Dědictví rodu Tewdur 8. kapitola
Po delší době je tady taková příjemná oddechová kapitola. Demetriho myšlenky a co dalšího?
Příjmné počtení přeje Jiyee.
20.09.2012 (7:00) • Jiyee • FanFiction na pokračování • komentováno 1×
Péčko - 21. kapitola
„Edwarde, můžou se upíři změnit?“
19.09.2012 (20:30) • domcamerci • FanFiction na pokračování • komentováno 44×
Věř na lásku - 34. kapitola
„Tak, slečno Swanová, všechno se zdá být v pořádku. Doufám, že se malé bude dařit dobře a za týden se uvidíme,“ řekl a rozloučil se se mnou. Dostala jsem knížečku o tom, jak se starat o kojence, ale nechala jsem ji v čekárně pro někoho, kdo to bude opravdu potřebovat. Já jsem toho věděla dost a byla jsem připravená na praxi. Když jsme šli chodbou, Edward mě chytil za dlaň a usmál se.
„Ani nevíš, jak jsem rád, že už jedeme domů,“ vydechl a více se na mě natiskl. Usmála jsem se na něj a políbila ho na tvář. Došli jsme k autu, malou jsme uložili na zadní sedačku a já si sedla vedle ní. Chytila jsem ji za drobnou dlaň a sledovala její unavenou tvářičku.
„Jak to tak vidím, tak si nový pokojík prohlédne až zítra,“ oznámila jsem Edwardovi, když se její rtíky zkroutily do tvaru písmene O.
19.09.2012 (17:45) • IsabelMasen • FanFiction na pokračování • komentováno 19×
Kdo vlastně jsem? - 8. kapitola
„Máš fotku toho Edwarda?“ zeptala jsem se ho a pozorovala ho, jak něco loví v deskách, které si přinesl. Když ke mně natáhl ruku s obrázkem, málem jsem omdlela. Byl to on. Stejné oči, stejná tvář, ale jiný výraz. Byl šťastný. Usmíval se a objímal Bellu, dívku, které jsem byla tolik podobná. Ten moment, kdy je někdo vyfotil, musel být dokonalý.
„Buď ráda, že máš tak zajímavou minulost, někdo třeba ani netuší, kdo byli jeho předci,“ pověděl mi táta, když se zvedl, uklidil fotky a natáhl ruku k té, kterou jsem svírala v dlaních.
„Ještě si ji na chvilku nechám,“ vydechla jsem a zvedla se. Pomalu jsem došla ke schodům, s trochou námahy je vyšla a posadila se na postel v pokoji zahaleném tmou. Zkoumala jsem chlapce, který se na mě usmíval z fotografie, a z neznámého pocitu měla nutkání znovu ho vidět takhle se smát. Lehce a šťastně.
19.09.2012 (17:30) • IsabelMasen • FanFiction na pokračování • komentováno 10×
Vrať mi mé tělo! 18. kapitola
„Buď zticha, nechci to slyšet, dobře?“ pronesl ostře a pohledem pořád sledoval silnici.
kajka007 a eMcullen
19.09.2012 (15:45) • kajka007, eMCullen • FanFiction na pokračování • komentováno 31×
Noc patří nám - 26. kapitola - Balanc
Je tu další kapitola! V minulém díle jsme nakoukli do mysli Belle. Do jejích zmatených a nejistých myšlenek a rozporuplných pocitů. Poprvé se taky ukázal pohled Mika, kterého vězní tajuplný upír. Kam tohle všechno může vést? Je vůbec ještě nějaká šance zastavit to, co se tak nelítosně blíží... Doufám, že se Vám kapitola bude líbit a necháte mi tady nějaký ten komentář!:) Děkuju. Vaše Lorenia. :)
19.09.2012 (13:00) • Lorenia • FanFiction na pokračování • komentováno 10×
Sklamaná dôvera - 2. kapitola
Nedoporučujeme číst do 15 let.
V tejto kapitole sa presunieme do súčastnosti.
Dúfam, že sa Vám bude páčiť aj táto časť. Užite si ju.
Kathy
19.09.2012 (7:15) • Kathy • FanFiction na pokračování • komentováno 6×
Ty si naša rodina - 9. kapitola
Nedoporučujeme číst do 18 let.
„Už ma nebaví byť tvojou štvanou zverou. Chceš ma zabiť, to je predsa to, prečo si tu. Tak urob to, čo máš. Ukončime to tu a teraz. Stojím tu a nemienim sa brániť. Už viac nie. A budem úprimný. Bude mi cťou umrieť tvojou rukou.“
Zabije ho? Alebo nie?
Máme tu novú kapitolu. Som zvedavá, čo na ňu poviete. :)
19.09.2012 (7:00) • 9moncici9, VictoriaCullen • FanFiction na pokračování • komentováno 14×
Upíří chůva - 20. kapitola
Druhé kulatiny jsou na obzoru. :-D
„Kamarád?“ zašeptal a já naštvaně protočila oči. To je fantazie, lásko, opravdu…
Enjoy it, guys... kajka007 a DarkFireflies. :)
18.09.2012 (22:00) • kajka007, DarkFireflies • FanFiction na pokračování • komentováno 23×
Milujem obe svoje deti - 20. kapitola
Nedokázal som odtrhnúť pohľad od jej pulzujúcej tepny. Krv sa jej prelievala v žilách. Červené krvinky spievali vábivú melódiu. Stačilo by tak málo...
18.09.2012 (21:45) • Ivka77 • FanFiction na pokračování • komentováno 11×
- Ztracené srdce 11.
- Ztracené srdce 10.
- Abi Swanová kapitola 12
- Abi Swanová kapitola 11
- Abi Swanová kapitola 10
- A bit of different (reality) - 6. kapitola
- A bit of different (reality) - 5. kapitola

Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz
...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů
Kdo je tu z členů? Klikni!



