Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Profil uživatele Caius

Caius

CaiusPráva: ověřený přispěvatel

Bydliště: Vysočina

Věk: 21

O mně: Jako každého zde, i mne oslovila sága Stmívání. Byl jsem donucen napsat povídku a musím říct, že mě to celkem chytlo.

Ke Stmívání mě přivedla spolužačka, když jsem se jí ptal na její oblíbené filmy. Za pár měsíců potom jsem Stmívání viděl a za 20 min. po shlédnutí už jsem objednával knihy.
Jsem tak velký maniak to fantasy, potažmo Twilight, že když Egmont vydal druhou edici Ságy v původních obálkách, musel jsem ji mít.

Z toho je patrné, že jsem bibliofil. Kdyby to bylo možné, zkoupil bych celé knihkupectví!

Mimo jiné jsem fanouškem Odkazu dračích jezdců (podle mě druhá nejlepší sága po Twilight), HP a pak mnohých autorů, kteří s fantasy moc co dočinění nemají. Patří mezi ně Wilbur Smith, Jeffery Deaver, Dan Brown, Judy Nunn, Peter Watt, James Patterson...

S Twilight žiju už přes rok a pořád nám to klape.

Kontakt:

E-mail: renamo (zavináč) seznam.cz

Statistiky:

Moje články: 22

Moje komentáře

Datum registrace: 23. 1. 2010

Poslední přihlášení: 15. 2. 2020, 09:18

Shrnutí povídek:

 

Povídky od Caia

Povídky od CaiaArovi miláčci / Upíří zbraň / Ježíš a upír / CK Volturi / Arova odplata / Já, sebevrah / Kašlu na kmen! /

Články:

 

Kašlu na kmen! 2/2

Kašlu na kmen! 2/2Shane je jedním z nejnovějších quiletských vlkodlaků. Stále se nemůže vyrovnat se svou přeměnou. Už nehodlá dále snášet další a další příkazy. Obrátí se proti smečce, postaví se Samovi. Jak to dopadne? Budu vděčný za komentáře.

 

Kašlu na kmen! 1/2

Kašlu na kmen! 1/2Shane je jedním z nejnovějších quileutských vlkodlaků. Stále se nemůže vyrovnat se svou přeměnou. Už nehodlá dále snášet další a další příkazy. Obrátí se proti smečce, postaví se Samovi. Jak to dopadne? Budu vděčný za komentáře.

 

Já, sebevrah 2/2

Já, sebevrah 2/2Pokračování první části povídky, která je o mně. Ne o Caiovi, ale o osobě skrývající se pod touto přezdívkou. Snad se Vám bude líbit. Budu hodně vděčný za jakékoliv komentáře! Beru i kritiku. ;)

 

Já, sebevrah 1/2

Já, sebevrah 1/2Tato povídka je o mně. Ne o Caiovi, ale o osobě skrývající se pod touto přezdívkou. Snad se Vám bude líbit. Budu hodně vděčný za jakékoliv komentáře! Beru i kritiku. ; )

 

CK Volturi

CK VolturiMichelle a Fred vedou běžný život. Znenadání jim spadne štěstí do klína. Dokonalá romantická dovolená. Netuší ale, že je jejich poslední.

Pokusil jsem se vyprodukovat menší romantiku, nevím, jestli se mi to povedlo.

 

Upíří zbraň

Upíří zbraňVěříte v upíry? Steph nevěřila, alespoň do osudného dne. Nic není takové, jaké se zdá. Všichni víme, že Stephenie Meyerová vdechla život svým knižním upírům. Ale co když je to naopak?

 

Arovi miláčci

Arovi miláčciEleazar splnil své poslání a vrací se zpět do Volterry. Objevil talenty, dva jedinečné, mocné talenty. Aro je nadšen. Avšak je tu jeden háček. Volturiovi s Arem v čele trpělivě vyčkávají.Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!