Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Profil uživatele MilagrosEdwards

MilagrosEdwards

MilagrosEdwardsPráva: přispěvatel

Reálné jméno: Mili

Věk: 27

O mně: Moc ráda čtu i píšu. No a Stmívání bylo vždy moje srdeční záležitost. Ráda se na tyto stránky vracím a rozhodla jsem se, že se podělím o svoji tvorbu...

Všimla jsem si, že se na těchto stránkách často dělíte na tým Jacob nebo Edward. Já měla vždy ráda oba dva :-).

Moje nejoblíbenější část ságy je Edwardův odchod. Vím, že je to nejspíš "ohrané", ale dokud mně nedojdou nápady na toto téma, tak bych se tomu chtěla věnovat.

Kontakt:

E-mail: milagrosedwards (zavináč) seznam.cz

Statistiky:

Moje články: 9

Moje komentáře

Titulek článku Text
05.11.2019 (16:21)FanFiction na pokračováníZtracené srdce 7. Ahoj Petronelo, děkuji moc Emoticon Já jsem to ale do této kapitoly do bloku ve wordu nikdy nezarovnávala, vždy jsem používala neúmyslně zarovnání vlevo. Dnes při dokončení kapitoly 8. jsem si toho všimla. Nejspíš to do bloku zarovnala Lorinne nebo jsem to zarovnala až když jsem to zkopírovala na tyto stránky... No a kombinaci SHIFT+ENTER vůbec neznám. Takže chyba bude jinde. Pravděpodobně nebo určitě na mé straně, ale jinde Emoticon
05.11.2019 (10:53)FanFiction na pokračováníZtracené srdce 7. Ahoj Lorinne, určitě tvoje rady neberu ve zlém. V žádném případě. Opravdu jsem ráda, když vím, co dělám špatně a můžu se zlepšovat. Vždy jsem toužila psát a když by mě nikdo na chyby neupozornil, tak bych se ani zlepšovat nemohla.
Mám ALE jednu prosbu, jak jsi mi upravila ty mezery mezi odstavci, tak ten text se trochu rozházel. Mezi slovy jsou najednou často velké mezery, a některé řádky jsou delší než zbytek textu. Mohla by jsi prosím to ještě poupravit nebo mi povolit úpravy? Děkuji Emoticon
30.10.2019 (11:38)FanFiction na pokračováníZtracené srdce 6. Děkuji všem za komentáře Emoticon. Další kapitoly se chystají, budou snad brzy a také děkuji Lorinne (adminovi) za upozornění na chyby, budu se snažit na to dávat pozor.
24.10.2019 (11:38)FanFiction na pokračováníZtracené srdce 5. Moc děkuji za komentář Selena18. Už jsem se začínala bát, že už to nikoho nebaví. Jo a další kapitolky se už chystají Emoticon
05.10.2019 (21:55)FanFiction na pokračováníČervený dážď - 1. kapitola Jedním slovem - nádhera.
04.10.2019 (16:55)FanFiction na pokračováníZtracené srdce - 2.kapitola Ahoj, děkuji za to info k odkazům na kapitoly. Ale bohužel jsem už omylem odpinkla tento text se špatnými odkazy dřív než jsem si přečetla zprávu od tebe.
Když u této kapitoly kliknu na PŘEDCHOZÍ DÍL, tak se to přesměruje na cizí povídku. Já to už nemůžu sama opravit. Povolíš mi ještě úpravy nebo to prosím opravíš? Omlouvám se za komplikace.
04.10.2019 (15:52)FanFiction na pokračováníZtracené srdce - 1. kapitola Ahojky, tak jsem to lehce prodloužila. Má to nyní 518 slov. Je to už přijatelné? Název jsem změnila. Chtěla jsem se prosím zeptat, proč mi nefunguje odkaz na následující stránku? Nevím, co dělám špatně, ale když na to kliknu, tak je to error. Děkuji :-)
02.10.2019 (15:04)O webuMáte zájem? Ahojky, chtěla bych Vás požádat o práva přispěvatele. Ráda bych se podělila o svoji tvorbu :-)

Datum registrace: 2. 10. 2019

Poslední přihlášení: 7. 1. 2020, 16:22

Články:

 

Ztracené srdce 8.

Ztracené srdce 8.Čas utíká jako voda a Bellin život jde dál. Avšak minulost se snaží čím dál víc dostat na světlo. Bude Bella po své minulosti pátrat nebo ji pohřbí ještě hlouběji?

 

Ztracené srdce 7.

Ztracené srdce 7.Jak se situací naloží Carlisle?

 

Ztracené srdce 6.

Ztracené srdce 6.Jak to vidí Carlisle? Proč tak rychle opustil Bellin pokoj?

 

Ztracené srdce 5.

Ztracené srdce 5.Bellu se chystají operovat... Přijde doktor Carlisle Cullen? A co se přihodí po operaci?

 

Ztracené srdce 4.

Ztracené srdce 4.Bella se probrala... Že by jí život nabídl druhou šanci nebo je to naprostý konec?Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!