Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Profil uživatele Tempy

qdqdwaa


Tempy

TempyPráva: ověřený přispěvatel

Věk: 19

O mně: Podle Hippokrata bych měla být nejspíš cholerický člověk s nádechem sangvinika. Možná si řeknete, že to nejde dohromady, ale je to opravdu tak. Jsem toho příkladem. To C. G. Jung by to měl mnohem těžší. Myslím, že ani on by mě nemohl jednoznačně začlenit do jednoho ze svých dvou typů. Tím pádem vám neřeknu, zdali jsem introvert nebo extrovert. Myslím, že to pro začátek stačí o mojí osobě.
Nejsem si jistá, jak jsem se přesně dostala ke Stmívání. Už si nepamatuji, jestli jsem nejdřív viděla film nebo četla knihu. Hlavní je, že mě to baví. Však jo. Knížky úžasný (musím se přiznat, že docela nemusím třetí díl).
Co bych Vám ještě o sobě řekla? Moje srdcovka je určitě Harry Potter. Ráda koukám na seriály. Poslední dobou většinou v původním znění. Zbožňuju Supernatural, The Big Bang Theory a mnoho dalších. Toť asi vše.

Kontakt:

E-mail: lawwy37 (zavináč) seznam.cz

ICQ: 414777042ICQ status

Statistiky:

Moje články: 85

Moje komentáře

Datum registrace: 13. 9. 2009

Poslední přihlášení: 9. 7. 2012, 14:33

Shrnutí povídek:

 

Povídky od Tempy

Povídky od Tempy

Kapitolové:
Hate is passing (Dokončená)
Štěstí zvané mimčo (Rozepsaná)
Nová identita (Rozepsaná)
Šťastná - ale stejně mi kus schází (Pozastavená)

Jednorázovky:
(Ne)Vydařená oslava
Vím jak vás zabít

Spoluautorské:
10 bodů jak se dostat do pekla... (s anetanii)

Připravuji:
Chci se vdát z lásky
Pouto na věčnost
Lék pro upíry
Jsem hvězda

Články:

 

Nová identita 13

Nová identita 13Po opravdu dlouhé době je tu další kapitola. Snad si ještě někdo na tuto povídku pamatuje. Maličko jsme se posunuli v čase. Nessa (Bella) čeká, Edward nevolá… A co jejich první polibek? Kdo to asi nakonec přijde na návštěvu?

 

Nová identita 12

Nová identita 12Co nás čeká v dnešním díle? Trocha vysvětlování, trocha zábavy a na závěr maličko romantiky. Omlouvám se za čekání. Tenhle díl je maličko delší, než jste zvyklí, tak vám to čekání snad vynahradí.

 

Nová identita 11

Nová identita 11Další kapitola NI je tady. Kdo je záhadný zákazník. Je to někdo nový, kdo chce koupit dům? Bude to pro Nessu překvapení příjemné nebo ne. A nakonec menší překvápko v podobě pohledu někoho jiného.

 

Nová identita 10

Nová identita 10Já vím, trvalo to strašně dlouho a já budu vážně moc ráda, když si na tuhle povídku ještě někdo vzpomene. Další díl je hlavně o Nessině kocovině. A o tom, jak zvládla to, co jí naservíroval Edík. Stalo se tedy mezi nimi něco?

 

Štěstí zvané mimčo 19

Štěstí zvané mimčo 19Edward a Bella si užívají svoje prázdniny, které jim maličko překazí Alice. Jenže to by nebyla Bella a její náladičky, aby si Alice nezpacifikovala.Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!