Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Profil uživatele Kim

Kim

KimPráva: Profi přispěvatel

Reálné jméno: Mrs. Cullen Queen Jones Cross Emerson Amell Dornan O\'Donoghue Pattinson

Bydliště: Pardubice

Věk: 23

O mně: *ROBsessed!*

me: hears british accent
me: *starts undressing*
--------------------------------------------
Dva naprosto nepřekonatelé drabble od Ivky77.
Děkuju, brouku! Jsi nejlepší! ♥

• Bol tam. Perfektný a dokonale vábivý. Delilo nás len strieborné volvo. Moje telo zareagovala samo. Nohy sa pohli jeho smerom. Nedokázala som ich ovládať vôľou. Priťahoval ma. Tak strašne ma lákal. Každá bunka môjho tela po ňom túžila. Prosila ma, aby som sa konečne podvolila, aby som zabudla na zábrany, aby som si neodopierala také potešenie. Nezáležalo mi na tom, čo povedia ľudia, čo si pomyslia spolužiaci. Jeden krok, druhý a hneď na to tretí. S lačným úsmevom som zastala pred Edwardom Cullenom. Hlboký nádych a bola som pripravená. Konečne som sa odhodlala, vytrhla mu z ruky nanuk a utekala.

• V tvári sa mu odzrkadľovalo vzrušenie. Obopol ho svoji dlhými prstami a jemne pohladil. Bolo jasné, že to robí prvýkrát. Už len spôsob, akým ho držal, stačil, aby som o tom nemala žiadne pochybnosti. Po pár sekundách sa mu zrýchlil dych.
„Pomôžem ti?“ spýtala som sa a pridala laškovný úsmev.
V rozpakoch ku mne zdvihol zrak. „Prosím,“ šepol. Pôsobil tak rozkošne nevinne.
Pridala som svoje prsty k tým jeho. Vedela som, že to bude rýchle. Mala som to dobre nacvičené. Mojimi rukami ich prešli už desiatky. Stačilo zatlačiť na správnom mieste a potiahnuť. „Edward,“ vydýchla som. „Takto sa otvára dáždnik.“

Kontakt:

E-mail: Kim9020 (zavináč) seznam.cz, kimmik9020 (zavináč) gmail.com

ICQ: 409283545ICQ status

Facebook: www.facebook.com/#!/profile.php?id=100000195439391 Žádosti přijímám, jen pokud mi napíšete, že jste odsud. Díky :)

Web: fanfiction.sk/?p=344&preview=true

Statistiky:

Moje články: 101

Moje komentáře

Datum registrace: 8. 2. 2011

Poslední přihlášení: 29. 9. 2014, 19:31

Shrnutí povídek:

 

Povídky od Kim

Povídky od Kim

Jednorázové povídky

• Rande naslepo? Nikdy! • Nahý omyl • Ztracená o Vánocích • Krásné neštěstí • I za tu nejvyšší cenu • Bellina volba • Sklapni, Cullene! • Výměna • Oběť lásky • Smolařka • Zapomenutá noc • Myšlenky tyrana •

Kapitolové povídky

• Zadaná na druhou - dokončená
• Život v zapomnění - pozastavená
• Route 66 (soutěžní) - dokončená
• Lepší zítřky - rozepsaná
• Prodané duše - připravuje se

Spoluautorské povídky

• Odsouzený k věčnosti (zuzka88) - dokončená

Aktualizace shrnutí

29.3.2014

Články:

 

Myšlenky tyrana

Myšlenky tyranaEdward Cullen. Je nebezpečný. Je krutý. A především nesmrtelný. Upír, který touží zabíjet. Upír, který prahne po lidské krvi. Upír, který nezná slitování. Nikdo se mu nemůže vyrovnat. Nikdo mu nedokáže utéct. Nikdo nemá šanci na záchranu. Vůbec nikdo...

 

Zapomenutá noc II.

Zapomenutá noc II.Bella s Jessicou vyrážejí na školní sraz. Jedna si ho možná užije, na tu druhou tam ovšem čeká nezapomenutelné překvapení. Edward Cullen dodržel slovo a nevzdává se.

 

Zapomenutá noc I.

Zapomenutá noc I.Jeden firemní večírek. Jedna opilá žena. Jeden tajemný muž. A jedna zapomenutá noc. Když se Bella probouzí po prohýřené noci, s hrůzou zjišťuje, že je v cizím bytě a všechny okolnosti naznačují, že nevědomky strávila noc s neznámým mužem. Zjistit totožnost neznámého se jí ale nedaří, a tak to nakonec vzdává. O to víc je poté překvapená, když ji onen cizinec vyhledá sám...

 

Smolařka

SmolařkaCo kdyby se Bella s Edwardem poprvé nesetkala ve škole, ale třeba... za mřížemi?

 

Oběť lásky

Nedoporučujeme číst do 18 let.

Oběť láskyMladá studentka Bella přijíždí spolu se svými kamarádkami do slunné Itálie, kde chtějí strávit klidnou dovolenou. Belle se hned první den podaří ve velkém cizím městě zabloudit, ale čirou náhodou se jí ochotně ujímá tajemný Edward Cullen, který jí na první pohled učaruje. Ten jí vzápětí nabízí výlet do nedalekého městečka Volterra, který Bella nadšeně přijímá. Jenže to Bella ještě netuší, že Edward je upír, jehož úkolem je jediné - dovést důvěřivé turisty na smrt. Co když se do toho všeho ale připlete láska? A je opravdu láska silnější než smrt?

 

Výměna

VýměnaNe vždy vychází všechno podle plánu a o tom samém se přesvědčí i Bella, která zjišťuje, že kufr, který si vyzvedla na letišti, nepatří jí, nýbrž neznámému Edwardovi Cullenovi. A tak jí nezbývá nic jiného, než mu zavolat a domluvit se s ním na výměně. Jenže ani ta nedopadne podle Belliných představ. Krátká jednorázovka. Příjemné čtení. :)

 

Sklapni, Cullene!

Sklapni, Cullene!Když máte za souseda idiota, jako je Edward Cullen, je to prostě smůla. Ale když máte matku, která ho pouhým nedopatřením začne považovat za vašeho přítele a jako zamilovaný pár vás pozve na rodinnou večeři, je to na zabití. Zvládne to Bella? Dokáže před svou rodinou předstírat, že muže, kterého ve skutečnosti nemůže vystát, hluboce miluje? A co Edward? Jak ten se vypořádá s hrou na dokonalého přítele?

 

Bellina volba

Bellina volbaHodiny pomalu, ale jistě odtikávají čas, který zbývá, než kostelem zazní svatební pochod a ve dveřích se objeví nevěsta. Nebo to tak nebude? Co když Bellu těsně před obřadem navštíví její nejlepší přítel Edward? A co když jí v rozčílení řekne něco, co oba dva silně zasáhne? Jak to nakonec s celou svatbou dopadne? Uskuteční se, nebo si to nevěsta na poslední chvíli rozmyslí?

Síň slávy

I za tu nejvyšší cenu

I za tu nejvyšší cenuŽivot není vždy procházka růžovou zahradou, natož pohádkou se šťastným koncem. To samé zjistili i Isabella a Edward Masenovi. Mladí novomanželé vedli šťastný život, dokud Edwardovi nebylo diagnostikováno onemocnění krvetvorby. Je ale Edwardovým osudem zemřít? Jak dopadne setkání s Carlislem Cullenem, upírem, který je jedinou nadějí pro Edwarda? Stihne se Bella s pomocí vrátit zpět dřív, než bude pozdě?

 

Krásné neštěstí

Krásné neštěstíPovídka o tom, jak dostat úplně cizího muže k sobě do bytu a ještě ho donutit svléknout. Zajímá vás, jak se to Belle podaří? Tak neváhejte a vzhůru do čtení! :)

 

Ztracená o Vánocích

Ztracená o VánocíchNastal čas Vánoc, který se Bella rozhodla strávit s rodiči. Po náročné cestě do hor přijíždí na úplně obyčejnou chatu, ve které se sice svítí, ale uvnitř nikdo není. V domnění, že Renée s Charliem na chvíli odešli, přemožená únavou usíná. Jaké bude pro Bellu překvapení, když v domě později narazí na někoho úplně jiného?

Síň slávy

Nahý omyl

Nahý omyl Bella chodí na místní uměleckou školu. Při jedné z hodin nedává pořádně pozor a bez rozmyslu kývne na jistý projekt, aniž by předem věděla, o co se jedná. Myslí si, že jako předlohu dostane mísu s ovocem, kterou bude muset převést na plátno. Ano, Bella bude malovat, ale ovoce rozhodně ne. Copak Bella dostane za úkol namalovat?

 

Rande naslepo? Nikdy!

Rande naslepo? Nikdy!Přináším vám svou první povídku, takže při čtení přivřete obě oči. :D Bellina tetička už se nemůže dívat na to, jak je její neteř pořád sama a o seznámení nejeví žádný zájem, proto se rozhodne jednat a domluví Belle schůzku. Bella z toho není vůbec nadšená a všechny pokusy o dohození partnera ignoruje. Jak to nakonec celé dopadne? Zvítězí zvědavost a schůzka se uskuteční nebo bude všechno úplně jinak? Snad se bude povídka líbit. Kim :)Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!