Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Profil uživatele AlliceVolturiCullen


AlliceVolturiCullen

AlliceVolturiCullenPráva: ověřený přispěvatel

Kontakt:

E-mail: AlliceVolturiCullen (zavináč) seznam.cz

Statistiky:

Moje články: 98

Moje komentáře

Datum registrace: 14. 11. 2010

Poslední přihlášení: 12. 7. 2020, 01:48

Shrnutí povídek:

 

Povídky od AlliceVolturiCullen

Povídky od AlliceVolturiCullenJEDNODÍLNÉ:

Zradil jsi mě, ale já bez tebe žít nechci + Naděje umírá poslední, ale umírá! Jsi to ty? Trenér Zloději mého srdce Půlnoc v nedohlednu Neměla jsi zemřít! První slza za tebe Shakespearovo Romeo a Julie Upsán ďáblu Hedvábí mého srdce Talentovaná Věčná závist Odjeď! Mé poslední sbohem Na dosah ruky Věčně zamilovaná Dej mi čas

POEZIE:

Já slzy v očích mám Bello, jsi růže má Srdce jak kámen mít Co dokáže láska... Má drahá Emily Vzali mi! Ale vezmu jim já?

KAPITOLOVÉ:

Čas hodně změní, ale přátelství nepřemůže Pozastavená

Čas je jen slovo Rozepsaná

DRABBLE:

Slzi tobě Bloncka a čokl Hluboko v podvědomí Omylem Geny Biologie Skok pro smrt Čekající na smrt Mezi tučňáky Jak zmizela Atlantida? Jediné vysvětlení - upíři! Aneb Emmett vypráví Puberťáku! Budeš mým rudookým hrdinou! Malování Plakala Budiž ti země lehká… Isabela Swan - 17 let Na honěnou s větrem Podvod Útěk před problémy Přemožitel - oheň Je na dně Hádala Živly se bouří Zvířata proti nám? Atentát na H... Edwarda Žij a pij! Svíce a svícen Tak se dívej! Jsi sladká jako čokoláda Sladká jak marcipán Kouzelný dupot toho, co mi po tobě zbylo, Edwarde A tebe, miláčku, si nechám naposled! Přišel si pro mne anděl! Udavačka Noci tichá Tanec s vlky Jablko Tři lilie? Tři dny do smrti... Zmrzlé květy lilií Modlitby před smrtí Jako Cullen Otisk - Láska, závislost či okouzlení Žárlivá Charlieho tajemství Lidé jsou zvířata Chudák holka Peříčko Stíny z minulosti Nechtěný pád Psychotest

PARODIE:

Aroušek a facebook

SOUTĚŽNÍ:

With love, for love Valentýnská rychlosoutěž

Doteky lásky Vánoce, vánoce přicházejí

Bolest Vánoce, vánoce přicházejí

Disco koule Krátký tanec aneb drabble soutěž

Maminko... Krátký tanec aneb drabble soutěž

Články:

 

Čas je jen slovo - 20. kapitola

Čas je jen slovo - 20. kapitolaBella a Dominik. Mno. Co dodat? Všechny kapitolky byly zatím příšerné - tahle snad bude dobrá. Dala jsem si záležet. ;)

 

Čas je jen slovo - 19. kapitola

Čas je jen slovo - 19. kapitolaZnovu jsem zasyčela bolestí, jakmile jsem narazila do stěny, a pochopila, že bych měla zahnout. V té tmě se mi motala hlava. Došlo mi, že by se kolem mne už dávno mělo mírně rozjasnit a oči by měly přivyknout temnotě, ale nic takového se nestalo. Zařvala jsem bolestí a začala sténat a kňučet, když se přede mnou objevily schody a já se na nich natáhla. Aby toho už však nebylo takhle dost, křuplo mi v noze. Nyní se v ní rozlévala ostrá řezavá bolest.

 

Čas je jen slovo - 18. kapitola

Čas je jen slovo - 18. kapitola„Edwarde?“ křikla jsem pro jistotu do domu, ale nikdo se neozýval. Usoudila jsem, že se mi to jen zdálo, protože by to nebylo nic neobvyklého. Pokrčila jsem rameny, otočila se a chtěla jít zpátky, jenomže mě něco zezadu prudce uhodilo do hlavy.

 

Čas je jen slovo - 17. kapitola

Čas je jen slovo - 17. kapitolaPolicista se zašklebil. „Opatrně se slovy, pane Cullene, nevíte, jak se můžou obrátit proti vám.“ Otočil se na mě. „Jste podezřelá, slečno Swanová.“

 

Čas je jen slovo - 16. kapitola

Čas je jen slovo - 16. kapitola„Cítím ho z tebe,“ zopakoval. „Tu pijavici.“ Bylo to zvláštní. Stál uprostřed kuchyně a vypadal bezmocně. Tvrdý výraz mu spadl z obličeje a nahradil ho smutek. Píchlo mě u srdce a v tu chvíli jsem měla chuť ho obejmout a utěšit.Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!