Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - FanFiction na pokračování

Twilight hodiny


 

The Blade 1.Kapitola

The Blade 1.KapitolaEdward je obyčajný, no skôr dosť neobyčajne obyčajný chlapec. Je outsider. Jeho matka bola veľmi chorá a tak pri pôrode zomrela. Otec sa o neho staral len do štyroch rokov, potom ušiel a Edward putoval z jednej rodiny do druhej. Bol v troch adoptívnych rodinách no s každej ho vyhodili.Najmä kvôli tomu sa pokúsil o samovraždu, ktorá sa mu však nevydarila a tak bol rok na psychiatrii. Nakoniec si našiel kamaráta právnika, ktorý mu zohnal domov v malom mestečku Forks. Edward je konečne po dlhej dobe šťastný no... Viem, že názov je dosť "čudný" no prišlo mi to výstižné.Prosím komentíky! Mám pokračovať?(Bude tam aj Bella)

 

Konec nebo začátek? 10

Konec nebo začátek? 10Povedlo se...myslím, že po této kapitole Ódry budete ještě víc nenávidět...ale třeba se pletu?

 

Nessie a Jacob: 19.část

Další kapitolka. Omlouvám se za spoždění, ale dřív jsem to nestihla :). Budu se snažit aby další kapitolka byla co nejdříve :). Prosím o vaše názory, kují. Terísekk

 

Láska ta pozemská či nadpřirozená? 31.Kapitola

Láska ta pozemská či nadpřirozená? 31.KapitolaTakže je tu další kapitolaka... zde se dozvíte co se stalo s Bells... jako nevgím no možná mě nebudete mít rádi takže chci komentáře jakýkoliv jasný?? Fakt kdlidně mi vyhrožujte, zavražděte je mi to jedno... Ale komentujte...

 

Princ na bílém koni?! Omyl! Upír s volvem - 5. kapitola - část Belly

Princ na bílém koni?! Omyl! Upír s volvem - 5. kapitola - část BellyPátá kapitola je tu, nechte se překvapit, kdo zemře!

 

Upíří rodina je plus - Prolog + 1. kapitola

Upíří rodina je plus - Prolog + 1. kapitolaProlog plus 1. kapitola mojí další povídky, ať se vám líbí. A prosím o komentáře, ať vím jestli pokračovat. Colenovka.

 

Krvežíznivá láska 5

Krvežíznivá láska 5Mám pro vás pátý díl mojí povídky. :) pro všechny příznivce Edwarda: Edward bude. Taky jsem se musela hodně přemlouvat, abych ho tam nedala hned, ale podařilo se mi ho dostat až do 8. kapitoly. zatím si přečtěte tyto kapitoly, ať víte, co se děje! :D a navíc_trpělivost přináší co?? :D Edwarda! :D tk zase přeju pěkné čtení :) :-*

 

Soumrak - 7. kapitola

Soumrak - 7. kapitolaSedmička... šťastné číslo, pod kterým se neskrývá kapitola zrovna nabytá šťěstím. Na scénu se derou další postavy, jak to zamává s těmi starými? Další kapitola: Něco se vážně změnilo. Paní profesorka, utěšitelka.

 

Sestry poloupírky 5

Sestry poloupírky 5Jak bude pokračovat válka mezi sestrami a Cullenovic kluky? Co Bella s Alicí zas vymyslí? Kdo se přidá k našim sestrám?

 

Lunette - 6. Díl

Lunette - 6. DílNic moc se v tomto díle nestalo, jen mě mrzelo to nechat tak nedotčené :) Bella a její dítko jsou na lovu :) Nebudou ale lovit to, co loví .... Více v článku :)

« Předchozí  1 ... 3226  3227  3228  3229  3230  3231  3232  3233  3234  3235  3236 ... 3777   Další »


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz



...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!