Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Profil uživatele Sophie0Cullen

Sophie0Cullen

Sophie0CullenPráva: ověřený přispěvatel

Reálné jméno: Sophie

Bydliště: ČR

O mně: Ahoj, co o sobě říct? Jsem velký fanoušek Twilight ságy, konkrétně Cullenů a Edwarda. ;-) Mám ráda jak filmy tak knížky. Celá upíří sága mě naprosto uchvátila. Taky nesmím zapomenout na moji druhou lásku, a to True Blood. Je to naprosto úžasný seriál. :-)

Kontakt:

E-mail: sofie0cullen (zavináč) seznam.cz

Statistiky:

Moje články: 8

Moje komentáře

Datum registrace: 15. 7. 2012

Poslední přihlášení: 12. 8. 2013, 23:52

Shrnutí povídek:

 

Povídky od Sophie0Cullen

Povídky od Sophie0CullenKapitolové:

Už nikdy nemusíš být sama - pozastavena

Jednorázové:

Věřte, že všechno zlé je k něčemu dobré

Všechno, co chci k Vánocům, jsi ty

Články:

 

Všechno, co chci k Vánocům, jsi ty

Všechno, co chci k Vánocům, jsi tyMáme měsíc před Vánocemi a Bella na pár dní pracovně odjíždí do Francie. Už v letadle se stihne seznámit s někým, díky komu se pro ni těch pár dní v Paříži stane nezapomenuelnými. Ale pak přijde čas se rozloučit, vrátit se zpátky do Forks a tam se užírat krásnými vzpomínkami. Nakonec se Bella rozhodne trávit Vánoce sama a odjede na chatu v lese. Co myslíte? Setkají se ti dva znovu? Jsou přece Vánoce... Všechno je možné. Příjemnou zábavu Vám přeje Sophie0Cullen.

 

Už nikdy nemusíš být sama - 5. kapitola

Už nikdy nemusíš být sama - 5. kapitola„Edwarde, já... Já se ti moc omlouvám," vzlykla. „Nedokázala jsem tomu odolat. Byla jsem jako v transu, viděla jsem červeně a nevěděla jsem... Jindy vím, že tohle nesmím, ale té krve bylo tolik...," mluvila rychle a nakonec to vzdala a zase vzlykla. Celá kapitolka je z pohledu Edwarda. Příjemnou zábavu. Sophie0Cullen

 

Věřte, že všechno zlé je k něčemu dobré

Věřte, že všechno zlé je k něčemu dobréBelle se dvouletý vztah s jejím přítelem Joshem zřítí jako domeček z karet, když jí oznámí, že má někoho jiného. Bella ke vší smůle potkává nový zamilovaný páreček snad na každém rohu, a když ji překvapí v kině, kam se vydala sama, tak se rozhodne podniknout něco pro to, aby i Josh měl nějaký ten důvod žárlit. Co se stane, když uprostřed kina poprosíte úplně neznámého muže, aby předstíral, že je váš přítel? Příjemné čtení Vám přeje Sophie0Cullen.

 

Už nikdy nemusíš být sama - 4. kapitola

Už nikdy nemusíš být sama - 4. kapitolaTeď nastala ta trapná chvíle, které jsem se chtěla celou tu dobu vyhnout, tak jsem to oddalovala až do doby, dokud mi v krku opravdu nehořelo. Chvíli jsme na sebe zírali. On věděl, že jsem doteď pila jen lidskou krev, a já zase vím, že po mně bude chtít, abych zkusila tu zvířecí. Příjemné čtení Vám přeje Sophie0Cullen

 

Už nikdy nemusíš být sama - 3. kapitola

Už nikdy nemusíš být sama - 3. kapitolaV téhle kapitolce se objeví zbytek Cullenových. Příjemnou zábavu. :-) Sophie0CullenUživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!