Angel eyes - 1. kapitola
Dobře, on je Edward - upír, ona je Bella - člověk, ale krom toho je skoro všechno jinak. Prosím o komentáře, jestli nemám zase radši psát jenom do šuplíku. Díky.
20.04.2009 (9:00) • Nenefer • FanFiction na pokračování • komentováno 0×
Darkness 1.KAPITOLA
Ahojky.Tohle je má nová a taky první povídka na pokračování s názvem Darkness. Je to moje volné pokračování od Rozbřesku.Doufám že se bude líbit.Pište prosím komentáře,ať vím,jestli mám pro někoho pokračovat.díky
19.04.2009 (16:00) • actress • FanFiction na pokračování • komentováno 0×
DokončenoLovely - Gracefull Vampires 1. kapitola
Kamarádka mě poprosila, jestli bych něco nenapsala o Stmívání. Miluje ho skoro stejně jako já! Byl to jen pokus, ale chtěla, ať pokračuju dál, mě to nějak chytlo a tak už mám skoro napsanou i 9.kapitolu... trochu mi dělá problém to přepisovat na počítač, takže se předem omlouvám, jestli bude nějaké zpoždění... MOC DEKUJU VSEM CO SI TO ZKUSI PRECIST.... a prosim zanechte komentáře, jestli to tu mám i nadále publikovat, protože psát to budu!:D DÍKY MOC!!!
18.04.2009 (9:30) • KristenCullen • FanFiction na pokračování • komentováno 0×
Navždy probuzeni-1.probuzeni
budu vam to tu zveřejňovat po kapitolach tedy pokut se vám to bude libít.Je to přiběh ,,obyčejné,, holky, které se vlese stane mala nehoda.
17.04.2009 (8:00) • Nosrom • FanFiction na pokračování • komentováno 0×
Konec Cullenových 1.Kapitola: Špatné zprávy
Jsem hrozně ráda, že se úvod líbil. Takže tady máte první kapitolku. Doufám, že si jí užijete a bude se vám taky líbit.:)
16.04.2009 (19:30) • AliCe015 • FanFiction na pokračování • komentováno 0×
Immortal love
Příběh Belly a Edwarda pokračuje. Téměř plynule navazuje na Breaking Dawn.
Někdy je opravdu těžké najít chvilku soukromí se svým manželem. A taky je velice příjemné zjistit, že rodina Cullenů bude opět pořád s vámi.
15.04.2009 (17:11) • blondeTeru • FanFiction na pokračování • komentováno 0×
Anděl bez křídel
Ahojky, takže jsem tu se svojí první ffkou na téma Twilight. Doufám, že se vám bude líbit. Případně pište kritiku. Díky
15.04.2009 (16:30) • LonelyRebel • FanFiction na pokračování • komentováno 0×
Tichá Věčnost 1. část
Tak jsem se rozhodla napsat povídku... je to o holce co má za sourozence upíry... vystupují tam i Cullenovi... No snad se vám bude líbit... doufám, že mi napíšete i nějaký ten koment :)
15.04.2009 (8:00) • Aniska • FanFiction na pokračování • komentováno 0×
Není Bella jako Bella - část 01
Jelikož teď nemám vůbec nápad, jak pokračovat s Být člověkem, nýbrž mi na mozek leze něco úplně jinýho, začala jsem psát novou povídku. Ta teoreticky nenavazuje na nic, ale je to spíš pro lidi, co už četli Rozbřesk(jelikož jsou tam věci jako otisknutí a Renesmee).
A co k ní řeknu? Snad jen, že není každá Bella jako Bella!
Jo a omlouvám se za přehnaně krátkej první díl, ale je to spíš jen takovej úvod.
15.04.2009 (8:00) • TachikoManabu • FanFiction na pokračování • komentováno 0×
Impassible-1.K
Navazuje na rozbřesk.Je to docela krátké, mnohem kratší než jsou kapitolky od Steph :D
14.04.2009 (13:30) • Rochelle • FanFiction na pokračování • komentováno 0×
- Abi Swanová kapitola 12
- Abi Swanová kapitola 11
- Abi Swanová kapitola 10
- A bit of different (reality) - 6. kapitola
- A bit of different (reality) - 5. kapitola
- A bit of different (reality) - 3. kapitola
- A bit of different (reality) - 2. kapitola
Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz
...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů
Kdo je tu z členů? Klikni!