Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Profil uživatele Kate3

BD 001,B,E,R


Kate3

Kate3Práva: Profi přispěvatel

O mně: Jsem studentka, ráda čtu detektivní příběhy, miluji historii, plavání, potápění a koně. Z Twilight ságy mám nejraději Carlislea a Esme. ♥

Kontakt:

E-mail: katkastrofova(zavináč)seznam(tečka)cz

Statistiky:

Moje články: 52

Moje komentáře

Datum registrace: 20. 11. 2013

Poslední přihlášení: 27. 1. 2024, 01:40

Shrnutí povídek:

 

Povídky od Kate3

Povídky od Kate3 Kapitolové povídky:

Láska nalezená mezi tyrany
Jednorázové povídky:

Upír roku
Síť poslední záchrany
Takový normální pracovní den MuDr. Carlislea Cullena
Všechno je jednou poprvé
Jak Emmett k Rosalie přišel
Fakulta lásky
Drabble:

Postrach
Plná beznaděje
Poezie:

Tisíce duší
Spoluautorské povídky:

Vůně blízkosti - s emam
Neměnná láska -s Jessy
Twister - s emam

Články:

 

Pouta války 2/2

Pouta války 2/2Jedna válka je spojila a druhá rozdělila. Nebo to bylo jen její rozhodnutí, kterým ovlivnila život svůj i život jeho? Dávejte si pozor na svá rozhodnutí, která už nebudete moct vzít zpět.

 

Pouta války 1/2

Pouta války 1/2Jedna válka je spojila a druhá rozdělila. Nebo to bylo jen její rozhodnutí, kterým ovlivnila život svůj i život jeho? Dávejte si pozor na svá rozhodnutí, která už nebudete moct vzít zpět.

 

Láska nalezená mezi tyrany - Epilog

Láska nalezená mezi tyrany - EpilogEpilog... Všechny podoby lásky, které si jen dokážete představit.
Splní se Esme její dávný sen?

 

Láska nalezená mezi tyrany - 36. kapitola

Láska nalezená mezi tyrany - 36. kapitolaPoslední kapitola... a svatební noc. Tak si ji užijte. ;)

 

Láska nalezená mezi tyrany - 35. kapitola

Láska nalezená mezi tyrany - 35. kapitolaPředposlední kapitola... Konečně jsme se všichni dočkali svatby. A jak byla ta cesta k ní dlouhá. :)

 

Láska nalezená mezi tyrany - 34. kapitola

Láska nalezená mezi tyrany - 34. kapitolaPředsvatební horečka dožene všechny, jen někteří budou více nervózní než ostatní. A příště svatba. :)

 

Láska nalezena mezi tyrany - 33. kapitola

Láska nalezena mezi tyrany - 33. kapitolaEdward se vrací na scénu a nebude to příjemné setkání... Zatím.

 

Laska nalezena mezi tyrany - 32. kapitola

Laska nalezena mezi tyrany - 32. kapitolaSetkání Esme se sestrou. Jaké bude? :)

 

Laska nalezena mezi tyrany - 31. kapitola

Laska nalezena mezi tyrany - 31. kapitolaByl to Edward, kdo zabil Petera, nebo nebyl?
I oni si musí užít trochu té lásky, no ne? ♥ :)

 

Láska nalezená mezi tyrany - 30. kapitola

Láska nalezená mezi tyrany - 30. kapitolaKonečně se Esme setká s lidmi, které miluje. I když ne všechny ve Státech znovu ráda uvidí...

 

Láska nalezená mezi tyrany - 29. kapitola

Láska nalezená mezi tyrany - 29. kapitolaDialog o nesmrtelném životě, výpověď, rozhovor s doktorkou Sheridanovou, jeden důležitý telefonní hovor a letadlo letící k novým začátkům.

 

Láska nalezená mezi tyrany - 28. kapitola

Láska nalezená mezi tyrany - 28. kapitolaOpravdu nemám ráda, když se lidi hádají, ale v dnešní kapitole to bez toho nešlo. :/ Budou ale i příjemné chvíle a snad se ti dva nakonec přece jen usmíří... ♥
Děkuji své dobré víle Jessy, bez které by tato kapitola nebyla nikdy dokončena. ♥

 

První sněhová vločka

První sněhová vločkaAlice a Jasper ♥
Povídka z minulého roku, která tak trochu nestihla vyjít včas. Je situovaná do Štědrého dne, tak snad to tento rok vyjde. :)

 

Láska nalezená mezi tyrany - 27. kapitola

Láska nalezená mezi tyrany - 27. kapitolaTo, co jsem uslyšela a následně i uviděla, mi zcela podkopalo vše, v co jsem doposud věřila. Země se začala točit opačným směrem. A moje nečinné srdce se roztříštilo na jednotlivé stejně nehybné kousky. Zamrzla jsem v půli pohybu. Musela jsem se přidržet zábradlí, abych se nesesunula k zemi. Ten obraz mi do mysli vypálil obrovský temný kráter s doutnajícími kamínky beznaděje.

 

Vůně blízkosti

Vůně blízkostiLehce strašidelný příběh
Nikdo mi nemohl říct, že chápe, ví, jak se cítím, anebo že toho, co se stalo, lituje. Samozřejmě, lítost. Slyšela jsem hodně lidí, co mi vyjádřili soustrast.
Mrzí mě to. Strašně moc. To jsem slyšela nesčetně krát.
Nikdo z těch lidí nevěděl, jaké to je, ztratit milovanou osobu, za kterou byste s radostí položili život, jen, aby se z druhého břehu vrátila zpět.

 

Láska nalezená mezi tyrany - 26. kapitola

Láska nalezená mezi tyrany - 26. kapitolaV dnešní kapitole se dozvíme, kam Esme s Carlislem odešli a co všechno je tam budeš čekat. Ale vzpomínky na Volterru a hlavně na Edwarda se jich budou držet na každém kroku. Bude to pro ně ještě hodně bolestivé, než překonají fakt, že museli svého nalezeného syna opustit.

 

Láska nalezená mezi tyrany - 25. kapitola

Láska nalezená mezi tyrany - 25. kapitola Jak dalekou a prašnou cestu musel Carlisle ujít, aby teď byl tím, kým je? Jak dlouhou kamenitou cestu jsem ušla já, abych teď mohla být tam, kde jsem? A jak daleko bude muset jít Edward, aby našel svou duševní rovnováhu a sám sebe?
Povídka se umístila na 3. místě v anketě o nej povídku měsíce října. Autorce gratulujeme!

 

Láska nalezená mezi tyrany - 24. kapitola

Láska nalezená mezi tyrany - 24. kapitolaKonfrontace s Volturiovými. Skutečnost, kterou Esme ani Carlisle nečekali, ale i přes to, že by velmi chtěli, nemohou ji změnit. A nakonec si užijeme trochu té romantiky... ♥

 

Láska nalezená mezi tyrany - 23. kapitola

Láska nalezená mezi tyrany - 23. kapitola „Mám obavy, jak bude reagovat,“ stále o Edwardovi pochyboval. Chápala jsem ho. Každý novorozený nereaguje stejně na svůj nový život. Přála jsem si, aby Edward snášel své novorozenectví minimálně tak dobře jako já. Těsně předtím, než otevřel své rudé oči, pomyslela jsem si: Budeme tě milovat, Edwarde, jako vlastního syna. A se vším ti pomůžeme. Nemusíš se ničeho bát. Carlisle mne trochu postrčil za sebe. Zase strachem o mě zapomínal…

 

Upír roku

Upír rokuZnáte tu soutěž Muž roku? :) Jedné takové se totiž zúčastnili i naši Cullenovi. Jaká byla promenáda v plavkách? Jaký byl bleskový rozhovor? A co volná disciplína? A z koho byla moderátorka nejvíc na větvi? Kdo vyhrál?
To vše a ještě víc se dozvíte v povídce Upír roku.
Povídku jsem psala minulé léto za velkých veder. Doufám, že se pobavíte stejně jako já při jejím psaní.
Příjemnou osvěžující zábavu! :)

 

Láska nalezená mezi tyrany - 22. kapitola

Láska nalezená mezi tyrany - 22. kapitolaPoviedka sa umiestnila na 3. mieste o naj poviedku júla. Autorke gratulujeme!
Začalo se ozývat praskání Carlisleova těla. Janiny zuby se přiblížily k Edwardovu hrdlu…

 

Láska nalezená mezi tyrany - 21. kapitola

Láska nalezená mezi tyrany - 21. kapitola Veliká omluva patří vám všem, které jste tak dlouho čekaly! ♥
Dnes nás čeká rozhovor s Volturiovými, Giannou, pohled Carlislea, setkáme se s někým velmi, velmi důležitým a... Překvapení, které má Carlisle pro Esme, vás, doufám, potěší, tak jako mě. :)

 

Takový normální pracovní den MUDr. Carlislea Cullena

Takový normální pracovní den MUDr. Carlislea CullenaKraťoučká povídka, ve které se mrkneme za Carlislem Cullenem do práce. Původní drabble - takový menší úlet - trochu narostl. :) Povídku si syslím už pár týdnů, psala jsem ji, když mi nemálo hrabalo ze školy. ;)

 

Plná beznaděje

Plná beznadějeTripple drabble o jednom na první pohled beznadějném čekání.
Jaké pocity mohou mít rodiče, když se jejich dítě rozhodne žít chvíli na vlastní noze a uteče v mladém věku z domova? Jak se může cítit matka, která své dítě nadevše miluje?
Název drabblu je oxymorón. ;)

 

Láska nalezená mezi tyrany - 20. kapitola

Láska nalezená mezi tyrany - 20. kapitolaSpolečný lov Carlislea a Esme, která se seznamuje s novým životem. A několik konečně zodpovězených otázek. Omlouvám se, že to trvalo tak dlouho... Škola. Znáte to. ;) Děkuji mojí úžasné korektorce a betě KalamityJane a skvělé emam. ♥

 

Láska nalezená mezi tyrany - 19. kapitola

Láska nalezená mezi tyrany - 19. kapitolaČas. Skutečnost, o jejíž existenci jsem teď pochybovala. Doufala jsem, že bude co nejméně neúprosný a brzy budu vysvobozena z toho ohnivého kolotoče bolesti.

 

Láska nalezená mezi tyrany - 18. kapitola

Láska nalezená mezi tyrany - 18. kapitola Povídka se umístila na 3. místě v anketě o Nej povídku března a dubna, proto ji dáváme na titulní stranu. Gratulujeme!
Uf, tak jo. Tohle byla pro mě ta nejtěžší kapitola, co jsem zatím napsala.
Doporučuji si vzít k ruce kapesníky a čokoládu. Možná nebudou potřeba, ale... ;)
"Osud nám nikdy nenaloží víc, než co jsme schopni unést, a ať se to zdá jakkoliv těžké a složité, postupem času to všechno stejně zmizí a ztratí se a my budeme na takovou životní zkušenost vzpomínat s myšlenkou, že jsme vše zvládli a že nás to posunulo někam dál."

 

Láska nalezená mezi tyrany - 17. kapitola

Láska nalezená mezi tyrany - 17. kapitolaZatnula jsem pěsti a snažila se soustředit jen na tu bolest, kterou mi způsobovaly zarývající se nehty do dlaní.

 

Láska nalezená mezi tyrany - 16. kapitola

Láska nalezená mezi tyrany - 16. kapitolaPo pár okamžicích mne do nosu udeřila palčivá vůně a v krku se mi rozhořel oheň. Přibližně dvě stě metrů odtud jsem ucítil dvě lišky shánějící potravu, oči mi zčernaly a já se jako noční běs rozběhl ke svému cíli, kde konečně ukojím svou žízeň.

 

Láska nalezená mezi tyrany - 15. kapitola

Láska nalezená mezi tyrany - 15. kapitolaVěčné město.

 

Láska nalezená mezi tyrany - 14. kapitola

Láska nalezená mezi tyrany - 14. kapitolaCo říct k této kapitole? Zatím je mou nejoblíbenější kapitolou v LNMT. :) Nechce se mi moc prozrazovat, možná jen to, že se naučíme pár italských slov a Esme dostane dárek. :) Doufám, že si čtení této kapitoly užijete stejně jako já její psaní. :)

 

Láska nalezená mezi tyrany - 13. kapitola

Láska nalezená mezi tyrany - 13. kapitola Nejdelší kapitola v dějinách LNMT, prohlídka hradu, knihovna, možná chvílemi trochu smutnější, depresivnější kapitola, na zamyšlení, protože jsem se potřebovala z něčeho vypsat...

 

Láska nalezená mezi tyrany - 12. kapitola

Láska nalezená mezi tyrany - 12. kapitolaTrochu filozofická kapitola, možná i trošku pesimistická. Večerní procházka a jedno tiché děkuji.

 

Láska nalezená mezi tyrany - 11. kapitola

Láska nalezená mezi tyrany - 11. kapitolaEsme s vymknutým kotníkem přemýšlí o útěku. Poprvé se setkáváme s jedním členem rodiny Volturiů. Esme čeká nová práce.

 

Láska nalezená mezi tyrany - 10. kapitola

Láska nalezená mezi tyrany - 10. kapitolaKdo jsi, ty muži zahalený tmou, že do mých tajů takhle vpadáš?

 

Láska nalezená mezi tyrany - 9. kapitola

Láska nalezená mezi tyrany - 9. kapitola Kdo je ten blonďatý cizinec? Kam Esme zavedl? „Nemůžu vás nechat odejít, promiňte, nejde to,“ řekl opět odhodlaně a zatlačil na dveře, které se zabouchly. Ta nepatrná škvírka mezi nimi a zárubní mi naskytla mizivou naději na útěk.

 

Láska nalezená mezi tyrany - 8. kapitola

Láska nalezená mezi tyrany - 8. kapitolaPoprvé se podíváme do života mého nejoblíbenějšího upíra. :* Příčilo se mi to, nesnášel jsem lov, už samotné slovo lov jsem ze srdce nenáviděl. Po třech dnech strávených v zatuchlém, hnijícím a znečištěném sklepě jsem nutně potřeboval ukojit svoji žízeň, ale představa, že bych musel ublížit člověku, byla nesnesitelná.

 

Láska nalezená mezi tyrany - 7. kapitola

Láska nalezená mezi tyrany - 7. kapitolaPříprava na cestu do Itálie a konečně je tu Nový začátek. :) Ve Volteře. Co všechno tam Esme zažije? Jak návštěva tohoto italského města změní její život? Bude to změna k lepšímu anebo naopak?

 

Láska nalezená mezi tyrany - 6. kapitola

Láska nalezená mezi tyrany - 6. kapitolaTeď už bylo moje srdce volné, vyproštěné od všech balvanů a kamenů, které mi z něj mohly padat. Jen pár krvácejících šrámů, které se mi ještě nepodařilo vyléčit. Myslím, že mi ještě hodně dlouho potrvá, než se s menšími jizvami vyléčím úplně.

 

Láska nalezená mezi tyrany - 5. kapitola

Nedoporučujeme číst do 15 let.

Láska nalezená mezi tyrany - 5. kapitolaJedna z těch drastičtějších kapitol téhle povídky, a proto(pro klid své duše) dávám 15+. Doporučuji se na ni psychicky připravit. Peter přijde domů opilý, když Esme hlídá svou neteř, a pak... No, uvidíte. Přeji pevné nervy! :)

 

Láska nalezená mezi tyrany - 4. kapitola

Láska nalezená mezi tyrany - 4. kapitolaJak jsme se v předchozí kapitole dozvěděli, sestře Esme se něco stalo, ale co? Esmeina neteř bude muset přes týden bydlet u ní doma, protože Kate bude v nemocnici. Dále se dozvíme něco o Esmeině životě a lásce ke kreslení. Navštívíme taky Esmeino knihkupectví. :)
Přeji příjemnou zábavu a děkuji za komentáře, i když jich není moc. :)

 

Láska nalezená mezi tyrany - 3. kapitola

Láska nalezená mezi tyrany - 3. kapitolaMenší hádka a po té změně chování Esmeina manžela, co se za tím skrývá? Nebo je to jen zástěrka pro nějakou jinou záležitost? V kapitole se nám ukáže ta bojovnější část Esmeiny povahy. :) Věděly jste, doufám, že také nějakou má. ;)

 

Láska nalezená mezi tyrany - 2. kapitola

Láska nalezená mezi tyrany - 2. kapitolaNávštěva milujících příbuzných - živých i těch na druhém břehu, oběd a rozhovor. Kapitola se songem od Adele. :)

Dokončeno

Láska nalezená mezi tyrany - Prolog a 1. kapitola

Láska nalezená mezi tyrany - Prolog a 1. kapitolaOpravdu lze najít lásku mezi tyrany? Mladá žena, zkoušená osudem, se shodou nečekaných událostí dostane do italské Volterry, kde doufá v nový začátek. Ten ale nepřijde zrovna v podobě, jakou si představovala.
Povídka o naději, víře a lásce, o odvaze, sebezapření, síle překonat vlastní stíny. Co všechno může člověk dokázat a vydržet jen silou vlastní vůle? Jak daleká a strastiplná bude cesta ke štěstí?

 

Tisíce duší

Tisíce dušíEdwardův svět předtím, než poznal Bellu. Můj první veřejný pokus o poezii.

 

Fakulta lásky

Fakulta láskyTak nějak musím prvně „vyplácat" zásoby povídek, které již mám napsané delší dobu. Tahle je jednou z nich. Opět moji oblíbení Carlisle a Esme, kteří se seznámili na lékařské fakultě. ;) Mladičká Esme jako studentka medicíny a nový profesor. Jak jejich setkání zamíchá s osudem každého z nich?

 

Twister

TwisterFuturologická bláznivina o potravním řetězci. Spoluautorská: Kate3 a emam

 

Jak Emmett k Rosalie přišel

Jak Emmett k Rosalie přišelTrochu jsem se nechala inspirovat filmem Flynn Carsen: Kletba Jidášova kalichu. Snad se Vám setkání Emmetta s Rose bude líbit. Též jedna ze starších povídek. :)

 

Všechno je jednou poprvé

Všechno je jednou poprvéNázev hovoří za vše, ale není vždycky všechno tak, jak to na první pohled vypadá. ;) Jedna z mých prvních povídek, tak to, prosím, berte s rezervou. :)

 

Postrach

PostrachMůj první drabble - 100 slov o postrachu.

 

Síť poslední záchrany

Síť poslední záchranyJedině ten, kdo dokáže mnoho obětovat, může ještě víc získat. Songfic.Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!