Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Profil uživatele BlackRosexq

Twilight mafie


BlackRosexq

BlackRosexqPráva: ověřený přispěvatel

Reálné jméno: Lívia

Bydliště: Tisovec - Slovensko

Věk: 14

O mně: Nenormálne - normálne baba, ktorá (ako väčšina "nenormálnych" ľudí) prepadla fenoménu s okúzľujúcim názvom Twilight/Súmrak/Stmívaní. Má doma psíka, mačičku, píska, morské prasiatko, no najmä, dvoch dosť čudných, skvelých (vie, že je trápna, ale nepotrebuje si niečo dokazovať tým, že bude nadávať na rodičov, ako väčšina jej vrstovníkov) rodičov - taktiež nenormálnych. Miluje písanie - a v kútiku duše dúfa, že jej to ide - priateľov a rodinu, ba dokonca miluje ľudí, s ktorými sa veľmi nemusí. Čo už - narodila sa taká. Má sa zastreliť??? Má tiež rada komentáre, mrkvu, komentáre, knihy, komentáre, hrášok, komentáre... komentáre :D Rada píše aj básničky - poéziu - chce sa venovať písaniu, má rozpoltenú osobnosť, je otvorená, domýšľavá, spoločenská, talentovaná (ale to jej nehovorte, hnevá sa, keď ju niekto chváli). Tiež patrí medzi realistov, optimistov, nebojácnych ľudí, mimozemšťanov, ktorí prišli napadnúť našu krajinu a k čitateľom veľmi známej ságy: TWILIGHT! A zabudla som má rada ľudí: Lindu (nepoznáte), Vikinu (nepoznáte), Romanu (Taylorsocute), Luciu (BadLovelyLucy), Veroniku (xlovexx)... a pravdaže mňa - jej druhú polovičku! Sme znovu rozpoltené a ona musela ísť... no o tom sa nehovorí, kde ľudia chodia! A najdôležitejšia vec - je TEAM EDWARD!!!, páči sa jej čeština!!!, a veľmi miluje PÍSANIE!!! To je moja NAJ! kamarátka na svete BlackRosexq (Lívia).

Kontakt:

E-mail: passionategirl (zavináč) zoznam.sk

ICQ: 586288862ICQ status

Statistiky:

Moje články: 73

Moje komentáře

Datum registrace: 30. 7. 2009

Poslední přihlášení: 6. 12. 2017, 20:03

Shrnutí povídek:

 

Poviedky od BlackRosexq

Poviedky od BlackRosexqVečné šťastie..? Nie! 1. časť - nová jednorázovka
Večné šťastie..? Nie! 2. časť
Viac ako krv - nová báseň
Vášeň v zajatí spoločnosti - nová kapitolovka

PS: A k Bitch. K dokončeniu poviedky mi už chýba iba jedna kapitola a epilóg, no neviem sa prinútiť, dopísať to. Tak až náhodou, dám vám vedieť. Až by ste ju vážne veľmi chceli, skúste sa ozvať, možno ma tým popohnáte. :D

Články:

 

Vášeň v zajatí spoločnosti - 2. kapitola

Vášeň v zajatí spoločnosti - 2. kapitola  Ďalšia kapitola je tu. Isabella sa spozná s Edwardom, zatúži žiť, pocíti lásku. No nič netrvá večne a Isabella ani nie o desať minút zistí, že na prijatí do spoločnosti sa stretne s Jacobom, jej budúcim manželom, ktorého nikdy nevidela. Ako sa to všetko vyvinie? Bude Isabella šťastná? A čo Edward?
V tretej kapitole sa budem snažiť, písať kratšie odseky, no túto kapitolu som už mala napísanú. Prepáčte. Prajem vám pekné, ničím nerušené čítanie.

 

Vášeň v zajatí spoločnosti - Prológ + 1. kapitola

Vášeň v zajatí spoločnosti - Prológ + 1. kapitola Píše sa rok 1893. Isabella Swanová, nečakane nádherná mladá dáma, má čo robiť, aby sa nezosypala ako domček z kariet. Je uväznená medzi dvoma svetmi. Necíti, nežije, nedýcha. Jej rodičia a spoločnosť ju tlačia ku dnu. Dievča, ktorým bola sa pomaly stráca. No vtedy stretne Edwarda Cullena, chlapca, ktorý sa dokáže pohrávať s časom. Zamiluje sa. Dokáže však opustiť nenávidenú rodinu a odísť s Edwardom? Bude na to pripravená? Podarí sa im to?
Prajem pekné čítanie, Vaša BlackRosexq.

 

Večné šťastie..? Nie! - 2. časť

Večné šťastie..? Nie! - 2. časť Druhé a zároveň posledné pokračovanie mojej jednorázovky Večné šťastie..? Nie! Dúfam, že vás poteší a odpovie na všetky vaše otázky. Ako to skončilo? Čo Volturiovci podnikli proti Cullenovcom? Ako sa to všetko vyvinulo? Nechcem nič prezrádzať, takže poviem jediné: príjemné čítanie.

 

Viac ako krv!

Viac ako krv! Len trochou štipkou slov,
chcela som povedať veľa.
Zanechal množstvo snov,
no melódia lásky mu v srdci aj naďalej znela.
Opustil to, čo miloval,
život s ňou tam zanechal.

 

Večné šťastie..? Nie! - 1. časť

Večné šťastie..? Nie! - 1. časť Dej poviedky sa odohráva osem rokov po hrôzostrašnej udalosti s Volturiovcami. Bella si užíva svoje šťastie plnými dúškami - celé noci stráži Edwarda, celé dni dcéru. Má šťastnú, spokojnú rodinu. V srdci ju však zviera pocit napätia. Pochybuje o tom, či je všetko za nimi. Nestriehne sa ďalším rohom katastrofa? Hoci svoje výmysly považuje za paranoidné, nemýli sa. Volturiovci chystajú odplatu. Veľmi sladkú odplatu. Bella sa ani nenazdá a jej šťastie sa rozsype na veľa malinkých kúskov. Dá sa ešte niekedy do kopy? Bude šťastná doma zo svojou rodinou? Príjemné čítanie.Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!