Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Profil uživatele Alice1C

Alice1C

Alice1CPráva: přispěvatel

Reálné jméno: Daniela

Bydliště: Praha

Věk: 15

O mně: Twilightu jsem nepropadla, upřímně, četla jsem milionkrát lepší knihy a viděla nesčetněkrát lepší filmy. Na to, že jsem ságu četla, bych brzo zapomněla, kdyby nebylo vás - úžasných autorek úžasných povídek. Otevřeně přiznávám, že mnohé z vašich povídek mě zaujaly mnohem víc než sága sama. Ještě nedávno jsem tvrdila, že nemám úplně nejoblíbenější postavu, ale že asi Jasper. No, a pak jsem přečetla 2 naprosto dokonalé povídky (nebudu jmenovat) a zamilovala se. Do koho? Do Demetriho. Gardu jsem si vůbec oblíbila, ačkoli to nemůžu říct o králích (I když Markus...).
Ještě vám o sobě řeknu, že miluju čtení, ráda bych se naučila latinsky, střílím (nejen) z luku, jsem dost výbušná (nebojte, zbraně držím jen pod dozorem) a miluju Itálii - zbožňovala jsem ji už před Volturiovými, ale ti to ještě umocnili. Závérem dodám, že se hodně zajímám o historii a pokud píšete nějakou historickou povídku a nejste si jistí, klidně se na mé obraťte. Platí i pro báje a pověsti nebo skloňování jmen (Zeus; Dia;...)
A1C

Kontakt:

E-mail: daniela.haskova (zavináč) hotmail.com

Statistiky:

Moje články: 4

Moje komentáře

Datum registrace: 20. 4. 2016

Poslední přihlášení: 1. 6. 2018, 19:07

Články:

 

Věčnost, nebo smrt

Věčnost, nebo smrtPřinaším vám další básničku. Tentokrát o Jane a Alecovi. Prosím o komentáře. Alice1C

 

První

PrvníDouble drabble. Jasper vzpomíná na důležitý mezník svého života. Jaký? To si musíte přečíst. Prosím komentujte! Alice1C

 

Věřím, že jsem zrůda od Alice1C

Věřím, že jsem zrůda od Alice1CPovídka Věřím, že jsem zrůda (téma Té pravé) se umístila na 9. místě v soutěži Letní romance.

 

Tys sluncem mých dnů...

Tys sluncem mých dnů...Moje básnické střevo se po půl roce spánku probralo a hned začalo komandovat. No tak jsem zasedla ke stolu a sesmolila tohle.
P.S.: Berte to s nadsázkou - nemocný upír a podobně. :D

 

Pozdravujte Rose, prosím Vás, pane

Pozdravujte Rose, prosím Vás, paneAhoj, tohle je moje prvotina tady. Emmett a Rosalie jsou manželé (lidé). Jsou spolu sotva rok, když jejich štěstí někdo naruší...Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!