Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Shrnutí povídek » Poviedky od niktosky

Poviedky od niktoskyViacdielne: All I need is U (dokončená) Môj osobný démon (rozpísaná) Night after dark (rozpísaná) Jednorázovky: Večnosť Nič netrvá večne, ani bolesť, ani láska

Viacdielne:

All I need is U

Táto poviedka je o upírke, ktorá sa volá Veronica. Stretne svoju životnú lásku vlka menom Matthew. Ani jeden nevie o svojom druhu veľa. Veronica sa o sebe dozvedela viac od Carlisla a Matt od svojho nevlastného otca Luciena. Veronica nikdy nestretla vlka a Matt nikdy nestretol upíra.

Obaja vedia o nenávisti medzi svojimi drumi, ale nevedia sa ubrániť vzájomnému citu. Zdá sa, že ich láske nič nebráni. Všetko sa zmení, keď sa stretnú Cullenových a Matt sa dozvie, že niekde vo Forks žijú jemu podobní. Problém nastane vtedy, keď sa Matt rozhodne zistiť o sebe viac. Dozvie sa o otisku, o svojej rodine a Veronicinej minulosti.

Prežije ich láska vzájomnú nenávisť medzi upírmi a vlkmi, tajomstvo Mattovej rodiny a Veronicinu spojitosť s jedným z vlkolakov v minulosti?????

Postavy:

Veronica Gray/Véronique de Sarire, Matthew (Matt) Gubler, Jacob Black, Carlisle Cullen, Edward Cullen, Esme Cullen, Rosalie Hale, Jasper Hale, Emmett Cullen, Alice Cullen, Isabella Swan

Kapitoly:

prológ

kapitola 1

kapitola 2

kapitola 3

kapitola 4

kapitola 5

kapitola 6

kapitola 7

kapitola 8

kapitola 9

kapitola 10

kapitola 11

kapitola 12

kapitola 13

kapitola 14

kapitola 15

kapitola 16

kapitola 17

epilóg

Môj osobný démon

Táto poviedka je voľné pokračovanie All I need is U. Je o Maxovi, vlkolakovi, ktorý nenávidí seba a to čo v skutočnosti je. Je to najlepší priateľ Jacoba Blacka aj keď spolu nie sú často. Jacob pomohol Maxovi prekonať svoju nenávisť voči sebe. Keď sa stretne s Alexiou otiskne sa do nej. Keď sa konečne rozhodne ju osloviť zistí, že má snúbenca. Na povrch vyplávajú tajomstvá jeho života. Oddíde do rezervácie La Push, aby sa pokúsil žiť bez Alex.

Ale všetko nie je len také jednoduché. Alex a jej sestra Rosa sú démoni. Alex netuší aký veľký má v sebe potenciál. Jej snúbenec Trevor je upír, ktorý chce využiť jej moc na to, aby sa mohol stať Volturiovým.

Bude Max bojovať o svoju lásku alebo sa nechá ovplyvniť svojou minulosťou? Pochopí Alex, kto je jej pravá láska?

Postavy:

Maximilian/Max Knighton, Alexia/Alex Bernnan, Rosabella/Rosa Brennan, Florencia/Flo Brennan, lord Trevor Draker, Jacob Black, Veronica Gray, Matthew/Matt Gubler, Carlisle Cullen, Edward Cullen, Esme Cullen, Rosalie Hale, Jasper Hale, Emmett Cullen, Alice Cullen

kapitola 1, kapitola 2, kapitola 3, kapitola 4,

Night after dark

Čo by sa stalo keby Emmett neexistoval? Čo by sa stalo keby ho Rosalie nezachránila? Čo by sa stalo keby začala nenávidieť to aká je, to ako žije? Nájde sa niekto kto to zmení? Na všetky tieto otázky nájdete odpoveď v tejto krátkej kapitolkovej poviedke.

Postavy:

Rosalie Hale, Jacob Black, Carlisle Cullen, Edward Cullen, Esme Cullen, Jasper Hale, Alice Cullen

kapitola 1 - Daybreak

kapitola 2 - Morning

kapitola 3 - Midday

kapitola 4 - Afternoon

kapitola 5 - Evening

kapitola 6 - Night

Jednorázovky:

Večnosť

Nič netrvá večne, ani bolesť, ani láskaSdílet Sdílet

Diskuse pro článek Poviedky od niktosky:

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.ei.]smile41[./ei.] [.ei.]smile34[./ei.] [.ei.]smile33[./ei.] [.ei.]smile06[./ei.] [.ei.]smile01[./ei.] [.ei.]smile08[./ei.] [.ei.]smile19[./ei.] [.ei.]smile10[./ei.] [.ei.]smile17[./ei.] [.ei.]smile22[./ei.] [.ei.]smile25[./ei.] [.ei.]smile09[./ei.] [.ei.]smile07[./ei.] [.ei.]smile32[./ei.] [.ei.]smile35[./ei.] [.ei.]smile40[./ei.] [.ei.]smile24[./ei.] [.ei.]smile23[./ei.] [.ei.]smile16[./ei.] [.ei.]smile11[./ei.] [.ei.]smile18[./ei.] [.ei.]smile29[./ei.] [.ei.]smile20[./ei.] [.ei.]smile27[./ei.] [.ei.]smile12[./ei.] [.ei.]smile15[./ei.] [.ei.]smile04[./ei.] [.ei.]smile03[./ei.] [.ei.]smile36[./ei.] [.ei.]smile31[./ei.] [.ei.]smile38[./ei.] [.ei.]smile14[./ei.] [.ei.]smile13[./ei.] [.ei.]smile26[./ei.] [.ei.]smile21[./ei.] [.ei.]smile28[./ei.] [.ei.]smile39[./ei.] [.ei.]smile42[./ei.] [.ei.]smile30[./ei.] [.ei.]smile37[./ei.] [.ei.]smile02[./ei.] [.ei.]smile05[./ei.]


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!