Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Profil uživatele RoseDublest

RoseDublest

RoseDublestPráva: Veterán

Reálné jméno: Rosie

O mně: Bla, bla a blaaa...

Kontakt:

E-mail: gemer (zavináč) azet.sk

ICQ: 631617967ICQ status

Facebook: www.facebook.com/profile.php?id=100000550136161

Statistiky:

Moje články: 262

Moje komentáře

Datum registrace: 7. 3. 2009

Poslední přihlášení: 4. 5. 2015, 19:49

Shrnutí povídek:

 

Povídky od Rose Dublest

Povídky od Rose DublestKapitolovky : Hľadal som Ťa... *** Daj si pohov, Casanova! *** Ďalekohľad lásky *** Snová Lady *** Dokonalá *** Objímaj ma, zas a zas ***

Články:

Síň slávy

Ďalekohľad lásky - Prolog

Ďalekohľad lásky - PrologEdward býva v odľahlejšom meste aj spolu so svojou rodinou, kvôli lepšiemu maskovaniu svojho tajomstva. Mesto vyzerá, ako keby je zabudnuté v dobe minulej. Staré budovy, staré zvyky. Pravdaže náš Edward je chudák sám a taká večnosť ho naozaj nebaví. Edward vlastní krásny ďalekohľad, cez ktorý sa každú noc díva na oblohu, no jednej noci mu zavadí pohľad o pár ulíc ďalej, do veľkého domu, ktorý pozná ako sirotinec. Na posteli sedí mladé dievča, uplakané a nešťastné. Edward si tiež všimne, že dievča vlastní ďalekohľad. No a tak začína niečo nové. Ale je Bella skutočne sirota?

Síň slávy

Daj si pohov, Casanova! - Prolog

Daj si pohov, Casanova! - PrologPredstavte si, že ste upír, stane sa raz jedna chyba a vy zabijete človeka, vyrovnať sa s tým je priam nemožné. A tak, si odídete do vyhnanstva, kde sa vyše 100 rokov s nikým nevidíte, neviete aká je móda, nepoznáte slová ako čau kámo a pod., viete len, že chcete začať znovu žiť, lenže vy poznáte iba vybrané chovanie, etiketu a samé Madam tam, Madam sem. Svet vonku, je pre vás niečo nové... Ako zvládne Bella Staro - Nového Edwarda? Ak vás zaujme poviedka, zanechajte komentár:) Prvá časť je smutná,ale ostatné už budú bláznivé:D tak príjemné čítanie:) vaša Rose!:)

Síň slávy

Black Sheep - Prolog

Black Sheep - PrologNová poviedka Black Sheep - čierna ovečka, potrebujem vedieť, či mám pokračovať... Bella a Edward majú už spolu Renesmee, Nessie už vyzerá na 16násť, lenže, keďže je len poloupír, všetko jej nejde tak skvelo, ako by chcela. Bella sa nedokáže s tým vyrovnať a Nessie považuje za čiernu ovcu ich malej rodinky, čo sa stane, keď jedna hádka vyvrcholí až do odsťahovania sa? ... príjemné čítanie:)

Síň slávy

Hľadal som ťa... - Prolog

Hľadal som ťa... - PrologNová poviedka, je o upíroch, vlkodlakoch, vlastne niečo z Twilightu, ale nebude o Belle a edwardovi, ale o niekom inom, ale to sami neskôr uvidíte, začiatku moc asi nebudete chápať, tak si skúste prečítať radšej aj prvú kapitolu... sú tam aj vlci a aj Cullenovci, Bella, jednoducho všetci a ešte aj niečo na viac.... tak príjemné čítanieUživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!