Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Profil uživatele Barysek

1125334147


Barysek

BarysekPráva: přispěvatel

Reálné jméno: Barbora

Bydliště: ČR

Věk: 16

O mně: Jsem úplně normální (v rámci možností) holka. Chodím na osmileté gymnázium. Ve škole mě baví hlavně dějepis a čeština.
Ráda vymýšlím nové scénky nebo povídky, ale ještě raději bych byla, kdyby si je někdo mohl přečíst a ohodnotit. Strašně "žeru" Stmívání. Mám ráda všechny postavy, kromě Jacoba. Nemám ho ani trochu ráda, protože kazí Belle a Edwardovi štěstí a plete se mezi ně.
V mých povídkách najdete většinou šťastný konec. Doufám, že jich napíši co nejvíce a budou se líbit. :-)

Kontakt:

E-mail: beruska.krhovska (zavináč) seznam.cz

Statistiky:

Moje články: 12

Moje komentáře

Datum registrace: 25. 11. 2011

Poslední přihlášení: 8. 8. 2013, 16:59

Shrnutí povídek:

 

Povídky od Barysek

Povídky od BarysekKapitolovky: Alfa (dokončená), Osamělá (pozastavená) Drabble: Vše je zamotané, Netradiční den u Cullenových Jednodílné: Tajné lásky a jiné strasti

Články:

 

Alfa 8. kapitola

Alfa 8. kapitolaZávěrečná kapitolka je tu! Je trochu (hodně) kratší, než jsem původně zamýšlela, ale nechci to už přepisovat. Múza mi utekla. :) Doufám, že se vám má krátká povídka líbila a že mi tu zanecháte alespoň malý komentář. Děkuji všem, kteří tuto povídky vydrželi číst až do konce.

 

Osamělá - Prolog + 1. kapitola

Osamělá - Prolog + 1. kapitolaPovídka navazuje na Rozbřesk, avšak jediná podobnost je, že Bella na ostrově Esme otěhotní. Když jsou s Edwardem na letišti, Bella uteče a začne realizovat svůj plán. Odletí do Evropy, kde se bude skrývat před Cullenovými. Pro to, aby přežila, musí udělat pár důležitých rozhodnutí. Jaká to asi budou? Uvidí Bella ještě někdy svou životní lásku? To vše se dozvíte v mé nové povídce, ale napřed se musíte dozvědět, jak to všechno začalo… Hezké čtení. :-)

 

Alfa 7. kapitola

Alfa 7. kapitolaV této kapitole se Bella seznámí s Cullenovými.

 

Alfa 6. kapitola

Alfa 6. kapitolaTahle kapitola je trochu kratší, než jsem měla v plánu, ale doufám, že se bude líbit. Dozvíte se v ní, jak probíhalo Bellino seznámení s Edwardem a jeho sourozenci. Navíc jsem přidala jedno extra překvapení. Napovím vám. Ta proměna to není. :-)

 

Alfa 5. kapitola

Alfa 5. kapitolaUběhly dva roky a holky jsem připravené na závody. Cullenovi už jsou ve městě. Přidala jsem pohled Edwarda. Doufám, že vám tak aspoň vynahradím to velmi dlouhé čekání. Přeji hezké čtení a čekám komentíky (Nechcete přece, aby mi to s další kapčou trvalo ještě déle, že ne? Ani já to nechci. :-).).

 

Netradiční den u Cullenových

Netradiční den u CullenovýchTriple drabble (300 slov). Jak asi vypadá takový netradiční den u Cullenových? Podle mě asi nějak takto. Alice má problémy a Bella patrně chytila Novorozeneckou naivitu. Jak tohle dopadne? Nevím, nevím. Hezké čtení.

 

Vše je zamotané

Vše je zamotané Tahle doble drabble (200 slov) povídka navazuje na jednu kapitolu ze Zatmění. Myslím, že je to Motivace, ale nejsem si přesně jistá. Bella s Edwardem se vrátili od Renée a Jacob na ně čeká na parkovišti před školou. Tahle scéna však nebude taková, jakou ji znáte.

 

Alfa 4. kapitola

Alfa 4. kapitolaJak asi dopadne Bellin první den ve škole? A co všechno tají před svou rodinou? To se dozvíte ve 4. kapitole :-). Hezké čtení

 

Alfa 3. kapitola

Alfa 3. kapitolaBella neví, co je s jejími bratry, a strácí i svou kamarádku. Proto přestoupí na jinou školu. Hezké čtení.

 

Alfa 2. kapitola

Alfa 2. kapitolaTohle je moje první povídka. Doufám, že se bude líbit. Bella je dcerou Billyho a sestrou Jacoba, Embryho a Quila. Její bratři se postupně začnou chovat divně a Bella neví, co s nimi je. Do Forks se přistěhují Cullenovi a Bella tak konečně zjistí, co je zač.

Dokončeno

Alfa 1. kapitola

Alfa 1. kapitolaTohle je moje první povídka. Doufám, že se bude líbit. Bella je dcerou Billyho a sestrou Jacoba, Embryho a Quila. Její bratři se postupně začnou chovat divně a Bella neví, co s nimi je. Do Forks se přistěhují Cullenovi a Bella tak konečně zjistí, co je zač.Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!