Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - FanFiction na pokračování » Hľadal som ťa... - Prolog

Hľadal som ťa... - PrologNová poviedka, je o upíroch, vlkodlakoch, vlastne niečo z Twilightu, ale nebude o Belle a edwardovi, ale o niekom inom, ale to sami neskôr uvidíte, začiatku moc asi nebudete chápať, tak si skúste prečítať radšej aj prvú kapitolu... sú tam aj vlci a aj Cullenovci, Bella, jednoducho všetci a ešte aj niečo na viac.... tak príjemné čítanie

Úvod

Tak to je teda super! Sam je zaľúbený do Emily a ona do neho, Seth je zaľúbený do Leah a ona do neho, Embry je zaľúbený do Angely a ona do neho, Jacob, ten zase raz nesklamal a je zaľúbený  do 14násť ročného dievčatka - poloupírky, ktorého matka s ním kedysi chodila a ku tomu je ešte upírka, a jeho otec ho kedysi nenávidel a je tiež upír....vlastne celá ich veľká rodina je upíria, len on sa tam premáva akože nič. Všetci okolo sú šťastný, každý ma svoju polovičku, každý niekoho miluje a zo všetkých strán na mňa doliehajú ich sladké slová lásky! Do čerta aj s prekliatou láskou!

--------------------------------------------------------------------------------------------

Tento svet nikdy nebude to, v čo som dúfal
A ak sem nepatrím, kto to uhádne?
Nikdy sám neopustím všetko, čo mám
Pocíť, že ešte nie je príliš neskoro
Nikdy nie je príliš neskoro

----------------------------------------------------------------------------------------------

Ako vždy som behal po lesoch a premýšľal nad tým všetkým, čo sa tu deje....na mňa je to až primoc sladké, romantické... jednoducho nechutné... a ešte keď myslia na ne, keď sú vo vlčej podobe. Alebo keď sa Leah so Sethom muckajú ako vlci, fuj! To je teda nechutné. Bežal som ďalej, až som prišiel ku útesu, skočil som z neho a vo vzduchu sa premenil tak, že som do vody dopadol ako človek. More bolo ako každé ráno mrazivo chladné, ale ja som to potreboval, nemyslieť na nič, iba na chlad a na to, čo najrýchlejšie vypadnúť z vody a nejako sa zohriať.

---------------------------------------------------------------------------

Vždy keď poviem
Bude to dobré
Stále ťa počujem hovoriť, že sa chceš zabiť
Teraz a stále skúšame byť živí
Možno to všetko vrátime, pretože ešte nie je príliš neskoro
Nikdy nie je príliš neskoro

Nikto nikdy toto neuvidí z našej strany
A ak je niečo zle, kto to uhádne?
A sám opúšťam všetko, čo mám
Pocíť, že ešte nie je príliš neskoro
Nikdy nie je príliš neskoro

-------------------------------------------------------------

Rýchlo som preplával až ku brehu, doplazil sa zadýchane na pláž a nahý si ľahol na chrbát. Ruky som si dal za hlavu a užíval si toho krásneho východu slnka, všetci si myslia, že po nociach chodievam za nejakými štetkami, zabaviť sa s nimi, ale sú úplne na omyle. Nikdy si nenechám ujsť túto nádhernú scenériu farieb, a ani dnešok nebol výnimkou. Všetci si o mne myslia zlé veci, lebo je skutočnosť, že som často protivný, no dobre, som stále protivný... ale ja nechcem... Počúvam to od toľkých ľudí...ako sa sklamali v ľuďoch, dôvere, priateľstve a láske. Ja to nikdy nechcem zažiť. Moji rodičia sa rozviedli, matka odišla od otca a mňa mu nechala na krku, aj s mojou sestrou. Sestra v 19nástich odišla a odvtedy sa neukázala. Vtedy som mal 13násť.

---------------------------------------------------------------------

Vždy keď poviem
Bude to dobré
Stále ťa počujem hovoriť, že sa chceš zabiť
Teraz a stále skúšame byť živí
Možno to všetko vrátime, pretože ešte nie je príliš neskoro
Nikdy nie je príliš neskoro

Na svet, ktorý sme poznali,
sa už nikdy nemôžeme vrátiť spät
Čas, ktorý sme stratili,
už nikdy nevrátime späť
Život už znova nebude náš

Tento svet nikdy nebude to, v čo som dúfal
A ak sem nepatrím...

----------------------------------------------------------------------------------

A teraz sa so mnou musí otec zožierať, to si aspoň myslí celý svet, ale ja môjmu otcovi nerobím vôbec problémy, dokonca ma má rád, len nechcem aby ľudia videli aký som zraniteľný. Áno som zraniteľný, moc zraniteľný a ľudia sú zlý, viac než zlý, sú krutý a ja nikdy nechcem odskúšať trpké sklamanie. Každý z našej vlčej „rodiny“ si myslí, že sa celé noci len potĺkam po nociach a preťahujem lacné devy. Ale ja sedím doma čítam, naozaj si čítam, alebo sa chodím prebehnúť, alebo si prezerám náš album s matkou a Ember, mojou sestrou, akí sme boli dovtedy šťastní, teda hlavne otec, a teraz je to všetko, úplne všetko preč.


Vždy keď poviem
Bude to dobré
Stále ťa počujem hovoriť, že sa chceš zabiť
Teraz a stále skúšame byť živí
Možno to všetko vrátime, pretože ešte nie je príliš neskoro
Nikdy nie je príliš neskoro
Možno to všetko vrátime, pretože ešte nie je príliš neskoro
Nikdy nie je príliš neskoro
Ešte nie je príliš neskoro, nikdy nie je príliš neskoro


1.kapitolaSdílet Sdílet

Diskuse pro článek Hľadal som ťa... - Prolog:

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.ei.]smile41[./ei.] [.ei.]smile34[./ei.] [.ei.]smile33[./ei.] [.ei.]smile06[./ei.] [.ei.]smile01[./ei.] [.ei.]smile08[./ei.] [.ei.]smile19[./ei.] [.ei.]smile10[./ei.] [.ei.]smile17[./ei.] [.ei.]smile22[./ei.] [.ei.]smile25[./ei.] [.ei.]smile09[./ei.] [.ei.]smile07[./ei.] [.ei.]smile32[./ei.] [.ei.]smile35[./ei.] [.ei.]smile40[./ei.] [.ei.]smile24[./ei.] [.ei.]smile23[./ei.] [.ei.]smile16[./ei.] [.ei.]smile11[./ei.] [.ei.]smile18[./ei.] [.ei.]smile29[./ei.] [.ei.]smile20[./ei.] [.ei.]smile27[./ei.] [.ei.]smile12[./ei.] [.ei.]smile15[./ei.] [.ei.]smile04[./ei.] [.ei.]smile03[./ei.] [.ei.]smile36[./ei.] [.ei.]smile31[./ei.] [.ei.]smile38[./ei.] [.ei.]smile14[./ei.] [.ei.]smile13[./ei.] [.ei.]smile26[./ei.] [.ei.]smile21[./ei.] [.ei.]smile28[./ei.] [.ei.]smile39[./ei.] [.ei.]smile42[./ei.] [.ei.]smile30[./ei.] [.ei.]smile37[./ei.] [.ei.]smile02[./ei.] [.ei.]smile05[./ei.]


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!