Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Profil uživatele riminii

riminii

riminiiPráva: ověřený přispěvatel

Reálné jméno: Romana

Věk: 23

O mně: Milujem príbehy, v ktorých to Edward a Bella so svojou láskou nemajú vôbec ľahké a takou cestou sa bude väčšina mojich poviedok uberať...
Písanie je môj relax, keď sa do nejakej poviedky pustím, ťažko chcem robiť niečo iné.
A možno, jedného dňa, chcem napísať niečo, čo by si ľudia pamätali aj po tom, čo dočítajú posledné riadky. Tak, ako sa to stalo mne, pri čítaní niektorých poviedok na tejto stránke... ;)

Kontakt:

E-mail: r.mocaryova (zavináč) gmail.com

Statistiky:

Moje články: 15

Moje komentáře

Datum registrace: 28. 1. 2012

Poslední přihlášení: 4. 1. 2020, 22:56

Shrnutí povídek:

 

Poviedky od riminii

Poviedky od riminii

Poviedky na pokračovanie:
→ Za hranicou územia - dokončená ←


Jednodielne:
→ Len nech ťa nezbadá otec! ←
→ Stretli sme sa na svadbe ←
→ Noci plné zázrakov - súťažná poviedka ←
→ Deň svätého Marcusa ←

Články:

 

Deň svätého Marcusa

Deň svätého MarcusaBella je mladá turistka, ktorá navštívila staroveké mestečko Volterra v slnečnom Taliansku práve v deň svätého Marka. Ale kultúrne pamiatky a veľkolepý sprievod nie je jediné, čo ju na tomto mieste čaká. Každý vieme, čo sa dialo vo Volterre. Ale čo keď je Bella na tej druhej strane a je z nej len nič netušiaca obeť? Poviedka s nie príliš šťastným koncom...

 

Noci plné zázrakov od riminii

Noci plné zázrakov od riminiiPoviedka Noci plné zázrakov od riminii sa umiestnila na 8. mieste.

 

Stretli sme sa na svadbe

Stretli sme sa na svadbeBellina spolužiačka zo strednej Angela sa vydáva. Bella je, samozrejme, pozvaná na svadbu a spolu s ňou aj niekto, koho päť rokov nevidela. Ale bola to len náhoda?
Angela vie, že ju vďaka Edwardovi jej budúci manžel Ben pozval na stredoškolský ples a tým to všetko začalo. A tak to chce Angela Edwardovi oplatiť. Pomôže dvom odlúčeným dušiam vrátiť sa späť k sebe?

 

Za hranicou územia - 11. kapitola - Koniec

Za hranicou územia - 11. kapitola - KoniecV hlave som si prehrávala otrepanú melódiu svadobného pochodu a kráčala som úzkou uličkou. Na jej konci stál Jacob oblečený v čiernom smokingu a veselo sa usmieval. Biele zuby mu kontrastovali s červenohnedou pokožkou. Opätovala som mu úsmev a postavila sa oproti nemu.
P. S.: Veľmi, veľmi dlho som rozmýšľala nad koncom tejto poviedky. Mala som obdobie, kedy som túžila po nešťastnom konci. Niekedy som to im dvom zase nedokázala spraviť. Nakoniec som sa rozhodla pre tento koniec, aj keď som do poslednej chvíle nevedela, aký bude. :)

 

Za hranicou územia - 10. kapitola

Za hranicou územia - 10. kapitola„Čo sa deje?“ spýtala som sa zmätene a sledovala som jeho chrbát, ako sa napína. Začula som, ako dunivo zavrčal do vnútra lesa. Pritiahla som si kolená k brade a vystrašene som ho pozorovala. Zdalo sa mi, akoby som mala déjà vu.
P. S.: Ospravedlňujem sa, že je kapitola tak strašne krátka, ale inak to nešlo. Už budúcou časťou sa všetko vyrieši a končí. Otázkou je už len, či šťastne alebo nie. :)

 

Za hranicou územia - 9. kapitola

Za hranicou územia - 9. kapitolaRáno som sa zobudila vo svojej malej posteli, no cítila som sa v nej ešte natlačenejšia ako inokedy. Unavene som rozlepila oči, slnečné svetlo ma neoslepilo, za oknami neustále padal hustý dážď. Pozrela som sa vedľa seba, Jacob spokojne chrápal, natlačený v rohu postele.

 

Za hranicou územia - 8. kapitola

Za hranicou územia - 8. kapitolaJej slová ma zasiahli ako šíp priamo do srdca. Myslela som si, že sa opäť zrútim; ruka, na ktorej som sa podopierala, sa mi opäť roztriasla a do očí sa mi začali tlačiť slzy. Hlas sa mi zachvel.

 

Za hranicou územia - 7. kapitola

Za hranicou územia - 7. kapitolaNa krvavých perách mu hral úsmev, neustále sa približoval. Odrazu tam nestál, bola som nad telom mladej ženy s gaštanovými vlasmi, ktorá upierala mŕtvy zrak priamo na mňa a vedľa neho plakalo malé, nahé bábätko.

 

Za hranicou územia - 6. kapitola

Za hranicou územia - 6. kapitolaZips na obale v tomto tichu zavrzol neuveriteľne hlasno, usmiala som sa šťastím, keď z neho vytiahol dokonalú, bielu látku, čistú ako čerstvo napadaný sneh. Musela som sa ich dotknúť, dovtedy by som neverila, že sú ozajstné.

 

Za hranicou územia - 5. kapitola

Nedoporučujeme číst do 15 let.

Za hranicou územia - 5. kapitolaLežala som vo svojej posteli, zababušená v perine a nedokázala som zaspať. Von už bola poriadna tma, dážď opäť bubnoval o strechu, dúfala som, že zajtra pršať nebude. Hodiny na stolíku potichu tikali a ukazovali pol dvanástej v noci. Jacob a Billy chrápali vo vedľajších izbách a vôbec mi nepomáhali zaspať.

 

Za hranicou územia - 4. kapitola

Za hranicou územia - 4. kapitola„Čo si tam, preboha, stvárala? Vieš, ako som sa bál? Keď som ťa nenašiel v posteli, myslel som, že... A ešte, keď som zacítil ten pach - ja, bál som sa najhoršieho, Bella!“ skríkol, no hlas sa mu strachom zadrhával. Strachovala som sa, že sa rozplače. A o to mizernejšie som sa cítila.
„Ja... Jake,“ vydýchla som. „Viem, že si sa bál. Ale je to kamarát.“

 

Za hranicou územia - 3. kapitola

Nedoporučujeme číst do 15 let.

Za hranicou územia - 3. kapitola„Tak odíďme.“ Potichu som sa zachechtala.
„Teraz? A kam?“
„Veríš mi?“
„Áno.“
„Tak zatvor oči.“

 

Za hranicou územia - 2. kapitola

Za hranicou územia - 2. kapitolaZacítila som, ako ma opatrne zdvíha zo zeme - bez akejkoľvek námahy. Pokojne dýchal a snažil sa so mnou veľmi nehýbať. Kráčal ľudskou chôdzou, za čo som mu vďačila. O pár sekúnd na to ma znova ukladal na mäkkú, vlhkú zem.

Dokončeno

Za hranicou územia - Prológ a 1. kapitola

Za hranicou územia - Prológ a 1. kapitolaPríbeh o mladej, pobláznenej láske dvoch ľudí, ktorí sa stretávajú aj napriek zákazu ich rodín. Upír, ktorého rodina sa bojí o svoju anonymitu sa predsa nemôže stretávať s dievčaťom, ktoré chránia ich najväčší nepriatelia.
A tak Edward porušuje dohodu a prekračuje hranicu len kvôli láske, ktorá ho na druhej strane čaká. Bella predsa trávi celé dni v La Push, na mieste, kde sa narodila.
Nikto o ich vzťahu zo začiatku nevie, a tak zakázaná láska prekvitá, kým nenastane zlom a všetko sa nezačne sypať tým nesprávnym smerom. Edward kedysi zabil vlčicu a tá má čosi spoločné s Bellou.
Ich svety sa opäť rozdelia, no dokážu zabudnúť na lásku, ktorá ich čaká za hranicou územia?

 

Len nech ťa nezbadá otec!

Len nech ťa nezbadá otec!Žiadny otec nie je nadšený, keď si jeho malé dievčatko nájde priateľa a je to ešte horšie, keď sa to pred ním snaží zatajiť. Podarí sa to Belle?Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!