Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Profil uživatele stmivani158

11


stmivani158

stmivani158Práva: přispěvatel

Reálné jméno: Jane

Bydliště: Brno

Věk: 17

O mně: Jediné zájmy jsou knížky. Jsem šílený knihomol. Proto se chci podělit i o své tvorby. :)

Kontakt:

E-mail: stmivani158 (zavináč) seznam.cz

Statistiky:

Moje články: 21

Moje komentáře

Datum registrace: 4. 7. 2011

Poslední přihlášení: 10. 10. 2018, 23:38

Shrnutí povídek:

 

Povídky od Stmivani158

Povídky od Stmivani158Kapitolové: Neodcházej, prosím! Po druhé už ne, Edwarde… - rozepsaná
Proč já, Edwarde... - rozepsaná
Záškolačka - rozepsaná
Piano je jako okno do duše - připravuje se
Smrt v patách - připravuje se
Ďábel - připravuje se
Radši doživotně zavřená než rok s idiotem - rozepsaná
Sny... Ty jsou jen pouhým začátkem, Bello - připravuje se
Tvůj snoubenec Bello a můj milenec - připravuje se
A tohle je co proboha? - připravuje se
Snila jsem o tvé lásce. A když přišla, bylo už pozdě... - připravuje se
Hudba mého srdce - připravuje se
18 + - připravuje se
Náš nový člen rodiny... Vítej doma, Edwarde! - připravuje se
Služka mého domu i srdce - připravuje se
Hranice mezi nemocí, porozuměním a láskou - připravuje se
Když rozum tě opouští, tam láska nastoupí… - připravuje se
Osudový případ - připravuje se
Špatná volba - připravuje se
Ty si ji zabila... Zabila jsi naše dítě! - připravuje se
Jednorázové: Na věčnost je mé srdce tvé a tvé je mé... - dokončená
Nečekané setkání - připravuje se
Výtah - připravuje se
Spoluautorské: Právník - rozepsaná

Články:

 

Hudba mého srdce 2. kapitola

Hudba mého srdce 2. kapitolaBelle nedá spát to, co se stalo, a proto se vydá na tajnou akci, která nedopadne nejlépe.

 

Jedno tělo, dvě duše 2. kapitola

Jedno tělo, dvě duše 2. kapitolaBella se probouzí a Edward zjistí, že už to asi opravdu nebude jeho miloučká Angela.

 

Radši doživotně zavřená než rok s idiotem! 7. kapitola

Radši doživotně zavřená než rok s idiotem! 7. kapitolaVrátíme se zpátky do věznice a dokončíme návštěvu Belliné matky. Nakonec nás čeká malé překvapení v podobě nečekaného návratu.

 

Smrt v patách 1. kapitola

Smrt v patách 1. kapitolaBella nikdy nebyla obyčejná dívka. Měla dar, který ji připravil o rodinu a udělal z ní psance před smrtí. Stále utíká a v jejím srdci neutichá naděje na pokojný život. Jenže smrt se jí nehodlá vzdát a je jí stále v patách…

 

Jedno tělo, dvě duše 1. kapitola

Jedno tělo, dvě duše 1. kapitolaEdwardův život ubíhal v nudném tempu věčnosti. Nikdy žádná změna, nikdy žádná dívka, jen rodina. Dokud nenastoupil na střední školu ve Forks a neuviděl tam svou pravou lásku. Ona byla mlčící ošklivé káčátko, avšak její srdce hřálo už z dálky. Zamiloval se do ní, do její čisté duše, do myšlenek, které nebyly závistivé ani zlé. Měla andělské jméno, Angela. Na druhý konec města přijíždí nic netušící zničená mladá dívka… Jejich životy nikdy neměly splynout v jeden. Dvě těla, dvě duše a jedna nešťastná náhoda změní jejich životy navždy… Protože pro jedno živé tělo jsou dvě duše příliš, ale ani jedna se nechce vzdát svého života. Která duše vyhraje? A které tělo přežije?

 

Radši doživotně zavřená než rok s idiotem! 6. kapitola

Radši doživotně zavřená než rok s idiotem! 6. kapitolaPokračování mělo být jiné. Ale chtěla jsem to dokončit, ale zase mě tam nenavazovala přítomnost. Proto si Bellin osudový den budete muset prožít od začátku, skoro do konce.

 

Radši doživotně zavřená než rok s idiotem! 5. kapitola

Radši doživotně zavřená než rok s idiotem! 5. kapitolaVztah Edwarda a Belly se začne pomalu posouvat vpřed. Co bylo tím spouštěcím momentem? A pojede Bella za matkou? Taky se pomalu začne poodhalovat pravda o vraždě Phila. Kapitolka je opravdu dlouhá. Tak doufám, že zanecháte komentář.

 

Hudba mého srdce 1. kapitola

Hudba mého srdce 1. kapitolaBella často chodí kolem domu, z jehož dveří nikdo nikdy nevyšel. A z kterého se nikdy neodtahují závěsy. Do kterého nechodí pošta, neseká se u nich trávník a ani nevynáší koš. Prostě žádné známky života. Když jednou opět prochází a ohlédne se do oken tajemného domu a zvedne se vítr, který rozvlaje záclonu a ona zahlédne muže, který ji pozoruje. Od toho dne se ulicí linou úchvatné skladby a melodie… A ona si do hlavy vezme jediné. Zjistit víc o domu i muži. Kdo je ten tajemný pianista? Je to ten samý muž, který ji pozoroval? A co skrývá za tajemství, že nikdy z domu nevyšel? A jakého bláznovství je Bella schopná, aby vše zjistila?

 

Ďábel 1. kapitola

Ďábel 1. kapitolaEdward odešel tak, jak to znáte. Až na to, že tam náš příběh končí. Žádná Volterra se totiž nekonala. Bella se postupem času dala dohromady a od toho osudného dne uběhlo už dvacet osm let. Jako každý den chodí z práce přímo domů. Nemá manžela ani děti a žije nudným, stereotypním životem. Ale i přesto je dnešek jiný. Dnes má totiž narozeniny a právě ten den se změní celý její dosavadní život.
V hloubi duše stále chce být mladá a dostat druhou šanci. Ale láska se nedá vynutit a proto dychtí alespoň po mládí natolik, že ji zoufalství dovede tam, kam by sama nikdy nechtěla… Někdo totiž slyší její zoufalé volání o pomoc…

 

Proč já, Edwarde... 2. kapitola

Proč já, Edwarde... 2. kapitolaOsmá kapitola z pohledu Edwarda - Útočiště. Kam Edward utekl a co vymyslela jemu osoba blízká? Příjemné čtení, Jane

 

Radši doživotně zavřená než rok s idiotem! 4. kapitola

Radši doživotně zavřená než rok s idiotem! 4. kapitolaTak co myslíte? Kdo bude nakonec spát venku? A zlepší se vztah mezi Edwardem a Bellou? Příjemné čtení, Jane.

 

Neodcházej, prosím! Po druhé už ne, Edwarde… 2. kapitola

Neodcházej, prosím!  Po druhé už ne, Edwarde… 2. kapitolaBella se zabydluje a seznámí se s milou sestřičkou, která s ní má společného víc, než si kdy dokázala vůbec představit. Taky pozná někoho zvláštního. Ta osoba jí prozradí, že minulost nezůstane pohřbená. Chci předem upozornit, že to nebude žádná akční povídka. Je to povídka o lásce, zradě, přátelství a taky o druhé šanci.

 

Radši doživotně zavřená než rok s idiotem! 3. kapitola

Radši doživotně zavřená než rok s idiotem! 3. kapitolaJak se k sobě Edward a Bella budou chovat? A jaká bude cesta „domů"? Bydlí vůbec Edward sám? Příjemné čtení. Jane

 

Radši doživotně zavřená než rok s idiotem! 2. kapitola

Radši doživotně zavřená než rok s idiotem! 2. kapitolaJak zareaguje Bella na svého nového opatrovníka? A jak Edward na svou oprsklou svěřenkyni? Plus trošku náhled do dnů, kdy byla ve vězení a vysvětlení vztahu Erika s Bellou. Je to oddychová kapitola. Takže nečekejte velkou akci, ta přijde až v další kapitole! :)

 

Neodcházej, prosím! Podruhé už ne, Edwarde… 1. kapitola

Neodcházej, prosím!  Podruhé už ne, Edwarde… 1. kapitolaEdward viděl Bellu s Jacobem, jak se před bitvou políbili. Byl zlomený a zrazený a tentokrát odešel navždy. Už se nikdy nevrátil. Bella se nikdy nevdala, ani nikdy neměla přítele. Ale něco jí sílu dodávalo... Její dítě. Každý den v naději pořád čeká... Co když je náhoda zase přivede zpátky k sobě? Je možnost, že by se k sobě snad vrátili? I přesto, že už je to víc, než šedesát let?

 

Radši doživotně zavřená než rok s idiotem! 1. kapitola

Nedoporučujeme číst do 15 let.

Radši doživotně zavřená než rok s idiotem! 1. kapitolaBella je propuštěna z vězení za vraždu svého tyranského otce. Soud jí ale přidělil poručníka. Jak zvládne Bella fakt, že ji má hlídat dvacetiletý namyšlený a sukničkářský floutek? A co na to Edward, když dostane do péče sedmnáctiletou svéráznou a puberťáckou vražedkyni?

 

Proč já, Edwarde... 1. kapitola

Proč já, Edwarde... 1. kapitolaSedmá kapitola z pohledu Edwarda - Útěk. Co zapříčinilo jeho náhlé zmizení? Co se v něm odehrávalo, když se tak rozhodl? Jaké city choval k Belle? Příjemné čtení, Jane.

 

Právník 3. kapitola

Právník 3. kapitolaKdo je Maria? A odhalí se vražda, kterou spáchala Bella? Čekejte velkou dávku sarkasmu, nadávek a vtipného popichování. A nakonec malé překvapení… Ujistíte se, že Bella opravdu není ta tichá a nevýřečná chudinka z Forks. Ale dračice, která se nebojí použít ženské zbraně na správných místech… I já děkuji za komentáře a prosím o další kritiku a názory. Čím víc komentářů, tím delší a akčnější kapitoly. Pěkné čtení, Jane & Dee

 

Právník 1. kapitola

Právník 1. kapitolaEdward Bellu opustil, ale žádný srdcervoucí blbosti nečekejte. Bella se tomu postavila čelem a zabezpečila se tak, jak mohla a nejlíp dokázala. Bohužel nikdo nemá nekonečné nervy, a tak Bella provede blbost, kterou s kamarádkou a zároveň i služkou plánovala už dlouho. Jak do toho všeho zapadá Edward a jaká vůbec teda Bella je? A jakou blbost provedla?

 

Na věčnost je mé srdce tvé a tvé je mé...

Na věčnost je mé srdce tvé a tvé je mé...Edward a Bella se znali a milovali se. Edward kvůli Volteře odjel, ale dal ji slib, že se vrátí a už budou navždy spolu. Ale něco se stane a ze šťastného návratu se stane horor, který vše změní...Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!