Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Profil uživatele niktoska

niktoska

niktoskaPráva: přispěvatel

Reálné jméno: Veronika

Bydliště: SR

O mně: Som totálny maniak na upírov a vlkolakov a netýka sa to len Twilight, ale všetkého možného od Underworldu, cez Drakulu až po Van Helsinga.
Čo sa týka Twilight nemám žiadnu obľúbenú postavu. Niekde sa mi páči Edward, niekde Emmett, niekde Jacob a samozrejme Bella. Tá sa mi páči väčšinou, ale tiež má svoje chvíľky kedy ju fakt nechápem.
team Edward alebo team Jacob? u mňa je to trošku komplikované. V knihe je to jednoznačne team Edward a vo filme zas naopak team Jacob, nemôžem si pomôcť, ale RP a jeho stvárnenie Edwarda fakt nemusím. Kým v knihe som čítala pasáže s Edwardom dvakrát a Jacobove len tak preletela tak vo filme (new moon) sa už teším ako si Jaka alias TL vychutnám naplno/ dúfam, že mi to nepokazia.
Už som si pozrela New moon a zážitok skvelý. Film ma až tak moc nenadchol (vlastne ani kniha), ale bola som v kine so sesterkami, ktoré majú na twilight rovnaký názor ako ja a bavili sme sa úplne super. Chudák Edward nasmiali sme sa na ňom dostatočne a pri Jakovi slintali ostošesť. No proste zážitok:o))
Takže zatmenie už mám za sebou. A čo k tomu dodať? Konečne sa ukázali niektorých hercov trošku viac (Jasper), našlo sa pár scén, ktoré neviem čo tam robili, E+B konečne to u nich iskrí, ako som sa tešila na B+J, tak som bola z toho sklamaná, scéna o ničom, Mrs. Riley bol proste hot a mňam.... kniha bola aj tak lepšia :o))

Kontakt:

E-mail: kubasova.veronika (zavináč) gmail.com

Statistiky:

Moje články: 23

Moje komentáře

Datum registrace: 14. 5. 2009

Poslední přihlášení: 4. 3. 2019, 14:22

Shrnutí povídek:

 

Poviedky od niktosky

Poviedky od niktoskyViacdielne: All I need is U (dokončená) Môj osobný démon (rozpísaná) Night after dark (rozpísaná) Jednorázovky: Večnosť Nič netrvá večne, ani bolesť, ani láska

Články:

 

Môj osobný démon 1

Môj osobný démon 1A máme tu prvú kaitolku. V nej sa dozviete niečo o hlavných hrdinkách. Sú to tri sestry. Alex, Rosa a Flo. Čo majú spoločné s upírmi, Cullenovcami a vlkolakmi z Forks? A kto je záhadný Maximilian Knighton, ktorý rozbúcha Alex srdce? PS: Tí, ktorí čítali All I need is U už niečo tušia. s pozdravom niktoska:o))

 

Night after dark - 1. kapitola Daybreak

Night after dark - 1. kapitola DaybreakTáto poviedka sa začína tesne pred návratom Belly a Edwarda zo svadobnej cesty. Rosalie sa sama túla po svete. Pochopí že krása nie je všetko. Teraz keď už aj Edward má svoju spriaznenú dušu, cíti sa pri Cullenových ako piate koleso na voze. Čo sa stane po tom ako Jacob vyhľadá Rosalie so zvláštnym odkazom? Pomôže alebo sa bude ďalej utápať v sebalútosti? Čitajte dozviete sa... s pozdravom niktoska

 

All I need is U - epilóg

All I need is U - epilógTak a je tu koniec jednej poviedky. Je to vážne koniec alebo začiatok niečoho nového? Ďakujem všetkým, ktorí to so mnou vydržali. Díky za všetky komenty či kritiku... s pozdravom, niktoska :o)

 

All I need is U - 17. Koniec alebo začiatok??

All I need is U - 17. Koniec alebo začiatok??Posledná kapitola tejto poviedky. Ako to dopadne medzi Veronicou a Mattom? Dajú sa vôbec dokopy? Ospravedlňujem sa všetkým za to, že mi to tak dlho trvalo :o) Vopred ďakujem za komenty a aj kritiku :o)

 

All I need is U - 16. Vysvetlenie

All I need is U - 16. VysvetlenieTáto kapitola sa rodila veľmi dlho. Ale už je tu. Matt sa púšťa do vysvetlenia. Ako to dopadne? Presvedčí Veronicu o správnosti svojho rozhodnutia? A čo ona odíde alebo zostane? Čítajte dozviete sa s pozdravom niktoskaUživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!