Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - O webu » Soutěže » Zamilovaný červen

Zamilovaný červen

Sluníčko svítí, ptáčci zpívají, jahody a třešně se červenají a vy soutěžíte!

Je tu červen a s ním přichází i naše malá soutěž.


Léto, léto mý…

Dobře, léto ještě tak úplně není, ale protože se pomalu ale jistě blíží a společně s ním i mnohými z vás očekávané letní prázdniny, rozhodly jsme se vám to čekání na ně trochu zpříjemnit. A tak než se rozprchnete po republice k dědečkům a babičkám, strýčkům a tetičkám, odcestujete k moři či se jen rozvalíte u některého z vašich rybníků, připravily jsme pro vás malou červnovou soutěž!

Soutěž bude probíhat celý měsíc, kdy vaším hlavním úkolem bude napsat třídílnou jednorázovou povídku!

Téma soutěže je „Zakázaná láska“

 • spojitost s Twilight světem - jak už bývá zvykem (v povídce se musí objevit upíři, poloupíři, měniči…)
 • zakázaná láska – ano, přesně tak zní téma naší soutěže, nemyslete si ale, že zakázanou láskou myslíme zákaz od rodičů, to ani náhodou. Zakázaná láska může být prakticky cokoliv, co vás napadne, ať už upír a člověk, měnič a upír/člověk, upír a upír vegetarián nebo dokonce i tajná kamarádská láska… prostě se nebojte popustit uzdu své fantazii 
 • zamilovaný příběh
 • pozitivní konec – nechceme brečet, ale tím zase neříkáme, že to musí výslovně končit: a žili šťastně až do smrti, pokud se hlavní postava rozhodne, že bude raději sama (šťastně sama), bereme to! Možností máte spoustu… [.ei.]smile11[./ei.]
 • minimální počet slov na jednu část je 1000 a doporučené maximum 10 tisíc (prosíme vás, abyste se pokusili doporučený počet slov dodržet)
 • povídka může být spoluautorská (pokud nechcete soutěžit sami, vezměte si někoho na pomoc, přece jen je známo, že víc hlav víc ví [.ei.]smile11[./ei.])
 • autor smí do soutěže poslat jen jednu povídku
 • korektor je v soutěži povolený
 • zúčastnit se může každý, kdo je zaregistrovaný na stránce stmivani.eu

Pozorně si pročtěte pravidla, při jejich nesplnění vás budeme nuceny diskvalifikovat – a to bychom opravdu nerady.

Jak již bylo zmíněno, jedná se o jednorázové povídky se třemi částmi. Každá část bude mít svou podmínku, kterou budete muset splnit, jestli se tak nestane, bude povídka diskvalifikovaná. Pro klid duše můžete kontaktovat některého z porotců, který vám řekne, zda jste podmínku splnili či nikoliv, ale to pouze tehdy, když povídku pošlete s předstihem, tím pádem pak dostanete možnost si potřebnou věc opravit.

Jednotlivé podmínky budou zveřejněny vždy ve středu.

 • 4. červen – zveřejnění podmínky k první části
 • 11. červen – zveřejnění podmínky k druhé části + zveřejnění první části povídky
 • 18. červen – zveřejnění podmínky k třetí části + zveřejnění druhé části povídky
 • 25. červen – zveřejnění poslední části povídky
 • 30. červen – vyhlášení výsledků soutěže

Do soutěže se zapojíte zasláním první části povídky. Datum pro zaslání prvního dílu vaší soutěžní povídky je tedy 10. června do 23:59 hod.

Prosíme vás, abyste si nejprve pořádně rozmysleli, zda opravdu chcete soutěžit a tím pádem povídku dokončit. Byla by totiž opravdu veliká škoda, kdyby některé ze soutěžních povídek zůstaly nedokončené.

Pokud byste už dopředu věděli, že v ten a ten den nebudete doma, a tudíž nebudete schopni povídku včas dokončit nebo poslat k publikaci, prosíme vás, abyste nám to napsali na soutěžní mail.

Podmínky budou vždy dvě na daný díl.

 • první podmínka bude vždy obecná
 • druhá podmínka bude slovo či slovní spojení, které se musí v povídce vyskytnout v nezměněné formě!

 • Laskavost

První podmínka je jasná, stručná a výstižná - hlavní postava musí někomu prokázat laskavost. Všichni jistě víme, o co jde, není proto potřeba to více rozvádět. Jaký způsob si vyberete, je jen a jen na vás, ale už předem říkáme, že čím zajímavější to bude, tím líp pro vás. [.ei.]smile11[./ei.]

Kromě obecné podmínky jsme si pro vás ještě připravily slova/slovní spojení, která se v povídce musí objevit! Pokud se tak nestane, budete diskvalifikováni!

 • Otrok/Otrok
 • „Odejdi.“/„Odíď.“

Určená slova v povídce použijte pouze v tvaru, v jakém byla zadána, v textu je poté zvýrazněte tučně!

Před odesláním si důkladně zkontrolujte mail, zda je v něm váš nick, název povídky s určením dílu, odkaz na váš profil a především vaše přiložená povídka. Občas se stává, že se povídka zapomene přiložit, tak si to pohlídejte, abychom vás pak kvůli tomu nemusely shánět po všech čertech. [.ei.]smile11[./ei.]

Ještě jednou raději připomínáme, že na poslání povídky máte čas do půlnoci 10.6. Následující den pak zase nezapomeňte v administraci u své připravené povídky zaškrtnout „Článek je hotov.“ 

Nesplnění podmínky znamená diskvalifikaci, proto kdo by si nebyl jistý a chtěl podmínku zkontrolovat, může kontaktovat některého z porotců, ti vám prozradí, jak jste si vedli.

 • Polibek

Podmínka pro druhou část povídky je naprosto jednoduchá - hlavní postava musí někoho políbit! Podotýkáme, že to nemusí být nutně její/jeho “zakázaná láska“, hlavní představitel/představitelka může políbit v podstatě kohokoliv (souseda, kamaráda, rodiče, plyšového medvídka, svého psa…). Rovněž se může jednat o nedobrovolný, polibek z vděčnosti apod. Znovu je jen na vás, jak si s tím poradíte, ale nejméně jeden polibek se v povídce opravdu vyskytnout musí!  

A i tentokrát jsme vybraly dvojici slov, která chceme v druhém dílu vidět:

 • Slepý/Slepý
 • Kytice/Kytica

Určená slova v povídce použijte pouze v tvaru, v jakém byla zadána, v textu je poté zvýrazněte tučně!

Před odesláním si důkladně zkontrolujte mail, zda je v něm váš nick, název povídky s určením dílu, odkaz na váš profil a především vaše přiložená povídka.

Opět připomínáme, že nesplnění podmínky znamená diskvalifikaci, proto kdo by si nebyl jistý a chtěl podmínku zkontrolovat, může kontaktovat některého z porotců, ti vám prozradí, jak jste si vedli.

 

 • Překážka

Třetí a zároveň naše poslední podmínka. Co by to bylo za zakázanou lásku bez nějaké té překážky, proto ve třetím díle vymyslete vašim hrdličkám nějakou překážku (událost nebo osobu, která hlavním představitelům připraví menší krušnou chvilku). Oba hlavní hrdinové však musí onu překážku překonat!

Mějte také, prosím na paměti, že se jedná o poslední část povídky, tudíž povídku nezapomeňte nějak vhodně zakončit.

Zadaná slova pro třetí část:

 • Domov/Domov
 • Zrada/Zrada

Určená slova v povídce použijte pouze v tvaru, v jakém byla zadána, v textu je poté zvýrazněte tučně!

Před odesláním si důkladně zkontrolujte mail, jestli je v něm váš nick, název povídky s určením dílu, odkaz na váš profil a především vaše přiložená povídka.

Opět připomínáme, že nesplnění podmínky znamená diskvalifikaci, proto kdo by si nebyl jistý a chtěl podmínku zkontrolovat, může kontaktovat některého z porotců, ti vám prozradí, jak jste si vedli.

Danou část povídky musíte poslat vždy do úterní půlnoci daného týdne. Povídky odeslané po půlnoci se tak automaticky diskvalifikují!

Jednotlivé části povídek nám posílejte na náš soutěžní mail:

soutez.stmivani@gmail.com

Předmět emailu: Váš nick, jméno povídky s číslem dílu

Text: Odkaz na váš profil (v případě spoluautorské povídky odkazy na oba profily). Nebráníme se i menším vzkazům.

Příloha emailu: Vaše povídka ve formátu doc, docx nebo OpenOffice.

Články si budete vytvářet sami, proto si vždy po zaslání určitého dílu nezapomeňte v administraci vytvořit článek:

 • Vlastní název povídky s určením dílu (např. Stvořená pro tebe I nebo Stvořená pro tebe - 1. část)
 • Perex, kde několika větami stručně popíšete děj, plus zmínka, že se jedná o soutěžní povídku s názvem naší soutěže
 • Text povídky (výslovně vás žádáme, abyste text povídky v žádném případě neměnili, pokud se tak stane, povídka bude diskvalifikována!)

Zveřejňování povídek proběhne každou středu, kdy také u svých povídek zaškrtnete „Článek je hotov“.

První části povídek se objeví na titulní straně.

Pokud se do soutěže přihlásí méně než 5 povídek, bude celá soutěž zrušena!

BlackStar

Ivka77

Kim

MaryAngel

mmonik

Myfate

Satu

Porotci budou hodnotit květnatost, stylistiku, dynamiku, originalitu, gramatiku, spád děje, slovní zásobu a v neposlední řadě i splnění daných podmínek.

Výsledky soutěže budou vyhlášeny v průběhu dne 30. června 2014.

O ceny pro naše budoucí výherce se postarala naše úžasná Myfate, které tímto velmi děkujeme!

Seznam odměn bude zveřejněn až společně s výsledky.AliceCullen999 - Moje krásná otrokyně - III. část

 

9moncici9 - Aj anjeli existujú

Príbeh bude hovoriť o Alice, ktorá stratila zrak. Príbeh bude hovoriť o Jasperovi, ktorý nie je človekom, ale nie je ani upírom. Ako sa s nimi osud zahrá? Čo všetko na nich ešte čaká? Dočítate sa v poviedke.

 • 1. časť


Agule99 - The sin of love

Renesmee si žije normální život s rodiči, chodí na střední ve Forks, občas sbalí nějakého toho kluka, však to znáte. No, jednou natrefí na milého, příjemného kluka, zamilují se do sebe... Jenže, pak zjistí, že spolu nemůžou být. Proč? A jak se vyrovnají s překážkami jejich lásky?

1. část


Alexa215 - I love you, but we can't be together...

Čo ak Bella vyhrá pobyt v Taliansku? Ako veľmi sa jej plány za dva týždne môžu zmeniť?

 • 1. časť

 


AliceCullen999 - Moje krásná otrokyně

Rozhodla jsem se pojmout zakázanou lásku z jiné perspektivy - z perspektivy Rumunů (moji oblíbenci :-D). Aby byla tato povídka originální, vracíme se do minulosti. Hlavní hrdina je Vladimir a jeho zakázaná láska - nechte se překvapit, kdo to bude.

 • 1. část


beer - Každý má svoj sen - diskvalifikovaná

Poviedka je o Belle a Edwardovi. A komuže nevyhovuje ich vzťah?

 • 1. časť

 


Empress, Maryblack - Správna voľba

Carlisle Cullen je veľmi vplyvný muž, a keď niečo chce, ide si tvrdo za tým. Tentoraz sa rozhodol, že ožení svojho syna Edwarda s Isabellou, dcérou policajného dôstojníka Charlieho Swana.

Lenže, čo keď Edward miluje inú a Belle vstúpi do cesty jej osudový muž? Aké intrigy Carlisle použije, aby Edward opustil Rosalie? A akú úlohu v tom všetkom zohrá Emmett McCarty, ktorý Belle zlomil srdce, keď rok predtým bez stopy zmizol? A čím vlastne Carlisle prinúti Charlieho, aby žiadal od svojej dcéry zväzok z rozumu?

 • 1. časť


Johnna - Dark african soul

Dívka, která porušuje upíří pravidla - Victoria. Co se přihodí tentokrát mladé ženě, když ji zatknou? Jaký nejvyšší zákon bude ochotna porušit? Kolik bytostí bude trpět? Jak to ovlivní zakázaná láska?

 • 1. část

 


Kaisa, ElizG - Tanec labutí

Vlčí smečka není to, co bývala, zlomená srdce zakopávají o tyrany a bratr bratru škodí. Ale co sestřička, rozdrcený zbytek vlkodlaka, který svou lásku obrátil tou nejhorší cestou, jakou mohl? A svědomí si vykupuje krvavými laskavostmi...

 • 1. část


 KateDenali11 - Láska jedné bety

Přichází červen a s ním i naděje. Snad každý dopadl svým způsobem šťastně, jen Leah je stále... nespokojená. Nemyslíte, že i ona by si zasloužila šťastný „konec“?

1. část


Lena15 - Patříme k sobě

Vlkodlačí dívka žijící v jednom kmenu vlkodlaků se šla proběhnout. Poté se vrátí, ale její příbuzní narazili na něco zajímavého. Co se stane, jakmile zjistí, o co jde? Bude to chtít zabít? Nebo se poddá osudu?

1. část


Lisbeth - Len jedno prianie

Dávaj pozor na to čo si želáš, lebo sa ti to môže splniť - vraví sa. Stačí len jedno malé prianie a môžete sa ocitnúť priamo v komnatách budúceho panovníka Francúzska. Má to však jeden háčik. Dostať sa späť je oveľa ťažšie, než by sa na prvý pohľad mohlo zdať.

1. časť


Melanie99 - Anjel v temnote

Vo svete, kde sú ľudia tovarom pre upírov, sa stretnú dve bytosti... Len jedna z nich je však človek.

1. časť


patulka13 - Milosrdný čin - diskvalifikovaná

Trable s láskou mají všichni. Výjimkou tudíž není ani mladík, který byl přeměněn v upíra již ve svých šestnácti letech.

1. část

 


VampE4B - V barvách léta

Edward Masen, šestnáctiletý kluk bydlící sám, má pohodlný život s výhledem na oceán. Svět vidí ve veselých barvách a prožívá každý moment naplno. Není zde nic, co by mu způsobovalo vrásky na čele, jen mu trochu zkomplikuje život, když jednou před svou chatkou narazí na holku celou zahalenou v šedém oblečení.

1. část


VampireAlice1235 - Anjel smrti

Jane a jej život mimo gardy. Čo sa zmení v jej správaní, keď stretne niekoho, kto jej prevráti celý život hore nohami? Čítajte a dozviete sa.

1. časť

 


vecernice - Okouzlený pohled - diskvalifikovaná

Tak, jedná se o soutěžní povídku. Isabella a Edward. Tvořili by krásný pár. Je tady jeden malý háček. On upír a ona člověk. A ona z královského rodu.

1. část


Veubella - Lost werewolf

Bella nemá jako vlkodlak snadný život. Občas si přijde ztracená a osamělá… To vše se ale kompletně změní, když jednoho večera narazí na upíra. Upíra, do kterého se zamiluje. Dokáže láska rodící se mezi nimi překonat všechny nástrahy, které jim život připravil? Koho si nakonec Bella vybere…? Smečku nebo svého úhlavního nepřítele, do kterého je bláznivě zamilovaná?

 • 1. částPokud by měl někdo nějaký dotaz, pište jej do komentářů, případně nám napište na soutěžní mail.

Na veškeré otázky pod článkem smí odpovídat pouze porotci!


Nebojte se a zapojte se do naší soutěže, pojďte spolu s námi prožít zamilovaný červen!

Na všechny vaše povídky se už teď všechny moc těšíme!
Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek Zamilovaný červen:

 1 2 3 4 5 6 7   Další »
27.06.2014 [19:42]

Empress Emoticon Emoticon

67. Satu admin
27.06.2014 [16:15]

SatuEmpress, už by mala byť spokojnosť. Emoticon

27.06.2014 [13:24]

EmpressSatu, díky za odpoveď Emoticon

65. Satu admin
27.06.2014 [13:12]

SatuEmpress, včera som čakala, kým.nebudete v článku, aby som.ho mohla publikovať... Dnes sa na to pozriem, nemaj boja. Emoticon

27.06.2014 [12:46]

EmpressAhojky. Emoticon
Len by sme sa chceli opýtať, ako to vyzerá s vydaním 3. časti našej súťažnej poviedky, ktorá nám bola vrátená na opravu. Opravy sme vykonali podľa inštrukcií a hneď zaškrtli „Článek je hotov".Emoticon
Ďakujeme za odpoveď, Empress a maryblack

25.06.2014 [10:43]

EmpressUf, díky, mmonik, odľahlo nám... Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

62. mmonik
25.06.2014 [10:26]

mmonikAhoj holky,

Johnna, VampAlice1235, Lisbeth, Empress,maryblack, Veubella,

vaše emaily došly v pořádku. CO se týká splnění podmínek, budete muset nám dát víc času. Poprosím Vás o trpělivost, protože teď začíná náš boj... Nejen o dočtení povídek ale i výsledcích.

Takže, maily došly, toť zatím vše, co k tomu říct.

Empress, počet slov je ok, nedělej si s tím starosti.

Hodně štěstí všem ve finální tabulce!
Jste super, že jste se přihlásily a byl to super červen!
Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

25.06.2014 [7:21]

VampireAlice1235Aj ja sa pridávam. Je všetko v poriadku? Emoticon

25.06.2014 [0:20]

LisbethMám tú istú otázku ako slečny predomnou. Dorazil maily (posielala som dva) a je všetko v poriadku? Emoticon

24.06.2014 [23:52]

EmpressAhojky. Emoticon
Prosím, prosím, mohli by ste mi povedať, či mailík dorazil a či je všetko v poriadku? Emoticon Emoticon Emoticon
Ďakujem.

 1 2 3 4 5 6 7   Další »

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.ei.]smile41[./ei.] [.ei.]smile34[./ei.] [.ei.]smile33[./ei.] [.ei.]smile06[./ei.] [.ei.]smile01[./ei.] [.ei.]smile08[./ei.] [.ei.]smile19[./ei.] [.ei.]smile10[./ei.] [.ei.]smile17[./ei.] [.ei.]smile22[./ei.] [.ei.]smile25[./ei.] [.ei.]smile09[./ei.] [.ei.]smile07[./ei.] [.ei.]smile32[./ei.] [.ei.]smile35[./ei.] [.ei.]smile40[./ei.] [.ei.]smile24[./ei.] [.ei.]smile23[./ei.] [.ei.]smile16[./ei.] [.ei.]smile11[./ei.] [.ei.]smile18[./ei.] [.ei.]smile29[./ei.] [.ei.]smile20[./ei.] [.ei.]smile27[./ei.] [.ei.]smile12[./ei.] [.ei.]smile15[./ei.] [.ei.]smile04[./ei.] [.ei.]smile03[./ei.] [.ei.]smile36[./ei.] [.ei.]smile31[./ei.] [.ei.]smile38[./ei.] [.ei.]smile14[./ei.] [.ei.]smile13[./ei.] [.ei.]smile26[./ei.] [.ei.]smile21[./ei.] [.ei.]smile28[./ei.] [.ei.]smile39[./ei.] [.ei.]smile42[./ei.] [.ei.]smile30[./ei.] [.ei.]smile37[./ei.] [.ei.]smile02[./ei.] [.ei.]smile05[./ei.]


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!