Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Profil uživatele VampireAlice

Edward a Bella


VampireAlice

Práva: přispěvatel

O mně: Milujem The Vampire Diaries, The Hunger Games, Divergencia, Harry Potter.
Z Twilightu mám najradšej Volterru, z Cullenovcov Emmetta, Alice, Jaspera a Rose. Mám radšej upírov ako vlkolakov, proste upíri sú naj a vlkolaci sa môžu ísť schovať :D
Veľmi rada píšem a hrám textové RPG.

Kontakt:

Statistiky:

Moje články: 21

Moje komentáře

Datum registrace: 24. 8. 2011

Poslední přihlášení: 21. 1. 2022, 14:24

Shrnutí povídek:

 

Poviedky od VampireAlice

Poviedky od VampireAlice

Kapitolovky:

Lucy Volturi (pozastavená)

Tajomný obraz (pozastavená)

Isabella reigns (rozpísaná)

Jednorázovky:

Zavinila som to ja!

Drabble:

Jasper a sveter, Ja milujem iného, Emmett učí Nessie, Slovo áno, Mňa neoklameš, Je jedovatá, Zamietnutá

Poézia:

Hviezda môjho života

Články:

 

Zaľúbil sa do dievčiny menom Isabell

Moja druhá jednorázovka. Isabell beží na stretnutie... Ale s kým? Je to veľmi krátke, ale dúfam, že sa vám to bude páčiť. Vaša VampireAlice :)

 

Isabella reigns 3. kapitola

Isabella reigns 3. kapitola„V mojom ľudskom živote som bola veľmi citlivá a hysterická. Teraz už nie som. Premena mi všetko zobrala. Ale poviem ti, Isabella, som šťastná, že sa tak stalo."

Dozviete sa, kto bol Isabellin nevítaný návštevník. Isabella sa tiež spriatelí s Lucy a jej skupinou. No je Isabella skutočne priateľská alebo chce proste využiť ich schopnosti? Táto kapitola bude viac-menej nudná, ale sľubujem, že štvrtá bude lepšia. Stále prosím o komentáre a kritiku. Príjemné čítanie praje VampireAlice.

 

Isabella reigns 2. kapitola

Isabella reigns 2. kapitola„Viem, čo urobím! Bude to kruté, ó, to áno, ale ja už nie som tá milá Bella! Som Isabella, upír!"

V tejto kapitole sa dozviete, či ich Isabella zabije, a Vladimir so Stefanom jej predstavia ostatných upírov z ich armády. Prosím o komentáre a kritiku. Tiež sa chcem poďakovať za komentáre pri prvej kapitole, veľmi ma povzbudili. Ďakujem. Príjemné čítanie praje VampireAlice.

 

Isabella reigns 1. kapitola

Isabella reigns 1. kapitolaSom tu s novou kapitolovkou plnou zrady, nenávisti, intríg a možno s trochou lásky? Edward Bellu opustil a v ten istý deň ju v lese zničenú nájdu Rumuni. Zbierajú vojsko, tak ju premenia bez toho, aby vedeli, aké má dary. Budú mať šťastie a Bella bude mať hneď tri dary. S pomocou nej zvrhnú Volturiovcov a nastane vláda Belly, Vladimira a Stefana. No teraz to už nie je naša milá Bella, ale nemilosrdná a krutá Isabella, kráľovná upírov. Ako zareaguje na zistenie, že Edward sa oženil s Tanyou a vytvorili čosi zakázané? Potrestá ich? Čítajte.

1. kapitola je trošku kratšia, ale dúfam, že sa vám bude páčiť. Prosím, komentujte a kritizujte, či mám vôbec dôvod pokračovať. Vaša VampireAlice.

 

Najkrajšie Vianoce

Najkrajšie VianoceNessie slávi Vianoce. Mal to byť drabble do súťaže, ale má 200 slov, nie 100. Prosím o komentáre a kritiku. Ďakujem. Veselé Vianoce želá vaša VampireAlice.Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!