Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - FanFiction na pokračování » Čas je jen slovo - 18. kapitola

Anna


Čas je jen slovo - 18. kapitola„Edwarde?“ křikla jsem pro jistotu do domu, ale nikdo se neozýval. Usoudila jsem, že se mi to jen zdálo, protože by to nebylo nic neobvyklého. Pokrčila jsem rameny, otočila se a chtěla jít zpátky, jenomže mě něco zezadu prudce uhodilo do hlavy.

„O-odešel?“ vykoktal a odtáhl se. „Jak to?“ zeptal se, ale vzápětí na něm bylo vidět, že mu to došlo. „Bello, já se omlouvá… já nechtěl…“

„Neomlouvej se!“ okřikla jsem ho. „Jen to budeme muset nějak vyřešit. Bože! Já se tak bojím!“ zašeptala jsem. Zastrčil mi pramen vlasů za ucho a roztřeseně se na mě usmál.

„Zvládneme to, ale musíme to říct ostatním,“ rozhodl a o pár minut později už jsme seděli v jeho autě a jeli za jeho rodinou.

Když zastavil, vystoupila jsem z auta a měla takový strach, že se mi málem podlomila kolena. Edward mě podepřel. Vděčně jsem se na něj usmála a ruku v ruce jsme zamířili k domu. V obývacím pokoji mě donutil se posadit a sám chtěl začít promlouvat ke své rodině. Předběhla jsem ho.

„Smečka odešla,“ řekla jsem prostě. Na tvářích většiny z nich jsem viděla překvapení a strach. Roztřeseně jsem se nadechla.

„Proč?“ položil mi některý z nich otázku.

„Všichni víme, že Jacobovi vadil vztah mezi mnou a Edwardem. Byla jen otázka času, kdy odejde. Pokud odejde on, odejde tím pádem i smečka.“ Byla jsem vděčná, že jsem se za ta léta naučila lhát – věděla jsem, že ani já ani Edward nestojíme o to, aby se Cullenovi dozvěděli o tom, co se mezi námi stalo.

„To znamená…,“ začal Carlisle.

„To znamená, že budeme muset Bellu hlídat o to víc,“ přerušil ho Edward.

„Ne!“ zakročila jsem. „Chci pomoct! Nemůžu vás nechat…,“ nedopověděla jsem, Edward po mně hodil takový pohled, že jsem raději zmlkla. „Chci pomoct!“ nedala jsem se. Zavrtěl hlavou.

Měla jsem co dělat, abych přemohla slzy, ale kývla jsem – nemělo cenu se s ním přít.

„Odvez Bellu domů,“ přikázal Carlisle Edwardovi. „Pak to projednáme.“

„Nemůžu ji tam nechat samotnou,“ namítl.

„Victoria se s největší pravděpodobností ještě o odchodu smečky nedozvěděla. Bude v bezpečí.“ Edward nevypadal, že by se mu zrovna chtělo Carlislea uposlechnout.

„Já ji odvezu,“ ujala se toho Alice. Vděčně jsem se na ni podívala a postavila se. Než jsem se však rozešla, ještě jsem se otočila na Edwarda a řekla:

„Řekni jim o Dominikovi.“ Pak jsem se vydala za Alicí, která mě měla odvézt domů.

***

„Ráda bych tu s tebou zůstala, Bello, ale oni budou potřebovat i mou pomoc!“ Alice si mě starostlivě měřila.

„To je v pohodě – zvládnu to,“ ujistila jsem ji, avšak můj hlas nezněl zrovna nejjistěji.

„Běž si lehnout!“ přikázala, než za sebou zavřela dveře. „Jsi strašně bledá!“ A byla pryč. Poslechla jsem ji – ještě jsem zkontrolovala hodiny a pak se vydala do druhého patra, kde jsem se vděčně svalila na postel a pár sekund na to usnula.

***

Nespala jsem dlouho. Ani snad nemusím říkat, že můj spánek byl protkaný zlými sny o konci mě a mé rodiny. Naštěstí jsem se ve zdraví probrala a zjistila, že to byla – jak jinak – noční můra.

Potácivě jsem se dobelhala do přízemí a na první pohled na mně bylo poznat, že je toho na mě moc. Nohy se mi neustále pletly do sebe a já ztrácela rovnováhu.

Zrovna jsem si sedala, když vtom jsem uslyšela zaskřípat dveře. Ty zadní – ty, které jsem nikdy nepoužívala. Vyskočila jsem zpátky do stoje a s přidržováním se všeho okolo se mi podařilo dobelhat se k nim. Nikdo tam nebyl.

„Edwarde?“ křikla jsem pro jistotu do domu, ale nikdo se neozýval. Usoudila jsem, že se mi to jen zdálo, protože by to nebylo nic neobvyklého. Pokrčila jsem rameny, otočila se a chtěla jít zpátky, jenomže mě něco zezadu prudce uhodilo do hlavy. Skácela jsem se k zemi, avšak předtím, než jsem omdlela, jsem zahlédla záplavu rudých vlasů.


« Předchozí díl Následující díl »


Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek Čas je jen slovo - 18. kapitola:

 1
20.05.2012 [15:05]

kimberlyanncullen Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

5. lucka
20.05.2012 [11:48]

Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

19.05.2012 [22:29]

BellaSwanCullen8 Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

19.05.2012 [15:29]

Sanasami Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

19.05.2012 [14:31]

Irmicka1 Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

19.05.2012 [10:24]

Basule Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

 1

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.ei.]smile41[./ei.] [.ei.]smile34[./ei.] [.ei.]smile33[./ei.] [.ei.]smile06[./ei.] [.ei.]smile01[./ei.] [.ei.]smile08[./ei.] [.ei.]smile19[./ei.] [.ei.]smile10[./ei.] [.ei.]smile17[./ei.] [.ei.]smile22[./ei.] [.ei.]smile25[./ei.] [.ei.]smile09[./ei.] [.ei.]smile07[./ei.] [.ei.]smile32[./ei.] [.ei.]smile35[./ei.] [.ei.]smile40[./ei.] [.ei.]smile24[./ei.] [.ei.]smile23[./ei.] [.ei.]smile16[./ei.] [.ei.]smile11[./ei.] [.ei.]smile18[./ei.] [.ei.]smile29[./ei.] [.ei.]smile20[./ei.] [.ei.]smile27[./ei.] [.ei.]smile12[./ei.] [.ei.]smile15[./ei.] [.ei.]smile04[./ei.] [.ei.]smile03[./ei.] [.ei.]smile36[./ei.] [.ei.]smile31[./ei.] [.ei.]smile38[./ei.] [.ei.]smile14[./ei.] [.ei.]smile13[./ei.] [.ei.]smile26[./ei.] [.ei.]smile21[./ei.] [.ei.]smile28[./ei.] [.ei.]smile39[./ei.] [.ei.]smile42[./ei.] [.ei.]smile30[./ei.] [.ei.]smile37[./ei.] [.ei.]smile02[./ei.] [.ei.]smile05[./ei.]


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!