Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Profil uživatele Danca11

Edward a Bella


Danca11

Danca11Práva: Profi přispěvatel

O mně: Ochranářská, obětavá, tolerantní, dobrá posluchačka, náladový a drzý snílek, občas samotář, který se snaží nezasahovat do cizích hádek, závislák na dobré hudbě a knížkách... to všechno jsem já a ráda si myslím, že jsem díky tomu originál (nebo alespoň limitovaná edice).
K mým povídkám - cením si hlavně originalitu, proto se nedivte, že do svých povídek často a ráda vkládám vlastní postavy. Rozhodně nejsem na povídky E+B a snahu zařadit se do nějakého týmu už jsem vzdala hodně dávno.

Kontakt:

E-mail: twstories11 (zavináč) seznam.cz

Statistiky:

Moje články: 181

Moje komentáře

Datum registrace: 4. 1. 2010

Poslední přihlášení: 17. 2. 2015, 18:24

Shrnutí povídek:

 

Povídky od Danci11

Povídky od Danci11Kapitolové:
Emmett - dokončená // Setkání - dokončená // Double trouble - dokončená // Vampire princess - dokončená // Terapeutka - dokončená // Jak převychovat upíra - dokončená // Prokletí v krvi - dokončená

Jednorázové:
Lov na upíry // My new world... vampires // Nový směr // Tajemná minulost // Ona není upír, ale anděl // A day Never to be forgotten // Mě se jen tak nezbavíš // Welcome to my life // Ta navíc // Pravda bolí, lži zabíjí

Drabble:
100 slov: Nemilé vánoční překvapení
200 slov: Přistiženi, Jasper vyhraje sázku
300 slov: Za Jih!, Jeep vs. Blesk, Malá muzikantka, Ustup!

Parodie:
33 způsobů, jak naštvat Jacoba Blacka // 30 způsobů, jak naštvat Edwarda // Ani Emmett Cullen není dokonalý

Články:

Dokončeno

Prokletí v krvi - Prolog

Prokletí v krvi - PrologPříběh dívky, jejímž největším problémem je její vlastní krev proudící jí žilami. Právě ta ji totiž zatáhla do světa upírů, v nichž není nic než zboží. Z tohoto krutého světa se jí povedlo utéct, ale k její smůle štěstí netrvá věčně a upíři ani lidé spolupracující s nimi nezapomínají...

Síň slávy

Jak převychovat upíra Prolog + 1. kapitola

Jak převychovat upíra Prolog + 1. kapitolaSpike - jméno, které v upírech budí respekt. Ať už jde kamkoli, zůstává za ním spousta vyhaslých lidských životů a někdy i hromádka popela. Jenže tento obávaný nomád naráží na zvláštní upíří rodinu, jejíž chování ani vztahy mezi nimi mu nedávají smysl. Spíše ze zvědavosti se zapojuje do jejich života a zjišťuje, že role krále střední školy a lamače srdcí mu skvěle vyhovuje.
Cestu mu ale zkříží sedmnáctiletá Melanie, která má starostí nad hlavu. A co se stane, když si Spike umíní, že tuhle holku prostě dostane? Dokáže Mel odolávat jeho upířímu kouzlu?

Dokončeno

Terapeutka - Prolog

Terapeutka - PrologPřicházím s novou kapitolovkou o poloupírce jménem Lily Greenová a jejím životě, přesněji existenci. Lily za sebou má nepěknou minulost, na kterou jenom nerada vzpomíná a díky několika rokům strávených s Carlislem Cullenem žije mezi lidmi a je také vegetariánkou. Carlisle ji inspiroval ještě v jedné věci - i Lily pomáhá lidem, na rozdíl od Carlislea ale po duševní stránce - je psychiatrička. Co se stane, když se na ni Carlisle obrátí s naléhavou prosbou?

Dokončeno

Vampire princess 1. kapitola - Zase je všechno na mně

Vampire princess 1. kapitola - Zase je všechno na mně Ahoj, toto je první kapitola mojí nové povídky na pokračování, která volně navazuje na moji třídílnou jednorázovku Tajemná minulost. Není třeba si Tajemnou minulost číst, ale budu ráda, pokud to uděláte. Hlavní hrdinkou je Emma Thompson Volturi, dcera Caia. Tím se z ní automaticky stává něco jako princezna, což se jí popravdě příliš nezamlouvá. Musím upozornit, že kapitoly budou trochu delší, než jaké obvykle píšu. Taky prosím o komentáře, ať vím, jestli má pokračování cenu.

Dokončeno

Double trouble 1. kapitola

Double trouble 1. kapitola Double trouble (Dvojité problémy) je moje nová kapitolová povídka. Hlavní hrdinkou je Ashley Huston, milá a citlivá dívka. Přesným opakem je její o dvě minuty mladší dvojče - Zoey. Zoey je rebelka v pravém slova smyslu. Party, kluci a alkohol jsou jejím hlavním problémem. Ashley se proto rozhodne o změnu a zařídí výlet do Itálie, respektive do Volterry. Ale více už nenapíšu, to už si přečtěte sami. Přeji pěkné počtení. Jelikož je to 1. kapitola, moc prosím o komentáře. A moc děkuji Coře za její komentáře a doufám, že se jí kapitolovka bude líbit ;-).

Dokončeno

Setkání 1. část

Setkání 1. část Včera mě tato povídka napadla, tak jsem usedla k počítači a psala. Je o Carlisleovi a Esmé, kteří jsou mojí oblíbenou dvojicí. Esmé se vyšplhá na starý strom. Spadne a kdo ji asi najde? A co dál v nemocnici? Prosím o komentáře, klidně i kritiku, ať se poučím :-).

Dokončeno

Emmett 1. část

Emmett 1. částTakže, vím, že povídek na Emmettovu přeměnu tu už pár bylo, ale napadlo mě, že bych to taky mohla zkusit. Komentáře i kritiku si ráda přečtu a snad se i poučím.Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!