Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Profil uživatele IsabelMasen

IsabelMasen

IsabelMasenPráva: Profi přispěvatel

Reálné jméno: Betty

Bydliště: Praha

Věk: 18

O mně: Jsem studentka střední školy a miluju Twilight ságu a tento web.
Jsem časově nevytížená a ráda pomáhám ostatním. Jsem nekonfliktní, hodná a mám smysl pro humor.
Mými nejoblíbenějšími postavami celé ságy jsou Edward, Emmett a Renesmé. Edward proto, že je to vysněný muž každé ženy. Emmett proto, že je silný, vtipný a dokázal by mě ochránit. Renesmé proto, že je roztomilá, hodná a vyklubala se svět i přes všechny nástrahy a problémy, které nastaly.
Jsem vážně ráda za tuto stránku, protože jsem díky ní našla několik holčin, kterých si vážím a které mi přirostly k srdci.
Jsem Objektivní kritik, takže kdo by potřeboval pomoc, jsem tu pro vás.
Řídím se jednou větou, kterou pronesl Mike v Zatměni.
"Everything is possible, if you just believe." - "Všechno je možné, když v to věříš."

Kontakt:

E-mail: Betty.pechova (zavináč) seznam.cz

ICQ: 609795217ICQ status

Statistiky:

Moje články: 240

Moje komentáře

Datum registrace: 27. 8. 2011

Poslední přihlášení: 21. 9. 2015, 12:10

Shrnutí povídek:

 

Povídky od IsabelMasen

Povídky od IsabelMasenNa pokračování:

Vlkodlak a já - dokončená

Lásko, jsem vlkodlak - dokončená

Všechno bude dobré - dokončená

Carlie? Ne, jmenuji se Renesmé - dokončená

With or withnout you - dokončená

Ty, já a Volterra - dokončená

Ledové peklo - dokončená

Věř na lásku - dokončená

Kdo vlastně jsem? - dokončená

Sto a jeden den - dokončená

Jednorázové:

Láska si nevybírá Nejkrásnější pohádka Jednou to přijít muselo Šťasná Dokonalá žena Dokonalý muž Emmett a já Podzim Zima O Vánocích se plní i ta nejtajnější přání Žena s úsměvem na tváři Muž s úsměvem na tváři Pokud to chceš změnit, musíš pro tě něco udělat 1/2 část Kráska a Emmett 1/2/3 část Drabble: Taky mi chybí Kdyby jen věděli, co děláme

Poezie:

Edwardovo vítězství (parodie) Konec milostného příběhu

Články:

 

Nikdy neříkej navždy

Nikdy neříkej navždy Edward je odvážný poloupír, Bella člověk. Nejedná se o jejich lásku nebo společný život, v tomto příběhu jde o to, co se stalo jednoho dne v restauraci, kde tito dva slavili výročí své svatby. Jak se může všechno krásné během vteřiny stát prokletým? Proč si slibujeme, že spolu budeme navždy, když nikdy nikdo neví, co se stane?

 

Konec milostného příběhu

Konec milostného příběhu Poslední a rozhodující bitva. Pocity, které zmítaly Bellou a ostatními z pohledu toho, kdo na tom nesl největší vinu.

 

Rochnění v bahně

Rochnění v bahně Jeden koncert, tisíce lidí, Edward a Bella. Zalíbení je stejné jako počasí - přijde nečekaně a mnohdy napáchá mnoho škody.

 

Nikdy nezapomeneme

Nikdy nezapomenemeČetla jsem si komentáře k povídce Ty, já a Volterra a rozhodla se napsat, co se vlastně stalo. Už od začátku jsem věděla, že to dopadne tak, jak to dopadlo. Někomu se konec může líbit, někomu ne, to už je jen na vás. Vaše IsabelMasen.

 

Kráska a Emmett - 3. část

Kráska a Emmett - 3. částPřináším vám třetí a zároveň poslední část Krásky a Emmetta. Jak dopadne láska, která byla už předem zavrhnuta? Oddají se dva mladí lidé tomu, co doopravdy chtějí? Přeji příjemné čtení.

 

Kráska a Emmett - 2. část

Kráska a Emmett - 2. částJak bude pokračovat milostný příběh zhrzené ženy a dokonalého muže? Zapomene Bella někdy na Jacoba a poddá se tomu, co cítí? Vaše IsabelMasen.

 

Kráska a Emmett - 1. část

Kráska a Emmett - 1. částPřináším vám novou povídku Kráska a Emmett. Příběh se odehrává několik měsíců po smrti Jacoba, otce Bena. Bella spolu s ním opouští domov a odjíždí daleko od bolesti a utrpení. Koho potká na konci své cesty? Novou lásku? Vaše IsabelMasen.

 

Kdyby jen věděli, co děláme

Kdyby jen věděli, co dělámeEdward a jeho malé tajemství. Kdo je tou, do které se zamiloval?

 

Taky mi chybí

Taky mi chybíBella své dceři vypráví příběh, který tak moc dobře zná. Kdo chybí malé bronzovlasé holčičce? Děj se odehrává několik měsíců po bitvě s Volturiovými, ve které Edward zemřel.

 

Muž s úsměvem na tváři

Muž s úsměvem na tvářiČetla jsem si vaše komentáře k povídce Žena s úsměvem na tváři a rozhodla se, že napíšu volné pokračování. Jaký rok měl Edward a viděl ještě někdy Bellu? Vaše IsabelMasen.

 

Žena s úsměvem na tváři

Žena s úsměvem na tvářiJe Silvestr a každý se ohlédne za rokem, který za pár okamžiků skončí. Bella je mladá, smutná žena. Během jednoho roku si prožila několik neštěstí, která ji hluboce zasáhla. Jak do našeho příběhu zasáhne tajemný Edward? Přeji všem Šťastný Nový rok a mnoho úspěchů v magickém roce 2012. Vaše IsabelMasen.

 

O Vánocích se plní i ta nejtajnější přání

Nedoporučujeme číst do 15 let.

O Vánocích se plní i ta nejtajnější přáníVánoce jsou svátky klidu, míru a lásky. Plní se tajné sny a přání, která máme uložena hluboko v srdci. Belle se jedno takové přání splní. Nebo snad dostane ještě něco víc? Všem přeju hezké Vánoce, Vaše IsabelMasen.

 

Zima

Zima Zima, jak se jmenuje moje povídka, je volné pokračování Podzimu. Bella a Edward jsou spolu, konečně šťastní a spokojení. Prožijí veselé Vánoce, nebo se něco zkazí? Vaše IsabelMasen.

 

Podzim

PodzimBella je po smrti své matky zoufalá a nešťastná. Stala se z ní troska, se kterou se nikdo nebaví. Co když jednoho dne navštíví park v Port Angeles a narazí tam na neznámého, stejně zoufalého, chlapce? Budou na sebe jen hledět, nebo si navzájem pomohou? Jak dopadne příběh zasazený do podzimu, období depresí a smutku? Vaše IsabelMasen.

 

Emmett a já

Emmett a jáBella a Emmett chodí do stejné školy, ale nebaví se spolu. Bella je do něj zamilovaná, ale on se v její přítomnosti chová divně. Emmett je na škole známý jako lamač dívčích srdcí a sukničkář. Co když se ale zamiluje? Bude to Bella, nebo nějaká jiná spolužačka? Vaše IsabelMasen.

 

Dokonalá žena

Dokonalá ženaBylo mi líto Edwarda, a proto jsem se rozhodla, že udělám i jeho šťastným. Bella a Emmett se vezmou a Edward to nese velmi těžce. Rád by byl na místě ženicha. Co když se na svatbě objeví žena, která touží být na místě nevěsty? Spojí se tito dva zhrzení milenci a budou konečně šťastní? A co Bella a Emmett? Zůstanou sami, nebo se jejich rodina rozroste o nové členy? Vaše IsabelMasen.

 

Dokonalý muž

Dokonalý mužBelle se každou noc zdá o dokonalém muži. Co když ho jednou potká? Budou spolu, nebo ho Bella nechá jít kvůli někomu jinému? Vaše IsabelMasen.

 

Šťastná

ŠťastnáEdward nikdy neodešel, ale začalo to mezi ním a Bellou docela skřípat. Bella se rozhodla, že na pár měsíců odjede, aby si ujasili, co vlastně chtějí. Jenže co když jeden z nich potká někoho, na kom mu bude záležet víc? Jak dopadne jejich vztah? Půjdou každý svou cestou, nebo se nakonec přece jen vezmou? Vaše IsabelMasen

 

Láska si nevybírá

Láska si nevybírá Molyina matka zemřela, a tak se mladá poloupírka vydává najít svého otce. Když se tak stane, všichni jsou velice překvapeni, ale přijmou ji do rodiny téměř okamžitě. Co se ale stane, když jednoho dne vejde do kuchyně a zamiluje se? A co řekne rodina na to, do koho se zamilovala? Vaše IsabelMasen

 

Jednou to přijít muselo

Jednou to přijít museloŽádná Itálie se nekonala a Edward se nakonec po pár letech vzpamatoval a začal žít. Bella už také není tou chodící mrtvolou, kterou byla po jeho odchodu. Jednou to ale přijít muselo a Edward s Bellou se setkají. Vaše IsabelMasen.

 

Nejkrásnější pohádka

Nedoporučujeme číst do 15 let.

Nejkrásnější pohádkaVšední život Edwarda a Belly. Chtěla jsem se vžít do kůže Belly, a prožít s tímhle dokonalým upírem alespoň pár vět. Doufám, že se vám povídka bude líbit. Vaše IsabelMasen. :)Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!