Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Profil uživatele Gaylen

Gaylen

GaylenPráva: přispěvatel

Věk: 14

Kontakt:

Statistiky:

Moje články: 5

Moje komentáře

Datum registrace: 1. 11. 2011

Poslední přihlášení: 18. 2. 2020, 15:55

Články:

 

Izabella Lilly Potter - 5. kapitola

Opatrně mě vzal do náruče a nesl do pokoje, který teď vlastně je náš pokoj. Položil mě na postel a šel do skříně vyndat nějaké oblečení. Přinesl mi jen kraťásky. Beze slova mi je oblíkal. Přitom se mě nezapomněl dotýkat na kůži a mě naskakovala husina. Srdce mi utíkalo jako o závod a jeho jiskřičky v očích a pobavený úsměv vypovídaly o tom, že to slyší. Lehce jsem ho plácla do ramene a nasoukala se mu do náruče. „Dolů?“ zeptal se, napřímil se se mnou a vykročil. Proč se mě ptá, když ani nepočká na odpověď? „Jo, dolů a zase přes kuchyň prosím mám hlad.“

 

Izabella Lilly Potter - 4. kapitola

Izabella Lilly Potter - 4. kapitola„A hele, naše malá Potterová, jakpak se má manžílek?“ Ona si myslí, že jsme s Harrym manželé? No potěš. Tak fajn. Jsme obklopení Smrtijedy a jsme jen dva. To bude noc. Ale jako vychovaná jsem odpověděla: „Neměj péči, má se dobře,“ odsekla jsem. S Ronem jsme stáli zády k sobě, já nás i Cullenovy obalila štítem, a pro dnešní večer vypuklo peklo.

 

Izabella Lilly Potter - 3. kapitola

Izabella Lilly Potter - 3. kapitolaNad myšlenkou, že bych měla vzít nohy na ramena, jsem se ani nepozastavila. Mám Cullenovy ráda, lidskou krev nepijí, dokazují to jejich oči v barvě karamelu. Kdyby mi chtěli ublížit, tak už by to udělali. Šancí měli až na půdu. A navíc, myslím, že si nemáme co vyčítat. Oni jsou upíři, já čarodějka a můj „strejda“ vlkodlak. Jen se bojím, že až zjistí ten nepatrný, nepodstatný detail o mé... hm, zvláštnosti, tak se mě budou štítit. Zvlášť po mých - Voldemortových - vraždících choutkách. A proto jsem se rozhodla, že jim to nepovím.

 

Izabella Lilly Potter - 2. kapitola

Izabella Lilly Potter - 2. kapitolaCelkem fajn večer, ale zase je tam nějaké ale. Kdo by chtěl zabít vlastního bratra? Já ne, tedy když jsem při smyslech...

 

Izabella LiIly Potter - 1. kapitola

Izabella LiIly Potter - 1. kapitolaBella je sestra Harryho Pottera, který ji poslal do Forks, aby byla v bezpečí. Ale to by nebyla Bella, aby se do něčeho neuvrtala. A zvlášť, když jsou poblíž Cullenovi.Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!