Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Profil uživatele Kacennnka

Kacennnka

KacennnkaPráva: ověřený přispěvatel

Kontakt:

Statistiky:

Moje články: 111

Moje komentáře

Datum registrace: 31. 5. 2010

Poslední přihlášení: 7. 10. 2019, 20:40

Shrnutí povídek:

 

Povídky od Kacennnky

Povídky od Kacennnky

Rozepsané kapitolovky:
Když se lidé z Hostitele potkají s lidmi z Twilight  ~ Vlčí srdce (Pegas99) ~ Call with me
Dokončené kapitolovky:

Nemiluji tě, Bello! ~ Miluji tě, Bello! ~ Otiskl jsem se, Bello! ~ Forkský anděl
Jednodílné:
Kde je můj křeček? ~ Pomsta Victorie, aneb velké fiasko ~ Ano, můj faraone! ~ Jasper v kině ~ Edward na formuli 1 ~ Síla samoty ~ Bolest nad smutkem svých bližních ~ Paprsky slunce mezi mraky ~ Ďáblovy děti ~ Krásný neznámý ~ The Diary of Jane

Články:

Dokončeno

Vlčí srdce - Prolog

Vlčí srdce - Prolog

Dvě nevlastní sestry Kate a Sarah se za nepříjemných okolností stěhují za svým příbuzným do Forks. Nechce se jim opouštět jejich rodné a teplé LA, ale není nikdo, kdo by se o ně postaral. Obě věří v to, že je už nikdy nic dobrého nepotká, že už nikdy nebudou šťastné, ale co když si to jen namlouvají?

Přejeme příjemné čtení. Kacennnka a Pegas99. :)

Dokončeno

Otiskl jsem se, Bello! - Prolog

Otiskl jsem se, Bello! - Prolog

Bella přijíždí do Forks, ale její vztah s Jacobem není takový, jaký by si ho představovala. Zamiluje se do něho, ale on se nedokáže přenést přes to, co se stalo v minulosti. Nakonec si Bella vezme Edwarda, který posléze umírá. Jak to nakonec dopadne? Třetí ze tří sérií.

Přeji příjemné čtení, Kacennnka.

Dokončeno

Miluji tě, Bello! - Prolog

Miluji tě, Bello! - PrologTak toto je 2. série povídky Nemiluji tě, Bello! O čem to vlastně je? Je to hlavně o vztahu mezi Jacobem a Bellou. V první sérii Bella přijela do Forks a zamilovala se do Jaka, ten jí však řekl, že ji nemiluje a... A tak to skončilo. Jak to bude pokračovat? A jak se s tím Bella smíří? To si můžete přečíst níže. Prosím o komentáře a přeji příjemné čtení. Kacennnka.

Dokončeno

Forkský anděl - Prolog

Forkský anděl - PrologDalší nápad na spojení dvou knih. Tentokrát to však není Hostitel, ale jiná kniha od jiné spisovatelky. Nechci vám toho moc prozrazovat, tu knihu budete muset poznat sami, možná vám asi tak ve 3. díle něco málo řeknu a možná to někomu dojde podle fotky, ale pro ty, komu ne, to bude překvapení. A něco k ději? Po několika letech se Cullenovi a smečka vrací do Fork a nastupují na střední školu. Jinak vás musím upozornit, že v této povídce je otisk jen výjimečná věc! A bude to z pohledu Nessie. Prosím o komentáře (o chválu i kritiku), jestli mám dál pokračovat. Přeji příjemné čtení. Kacennnka.

Dokončeno

Nemiluji tě, Bello! - Prolog

Nemiluji tě, Bello! - PrologTak nakonec jsem se rozhodla začít s novým příběhem. Doufám, že tu nic podobného ještě nebylo. Odehrává se to na začátku celé ságy, tedy v Stmívání. Tedy začíná to ještě dříve, den před příjezdem Belly. Jaké to bude, když Jake opravdu není nadšený z příjezdu jeho dětské lásky Belly? Co si vlastně udělali? A co budou říkat ostatní?Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!