Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Profil uživatele popsie

popsie

popsiePráva: přispěvatel

Reálné jméno: Poppy

Věk: 15

O mně: Nudná, výstřední, zahleděná do sebe, zlomyslná, zlá, snobská, prolhaná brunetka s modrýma očima. Hubená, vysoká tak akorát s nohama dlouhýma až do nebe. Dále pak téměř bez smyslu pro humor, ambiciózní, bohatá a namyšlená, trochu necitelná a někdy až moc upřímná, miluje přítomnost opačného pohlaví a připadá jí nanejvýš podivné o sobě mluvit v třetí osobě.

Nenávidíte-li mě, těší mne to stejně, jako byste mě milovali, neboť je to důkaz toho, že nejsem lhostejný vašemu srdci > Théodore De Banville

Kontakt:

E-mail: popsie.evans (zavináč) email.cz

Statistiky:

Moje články: 3

Moje komentáře

Datum registrace: 31. 12. 2011

Poslední přihlášení: 25. 5. 2012, 21:09

Shrnutí povídek:

 

Povídky od popsie

Povídky od popsieKapitolové: Cesta do nebes

Články:

 

Cesta do nebes - 1. kapitola

Cesta do nebes - 1. kapitola„Ne, já jenom chci normální vztah. Chci se každé ráno probouzet vedle stejného chlapa a poslouchat slovíčka lásky. Chci si malovat budoucnost růžovější, než ve skutečnosti bude, a chci mít ty zatracený růžový brejle, o kterých všichni tak básní!“ Svalila jsem se vedle a kopla do sebe druhého panáka.

 

Cesta do nebes - Prolog

Cesta do nebes - PrologKdyž jsem se rozhodla ignorovat skutečnost, že Edwardovi se nelíbí blondýny, ani ve snu by mě nenapadlo, že z toho vznikne tohle! Ale teď raději něco k ději: Blair byla jediná, kdo byl s Bellou, když odešel Edward a dostala ji z toho jejího období temna. Ale my tady nebudeme řešit Bellu a její smutek. V mé povídce je to silná a nezávazná milovnice mužů, která k Edwardovi sice cítí jistou náklonnost, ale spíš sourozeneckou nebo přátelskou. Na druhou stranu je tady blonďatá Blair Morganová, která touží po lásce na celý život. Co se, ale stane až se seznámí s bohatým realitním makléřem Edwardem A. Cullenem, který bude shodou náhod jejím šéfem? Dozví se někdy o jeho vztahu s Bellou nebo jí to budou oba dva úspěšně tajit?Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!