Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Profil uživatele Squirl45

Squirl45

Squirl45Práva: ověřený přispěvatel

Reálné jméno: Helena

Bydliště: Kdesi v české kotlině :)

O mně: Cop bych tak o sobě mohla napsat? No, trochu cvaklá náctiletá, co si jako všichni tady oblíbila Stmívání, čtení povídek, a nakonec i psaní.
V současnosti už jsem to omezila zase jen na to čtení, neboť jsem tak trochu vyrostla z rámce Twilight, a píšu si podle svého.
Mezi mé jinak oblíbené knížky patří cokoliv dračího, jako například Temeraire (vřele doporučuju), a pak i Hru o Trůny (tam jsou sice draci jen okrajově, ale před genialitou G.R.R. Martina si i Meyerová sedá na zadek).
Nejsem ani tým Jacob, ani Edward, i když upír je mi tak nějak sympatičtější (V knize. Ve filmu toho bezdomovce nesnáším). Jsem ale neochvějná zastánkyně Jaspera a chudinky novorozené Bree Tannerové.

Kontakt:

E-mail: uhlik45 (zavináč) seznam.cz

Web: www.the-hunter.blog.cz

Statistiky:

Moje články: 33

Moje komentáře

Datum registrace: 11. 7. 2010

Poslední přihlášení: 9. 7. 2013, 16:06

Shrnutí povídek:

 

Povídky od Squirl45

Povídky od Squirl45NA POKRAČOVÁNÍ: Druhý život Bree Tannerové (dokončeno), Nesprávná láska (dokončeno), New stragne life, JEDNODÍLNÉ: Malá šťouchalka, Noční lovec, Poslední vzpomínky před koncem, Něco si přej, Sashin příběh

Články:

 

Stesk

SteskJak by to tehdy v Rozbřesku dopadlo, kdyby se Rosalie nepostavila na Bellinu stranu? Kraťoučká povídka o upířím smutku, který už nikdy nikdo nevyléčí...

 

New strange life - 3. kapitola

New strange life - 3. kapitolaPřidávám další kapitolku. Jak asi dopadne setkání hlavních hrdinů? Budou si vůbec mít co říct? Čtěte a dozvíte se... PS: omlouvám se za celý tenhle článek (respektive za jeho pochybnou kvalitu), ale psala jsem to někdy kolem půl jedenácté večer, takže už mi mozkovna moc nesloužila. :/

 

New strange life - 2. kapitola

New strange life - 2. kapitolaDalší kapitola (na můj vkus až příliš brzo...). Ismail se zabydluje a Charlie se pořád ještě nemůže zbavit deprese. Co Ismail ohromí v novém domě, a jak bude využívat nově nabyté svobody? A koho Charlie zabije (nebo právě naopak nezabije)? Přeju příjemné čtení... :)

 

New strange life - 1. kapitola

New strange life - 1. kapitolaPřidávám další kapitolu. Jak se Charlie smíří s tím, že je z něj krev sající monstrum a že musí opustit svůj dosavadní život? A kdo je Ismail, upírka utíkající z kamenné Voltery? Potkají se někdy?

 

Nesprávná láska - 10. kapitola + epilog

Nesprávná láska - 10. kapitola + epilogVzpomínáte si ještě na tuhle povídku? No, po menším (spíš delším) oddechu konečně přidávám další, poslední kapitolu. Jak se asi Alice smíří s tím, co z ní teď je? Co na to Jasper? A jak se bude chovat Edward, když se mu teď Alice může bránit?Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!