Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Profil uživatele Iva

alec


Iva

IvaPráva: ověřený přispěvatel

O mně: Můj hlavní koníček je Stmívání. Mám ráda knižní i filmové podání. Také se od tohoto zájmu odvíjí i můj další koníček - pohrávání si s osudy hlavních hrdinů.
Ale mám i jiné zájmy. Patří tam malování, hudba a také mám velice ráda nakupování. Proto jsem si od svých kamarádek vysloužila přezdívku shopaholik nebo nakupovací maniak. Moje oblíbené zvíře je pes a lev. Zatím jsem na střední škole, ale mám už jasno, co chci být.

Kontakt:

E-mail: kuztka (zavináč) email.cz

Facebook: www.facebook.com/home.php?#!/profile.php?id=100001117248780

Web: www.vampire-stories.g6.cz/

Statistiky:

Moje články: 88

Moje komentáře

Datum registrace: 4. 9. 2010

Poslední přihlášení: 13. 2. 2013, 13:41

Shrnutí povídek:

 

Povídky od Ivy

Povídky od IvyKapitolovky: Přízrak ze záhrobí (rozepsaná), Převýchova (dokončená), Toto se nedá odpustit, Carlisle (rozepsaná), Nezahrávej si se mnou! (rozepsaná), Staré panny s. r. o. (rozepsaná), Věčnost je moc dlouhá doba (připravuje se), Pomstím se! (připravuje se), Za lásku se musí bojovat (rozepsaná), Já vám ještě ukážu (připravuje se), Jednorázovky: Cullenovi a mikulášská nadílka, Vánoce mi vrátily to nejcenější, Drabble: Tanya X Bella - Samota a štěstí

Články:

 

Toto se nedá odpustit, Carlisle 23. kapitola

Nedoporučujeme číst do 18 let.

Toto se nedá odpustit, Carlisle 23. kapitolaCarlisle a Esmé zavzpomínají na staré časy... Co se asi přihodí? Příjemné počtení přeje - Vaše Iva.

 

Od Carlislea po Bellu 3. kapitola

Od Carlislea po Bellu 3. kapitolaCarlisle a jeho první chvíle v novém těle. Jak se asi cítí? Přeji pěkné počtení. Vaše Iva.

 

Od Carlislea po Bellu 2. kapitola

Od Carlislea po Bellu 2. kapitolaDalší kapitola je lovu na upíry a přeměně Carlislea v upíra. Jak to všechno prožívá? Vše se dočtete zde. Doufám, že se vám můj nápad i zpracování líbí. Vaše Iva

 

Od Carlislea po Bellu 1. kapitola

Od Carlislea po Bellu 1. kapitolaUž od první chvíle, co jsem si přečetla Twilight jsem chtěla vědět, jaký měli život členové rodiny Cullenů před Stmíváním. Proto jsem se rozhodla začít psát tuto povídku. První kapitola začíná v červnu roku 1663, kdy se Carlisle chystá na svoji první loveckou výpravu za upíry. Já upřímně doufám, že se vám povídka bude líbit. Vaše Iva.

 

Toto se nedá odpustit, Carlisle 22. kapitola

Toto se nedá odpustit, Carlisle 22. kapitolaTato kapitola je celá věnována Esmé a Carlisleovi. Co se stane v nemocnici, že honem volají Esmé? Tato kapitola je trochu smutnější, ale zároveň otvírá nové, veselejší zítřky. Doufám, že se vám bude líbit. Vaše Iva.Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!