Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Profil uživatele eMCullen

eMCullen

eMCullenPráva: Veterán

Reálné jméno: eMí

Bydliště: Znojmo

Věk: :-)

O mně: Nejsem zaujatá, ale některé autorky mě tu vyloženě se... štvou.

A kdo chce vědět něco o mně, ať jde navštvit profil kajky007.

Kontakt:

E-mail: eMCullen (zavináč) stmivani.eu

ICQ: 360408502ICQ status

Skype: casinka.casinka

Facebook: www.facebook.com/em.holikova

Statistiky:

Moje články: 71

Moje komentáře

Datum registrace: 14. 11. 2010

Poslední přihlášení: 15. 11. 2016, 22:32

Shrnutí povídek:

 

Povídky od eMCullen

Povídky od eMCullen

Jednodílné:

Osudová přednáška /○○/ Shoda náhod /○○/ Noc nocí - v přípravě

Drabble:

Poslední okamžik

Kapitolové:

C-Style - rozepsaná /○○/ Spolubydlící - dokončená

Spoluautorské:

New York City! (rezule - v přípravě) /○○/ Wedding paradise (dopíše DeninaLove) /○○/ Tajný ctitel (zuzinecckaa - v nečinnosti) /○○/ Vrať mi mé tělo! (kajka007, rozepsaná)

Nápady:

Láska čeká za dveřmi /○○/ Kouzlo designu

Ostatní:

Grafika pro vaše shrnutí

Články:

 

Doslovné přání

Doslovné přáníBella Swanová má nejlepšího kamaráda Edwarda Cullena. Tráví s ním většinu svého volného času a neobejde se den, kdy by si alespoň nezavolali. Jednoho dne Edward téměř beze slova na rozloučenou zmizí. Bella je z toho celá zoufalá, a tak dlouho neváhá a rozhodne se, že stráví Vánoce se svým otcem Charliem ve Forks.
Má jen jediné přání a to je, aby ještě jednou, aspoň na chvilku, spatřila svého nejlepšího kamaráda, kterého miluje.
Její přání je vyslyšeno a opravdu jen na krátký okamžik spatří Edwarda. Má ještě ale naději vyznat se, co k němu cítí?
Přejeme příjemné čtení, kajka007 a eMCullen.

 

Vrať mi mé tělo! 21. kapitola

Vrať mi mé tělo! 21. kapitola„Ale,“ vzdychla jsem, ale on mě hned zarazil slovy „Konec diskuze“, a tak už jen naštvaně vydechla vzduch z plic, v duchu zanadávala, že karma je svině, a odkopala deku na zem. Líně jsem se posadila na postel, počkala, až se za Swanem zavřou dveře, a vyrazila ke koupelně. Vzpomněla jsem si totiž, že jsem tam nad zrcadlem viděla lékárničku. Rozhodně jsme se nevzdávala, do té školy mě prostě dnes nikdo nedostane.

 

Vrať mi mé tělo! 20. kapitola

Vrať mi mé tělo! 20. kapitolaHrozně moc jsem chtěla udělat ještě malý pohyb hlavou, abych jej mohla políbit, ale naštěstí jsem se zarazila. Kdyby se mi někdy poštěstilo a on by mě políbil, chci být ve svém těle.

Hezké počtení vám přejí kajka007 a eMCullen

 

Vrať mi mé tělo! 19. kapitola

Vrať mi mé tělo! 19. kapitola„Velmi slabé slovo, Rose. Dokážeš si vůbec představit, co ti na to Bella řekne? Co ti na to řekne Emmett, rodina? Přemýšlela jsi vůbec, nebo sis prostě řekla, že jí posereš život a i tak jsi i udělala, mm?“

kajka007 a eMCullen

 

Vrať mi mé tělo! 18. kapitola

Vrať mi mé tělo! 18. kapitola„Buď zticha, nechci to slyšet, dobře?“ pronesl ostře a pohledem pořád sledoval silnici.

kajka007 a eMcullen

 

Vrať mi mé tělo! 17. kapitola

Vrať mi mé tělo! 17. kapitolaPohled Rose... Jessica zvrací, Bella se opíjí. Přejeme hezké počtení. kajka007 a eMCullen

 

Vrať mi mé tělo! - 16. kapitola

Vrať mi mé tělo! - 16. kapitolaTentokrát se - sice po delší době, ale přece - vracíme za Rose. Jak bude pokračovat rozhovor, který posledně neskončil zrovna dobrými slovy? A co Rose plánuje Belle jako odplatu za ostříhané vlasy?

No, nezbývá nám než všem čtenářům popřát příjemné čtení. :-)

 

Vrať mi mé tělo! 14. kapitola

Vrať mi mé tělo! 14. kapitolaOna je mrtvý upír... Myslím, že všichni víme, co tím Rose myslí.

 

Vrať mi mé tělo! 13. kapitola

Vrať mi mé tělo! 13. kapitolaMáme tu další kapitolu z pohledu Belly v Rosině těle. A stane se něco, co asi nikdo z vás nečeká. Snad se zase pobavíte. kajka007 a eMCullen

 

Vrať mi mé tělo! - 12. kapitola

Vrať mi mé tělo! - 12. kapitolaPředtím byla kratší odmlka, teď o něco delší a jen díky mé úžasné kajce007 tu máte tuto kapitolu. A co se bude dít?

Opět se podíváme za Rose. Ta se rozhodla přejít do útoku, a tak se nám pomalu, vlastně možná rychle, začíná spouštět válka mezi Rose a Bellou. A co se rozhodla provést Belle? To se dozvíte v této kapitole. :-)

Přejeme příjemné čtení, kajka007 a eMCullen

 

Vrať mi mé tělo! 11. kapitola

Vrať mi mé tělo! 11. kapitolaAhojte, po menší odmlce jsme zpátky. Tentokrát pohled Bellly a tak trošku trable s pravou Rose. Více níže. Hezké počtení přejí kajka007 a eMCullen. :)

 

Vrať mi mé tělo! - 10. kapitola

Vrať mi mé tělo! - 10. kapitolaA máme tu první kulatiny. :-)

Tentokrát se opět podíváme za Rose na školní parkoviště, kde se potkává s Bellou. Možná se vám jejich prvotní reakce nebude moc zdát, ale šok je šok...

Příjemné čtení, eMCullen a kajka007. :-)

 

Vrať mi mé tělo! 9. kapitola

Vrať mi mé tělo! 9. kapitolaDalší kapitolka z pohledu Belly je tady, ráno stále pokračuje. :D Bude i menší incident s Edwardem. Hezké čtení. Kajka007 a eMCullen. :)

 

Vrať mi mé tělo! - 8. kapitola

Vrať mi mé tělo! - 8. kapitolaA jsme zase u Belly. Čeká ji první lov a řekněme, že z toho bude mírně... v šoku.

Přejeme příjemné čtení. :-)

 

Vrať mi mé tělo! 7. kapitola

Vrať mi mé tělo! 7. kapitolaTak a máme tu další kapču z pohledu Belly. Ráno ještě nekončí a Bella to zrovna lehké mít nebude. :D Hezké počtení. :)

 

Vrať mi mé tělo! - 6. kapitola

Vrať mi mé tělo! - 6. kapitolaA máme tu další kapitolu, tentokrát z pohledu Rose. Co se stane, když ve spěchu tak nějak zapomene na to, že není upír, ale prachobyčejný člověk?

Příjemné čtení, samozřejmě s trochou nadsázky, přeje eMCullen a kajka007.

 

Vrať mi mé tělo! 5. kapitola

Vrať mi mé tělo! 5. kapitolaMáme tu další kapitolu z pohledu Belly v těle Rose. Jak se vypořádá s... nadrženým Emmettem?
To se dočtete níže. ;)
Příjemné počtení přejí kajka007 a eMCullen. :)

 

Vrať mi mé tělo! - 4. kapitola

Vrať mi mé tělo! - 4. kapitolaA máme tu další kapitolu. :-)

Bellinu reakci na 'převtělení' už jsme měli, ale co Rose, jak ta zreaguje? Myslím, že to chudák holka nebude mít zrovna jednoduché...

Příjemné čtení přejí eMCullen a kajka007.

 

Vrať mi mé tělo! 3. kapitola

Vrať mi mé tělo! 3. kapitolaA máme tu další kapitolku. :)
Tentokrát už se konečně dostáváme trošku do děje. Bellinka se nám probouzí v těle Rose a rozhodně to pro ni nebude jednoduché. Jak se vypořádá s Emmettem a nepříliš příjemnými fakty, se dozvíte níže.
Příjemné počtení vám přejí kajka007 a eMCullen.

 

Vrať mi mé tělo! - 2. kapitola

Vrať mi mé tělo! - 2. kapitolaBellu má ten nahoře opravdu rád. A také se na vlastní kůži přesvědčí, že zákon schválnosti je pěknej zmetek...

 

Vrať mi mé tělo! 1. kapitola

Vrať mi mé tělo! 1. kapitolaBella i Cullenovi žijí v malém deštivém městečku Forks, aniž by o sebe příliš jevili zájem. Bella je ještě méně výrazná než šedá myš a Cullenovi jsou všemi považováni za krále školy, i když jim samotným se to příliš nelíbí. Tedy možná až na Rose… A právě tady začíná náš příběh. Jednoho dne se Belle a Rose, dvěma dívkám, které mají společné opravdu snad jen to pohlaví, stane neuvěřitelná věc. Vymění si těla. Rosalie se probudí v malém Belliném pokoji a Bella naopak vedle Emmetta uprostřed Cullenovic vily. Jak bude Edward reagovat na to, že najednou nemůže číst myšlenky ani Rose? A jak se Rose vyrovná s tím, že bude muset na nějakou dobu neurčitou žít v obyčejném lidském těle? A Bella? To už je snad všem jasné, že probudit se jednoho rána jako upírka není zrovna… Normální. Jak tohle všechno dopadne?

 

Tajný ctitel - 4. kapitola

Tajný ctitel - 4. kapitolaDo školy nám konečně nastoupí tak očekávaní Cullenovi a dočkáme se prvního seznámení Edwarda a Belly...

zuzinecckaa

 

Tajný ctitel - 3. kapitola

Tajný ctitel - 3. kapitolaV minulé kapitole se někdo ozval... V této kapitole Neznámý zase něco napíše... Pěkné počtení přeje zuzinecckaa, Kika57 a eMCullen.

Kika57

 

Spolubydlící - 22. kapitola

Nedoporučujeme číst do 15 let.

Spolubydlící - 22. kapitolaPro shrnutí této kapitoly stačí pouze dvě slova. Pokračování párty. A myslím, že omezení 15+ vám napoví, co se asi semele.

 

Wedding paradise - 18. kapitola

Wedding paradise - 18. kapitolaTahle povídka se stala spoluautorskou. eMCullen mi dovolila, abych napsala tuhle kapitolu.
Doufám, že se vám tato povídka bude líbit i když budu také součástí...
Předem děkuji za komentáře. :) DeninaLove

 

Spolubydlící - 21. kapitola

Spolubydlící - 21. kapitolaTak. A jak rezule slíbila u předchozí kapitoly, máme tu slibovanou párty. Doufám, že se vám kapitola bude líbit. :-) Je to jen začátek, protože přípravy se protáhly více, než jsem předpokládala. Na ten hlavní děj párty si budete muset ještě jednu kapitolku počkat, i když si myslím, že stejně většina z vás už ví, co máme v plánu s Bellou a Edwardem. Příjemné čtení.

 

Spolubydlící - 20. kapitola

Spolubydlící - 20. kapitolaDruhé kulatiny této kapitolovky jsou tu! Nemůžu uvěřit tomu, že jsme se dostali až k takhle pěknému číslu. V této kapitole se začínáme probojovávat k přání většiny čtenářů. Vypadá to, že už se nemůže stát nic špatného. My vás při tomto úsudku necháme tuto a ještě další kapitolou. Pak se uvidí... Příjemné počtení! ;)

 

Spolubydlící - 19. kapitola

Spolubydlící - 19. kapitolaBella se dozví šokující zprávu, po které už nikdy nebude jako dřív. Jakou? A jak postoupí vztah Belly a Edwarda, zatímco on je jedinou její oporou? Přejeme příjemné čtení. :-)

 

Spolubydlící - 18. kapitola

Spolubydlící - 18. kapitolaDalší kapitola není nijak extra dlouhá, ale přidáváme ji celkem brzo, tak doufáme, že vás to alespoň trochu potěší. Na 19. kapitole se chystáme máknout, aby byla nejen brzo, ale i pořádně dlouhá. ;) A co se dočtete dnes? První školní den naší hlavní „spojky” Alice. Pokusí se už teď o něco? Nebo zatím jen bude obhlížet více situaci? Přejeme příjemné počtení... :)

 

Spolubydlící - 17. kapitola

Spolubydlící - 17. kapitolaOmlouváme se, že další kapitolu přidáváme až teď, ale ještě jsme doháněly poslední známky do školy. A ke kapitole... Co se stane dál s Bellou a Edwardem, když se potkali v nákupním centru? A jak dopadne návštěva u Angely a Leah? Bella dostane od Alice dárek. Co to bude a jak se bude Belle líbit? Přejeme příjemné čtení.

 

Spolubydlící - 16. kapitola

Spolubydlící - 16. kapitolaDalší kapitola je snad ještě kratší než ta minulá, i přesto však doufáme, že se vám bude líbit, protože v ní najdete odpověď na to, co se stalo po té menší nehodě v obchodním domě... Bude Bella v pořádku? A co se stane pak? Nijak moc nezlomová kapitola, přesto dost důležitá na to, aby vše zapadlo do pomyslné skládačky, která vypluje na povrch v dalších kapitolkách. ;)

 

Spolubydlící - 15. kapitola

Spolubydlící - 15. kapitolaSpolečné nákupy s Alicí. A co se vlastně stane? Na konci kapitoly také můžete náhlednout Edwardovi do hlavy hned poté, co opustil Bellu v bytě. :-) Přejeme příjemné čtení.

 

Spolubydlící - 14. kapitola

Spolubydlící - 14. kapitolaDalší kapitola je tu! Co bude po Edwardově odchodu následovat? Nic neprozradíme, snad jen to, že už se nevrátí. :P I přesto přejeme příjemné počtení... ;)

 

Spolubydlící - 13. kapitola

Spolubydlící - 13. kapitolaVe škole Bella nenachází ani Edwarda ani Angelu. Ovšem nemine ji rozhovor s Angelou. Co se nového dozví o Angele? A když se konečně vrátí domů, čeká na ni Edward. Nechá si konečně Bella vysvětlit celou situaci s Candy, a co dalšího se přihodí? Přejeme příjemné počtení. :-)

 

Spolubydlící - 12. kapitola

Spolubydlící - 12. kapitola12. kapitola je tu, doufáme, že se vám bude líbit. O co půjde? Bella nejprve posnídá s Alice a pak škola. Udobří se s Leah? A co Angela, Edward a Candy? Přejeme příjemné počtení. ;)

 

Spolubydlící - 11. kapitola

Spolubydlící - 11. kapitolaTato kapitola je napsaná celá z Edwardova pohledu. A co se v ní dozvíte? Tak třeba co se stalo mezi Edwardem a Candy, když Bella utekla k sobě do pokoje. Přejeme příjemné počtení. rezule a eMCullen

 

Spolubydlící - 10. kapitola

Spolubydlící - 10. kapitolaA je to tu! První kulatiny této kapitolovky! Jak Bella zareaguje na neznámou Candy? Jak se zachová Edward? A kdo se v Bellině životě objeví jako další? Přejeme příjemné počtení. ;)

 

Spolubydlící - 9. kapitola

Spolubydlící - 9. kapitolaBella jde za Angelou s omluvou a vysvětlením, že chodí s Edwardem. Jak ji Angela přijme? Vyslechne ji, nebo před ní práskne dveřmi? A když Bella konečně příjde domů, čeká ji ještě jedno nemalé překvapení...

 

Spolubydlící - 8. kapitola

Spolubydlící - 8. kapitolaMinule se zdálo, že Edwarda a Bellu už nemůže nic rozdělit, ale je to opravdu tak? Co se nečekaného se stane? Přeji příjemné počtení. ;)

 

Spolubydlící - 7. kapitola

Spolubydlící - 7. kapitolaSpolečná večeře Belly a Edwarda. Přejeme příjemné čtení.

 

Spolubydlící - 6. kapitola

Spolubydlící - 6. kapitolaTakže od této kapitoly jsem se přidala k eMCullen já, jako spoluautorka. Jsem jí za to velmi vděčná a doufám, že ji ani vás, kteří tuto úžasnou kapitolovku čtete nezklamu a nepřestane vás bavit i nadále. :) V této kapitolce se dočtete, pokračování Bellina školního dne a pak již tolik slibovanou cestu do zámečnictví. Přeji příjemné počtení. :)

 

Spolubydlící - 5. kapitola

Spolubydlící - 5. kapitolaDalší společný den Belly a Edwarda. Můžete se těšit na Leahin a Angellin výraz.

A s radostí vám oznamuji, že povídka se stává spoluautorskou! Takže se můžete těšit i na nápady od rezule.Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!