Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Profil uživatele Sweetie

cosmopolis


Sweetie

Práva: ověřený přispěvatel

Kontakt:

Statistiky:

Moje články: 23

Moje komentáře

Datum registrace: 16. 1. 2010

Poslední přihlášení: 24. 4. 2018, 13:30

Shrnutí povídek:

 

Povídky od sweetie

Povídky od sweetieKapitolové: What about now? Dieťa noci Ja nie som vyvolená! Aj city sa dajú zničiť Za skalnými múrmi Volterry

Články:

 

Za skalnými múrmi Volterry - 2. kapitola

Za skalnými múrmi Volterry - 2. kapitolaAjojky. Prinášam sľúbenú druhú kapitolku. Hneď na začiatku sa, samozrejme, dozviete reakciu rodiny na Arov list. Lizzie tu bude mať veľmi zvláštny sen. Sen, ktorý bude naozaj veľmi skutočný. No je to len obyčajný sen alebo niečo viac? Odpoveď na túto otázku si ešte Lizzie nevie povedať. Začína zvádzať veľmi krutý boj s jej pocitmi, aj napriek pomoci Alice. V budúcej kapitolke sa už presunieme do Volterry, ale nemôžem prezradiť viac, pretože potom by to nebolo prekvapenie. :) Chcela by som všetkým veľmi poďakovať za komentáriky k minulej kapitolke. Veľmi si to cením a ani neviete, ako ste ma všetci potešili a hlavne vám prajem príjemné čítanie. Enjoy, vaša sweetie. :)

 

Za skalnými múrmi Volterry - prológ + 1. kapitola

Za skalnými múrmi Volterry - prológ + 1. kapitolaAhojte všetci. Po veľmi dlhej pauze pridávam novú poviedku. Dúfam, že túto už konečne dokončím. Určite ste zvedaví, o čom bude. Bude o druhej dcére Edwarda a Belly, o Elizabeth Cullenovej. Lizzie, ako jej všetci hovoria, je v ich rodine ako piate koleso na voze. Všetci majú svoju životnú lásku, iba ona nie. Najskôr si to veľmi neuvedomuje, až do chvíle, kedy prichádza spolu s rodinou na veľkolepý ples do Volterry. Tu vidí všetky páry upírskeho sveta, ale nikoho samého ako je ona. Až na jednu postavu zahalenú plášťom. Tento muž nie je ako ostatní. Dovtedy bol neprístupný pre všetky ženy, ale akonáhle uvidí Lizzie, vzplanie v ňom obrovská túžba po nej. Lenže ich láska je zakázaná. Snáď som nevyzradila na začiatok až priveľa. :) Prajem príjemné čítanie, vaša sweetie. P.S. Poviedke som zmenila názov. Prvý bol "Tá druhá dcéra", ale dnes som zistila, že nadpis sa zhoduje s poviedkou "Tá druhá", tak z dôvodov, ktoré tu nechcem písať, mením jej názov. :) Ďakujem za pochopenie. :)

 

Aj city sa dajú zničiť - 1. kapitola

Aj city sa dajú zničiť - 1. kapitolaAjojky, všetci! :) Nejako ma chytila múza a začala som písať. Vymyslela som novú poviedku. Je o mojej najoblúbenejšej rodinke: Volturi. Nerada by som dopredu niečo prezradila, avšak verte, že nič nie je také, ako sa na prvý pohľad zdá. Prvá kapitola je trošku oddychová, zoznámite sa v nej so svetom hlavnej hrdinky, Cristine. Cristine alebo Cris, ako jej ostatní hovoria, je nadprirodzená bytosť, ktorá žije vo Volterre. Tu má svojich priateľov, ktorí sú jej jedinou rodinou. Vlastnú rodinu, tak ako pravú lásku, nikdy nepoznala. Zistí nakoniec, kto je jej skutočná rodina a objaví lásku svojho života? Tieto otázky a mnohé ďalšie sa Vám určite postupne odhalia. :-) Enjoy, vaša sweetie.

 

Ja nie som vyvolená! - 11. kapitola

Nedoporučujeme číst do 15 let.

Ja nie som vyvolená! - 11. kapitolaMôžete mi gratulovať. Chytila ma obrovská múza a tak som dopísala v poradí už jedenástu kapitolku. Je trošku kradšia ako desiata ale aj tak dúfam, že poteší. Príbeh sa posúva zase o kus ďalej, tak dúfam, že sa vám bude páčiť. Vopred ďakujem za monentíky.:-) Enjoy, vaša sweetie

 

Ja nie som vyvolená! - 10. kapitola

Ja nie som vyvolená! - 10. kapitolaAjojky všetci. Konečne som dopísala v poradí už desiatu kapitolku. Je oveľa dlhšia ako je u mňa zvykom tak dúfam, že to oceníte. Dúfam aj, že sa vám bude páčiť a zanecháte aj nejaký ten komentárik. Chcela by som poďakovať Elisme7, ktorú asi jedinú baví moja poviedka. Veľmi mi pomáhajú jej komentáriky. Enjoy, vaša sweetie.Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!