Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Profil uživatele Nettie159

Nettie159

Nettie159Práva: přispěvatel

Reálné jméno: Aneta Bednaříková

Bydliště: Vysočina, Žďársko, Křižanov

Věk: 15

O mně: Jsem celkem průměrná holka, možná jsem holka, která se až moc věnuje čtení. Moc ráda taky píšu. Věnuji se dramatickému vyžití a recitaci. Ze sportů jsou nejdůležitější lanová centra. Zbožňuji vysoká místa, někdo dokonce tvrdí, že nemám žádný pud sebezáchovy.
Pokud jde o Twillight Ságu, mám ráda Volturiovi, představují živelné upíry v jejich pravé podobě.
Právě k Twillight jsem se dostala (já vím zní to divně) přes babičku, která nám donesla na dívání film. Řekla k tomu: "Je to něco o upírech, prodavačka říkala, že se to děckám líbí." Po shlédnutí přišel čas přečtení knížek a od té doby jsem se hodně vrátila k žánru fantasy, od kterého jsem se dostala, když jsem dočetla HP.

Kontakt:

E-mail: lisfee9 (zavináč) gmail.com

Statistiky:

Moje články: 7

Moje komentáře

Datum registrace: 7. 2. 2013

Poslední přihlášení: 22. 8. 2013, 23:33

Články:

 

Carol a Corin

Carol a CorinCorin Volturiová, nositelka štěstí v gardě Volturiů. Sama se tak však necítí. Nemůže zapomenout na původní Corin. Kdo to byl? Kdy byla v lidském životě Corin Volturiová.

 

Válka osobností - 2. kapitola

Válka osobností - 2. kapitolaPo menší pauze přichází další kapitola. Pardon, stěhovala jsem se a neměla jsem moc čas psát. Přichází menší zpomalení děje. Jak vypadalo setkání z Jasperova pohledu? A jak reagují na to setkání Rose a Jane?

 

Rosalie, vrah i matka - 3. kapitola Siréna

Rosalie, vrah i matka - 3. kapitola SirénaTrochu návrat do minulosti. Dozvídáme se, proč Rosalie utekla, jaké jsou celkové podmínky v rodině Cullenů i opodstatnění Edwardovi podivné reakce. Je Bella v pořádku? A co její reakce až se probudí?

 

Rosalie, vrah i matka - 2. kapitola Následek

Rosalie, vrah i matka - 2. kapitola NásledekJak celá ta situace vypadá z Bellina pohledu? Jak bude reagovat Bella? A jak zareaguje Rosalie?

 

Rosalie, vrah i matka - 1. kapitola Hřích

Rosalie, vrah i matka - 1. kapitola HříchRosalie se po jedné rodinné hádce zvedne a odejde. Potřebuje si pročistit hlavu. Co se stane, když ucítí vůni krve? Obětí je Bellina matka. Bella se do toho připlete a Rosalii místo upířích pudů ovládne pud mateřský. Jak na to zareaguje rodina? Pomůže malá Bella rodině najít k sobě opět cestu, nebo to bude poslední kapka, která navždy znepřátelí rodinu?Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!