Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Profil uživatele Mattie

Eclipse

Téma mesiaca január

Kapitoly zimy (0) Každodenné maličkosti (7) Predsavzatia (1) Krv na snehu (11) Socha z ľadu (0)

Celkem hlasů: 19


Mattie

MattiePráva: ověřený přispěvatel

Reálné jméno: Dominika

Bydliště: Praha

Věk: 17

O mně: Jsem obyčejná holka, která se zamilovala do nadpřirozena a fantasi již hodně dávno.

Ale ke Stmívání jsem se dostala docela nedávno. Jsou to asi tak dva roky, co jsem i já podlehla. Jako první jsem viděla film a ten mě docela oslovil. Dva dny na to jsem už měla rozečtenou první knihu. No a dalo by se říct, že od té doby jsem na Twilight sáze skoro závislá.

Když se mě někdo zeptá, jaký jsem tým, většinou odpovídám, že nevím. Mám totiž ráda snad úplně všechny. Mam ráda všechny Cullenovi, vlkodlaky, skoro všechny Volturiovi a všechny ostatní. =)

S neskrývanou radostí se mě ujali v jednom ústavu v Praze. (Prý potřebovali nové talenty na experimenty. :D) A to konkrétně v Praze na Žižkově, na větvi výtvarného gymnázia.

Mými zálibami jsou: tanec, sport, čtení, kreslení, psaní povídek a mnoho dalších věcí.Kontakt:

E-mail: dominika.maxova (zavináč) gmail.com

Skype: dominika.maxova

Statistiky:

Moje články: 17

Moje komentáře

Datum registrace: 28. 9. 2010

Poslední přihlášení: 31. 12. 2012, 12:30

Shrnutí povídek:

 

Povídky od Mattie

Povídky od MattieKapitolové:
Osudu se nezbavíš (rozepsaná-pozastavená)
Krvavá romance (rozepsaná-pozastavená)

Jednodílné:
Spi sladce (Drabble)

Články:

 

Osudu se nezbavíš - 12. kapitola

Osudu se nezbavíš - 12. kapitolaCo to Emmett vymyslel? A povede se mu to? To se dozvíte v této kapitolce. Snad se bude líbit. Vaše Mattie

 

Osudu se nezbavíš - 11. kapitola

Osudu se nezbavíš - 11. kapitola„Nemůžu je nechat za mě bojovat proti nim. Jsou mnohem silnější a mají nebezpečné dary. Bylo by to sobecké, a i když říkají, že by jim to nedělalo problémy, nemohla bych si vzít na svědomí smrt kohokoliv z nich, vždyť je to moje rodina. I kdyby to měl být můj konec, půjdu s nimi. Jednu rodinu jsem už ztratila a nepotřebuji přijít ještě o tuhle."

 

Krvavá romance - 1. kapitola

Krvavá romance - 1. kapitolaAlex a její normální den. Co k tomu víc dodat? Opravdu mě nic víc nenapadá, takže přeji pěkné čtení. Vaše Mattie

 

Osudu se nezbavíš - 10. kapitola

Osudu se nezbavíš - 10. kapitolaWow, desátá kapitola. Na začátku mě ani nenapadalo, že bych mohla dojít až sem. A vzhledem k tomu, že je to taková kulatá kapitolka, chtěla bych ji věnovat všem čtenářům.

Dlouho jsem přemýšlela, jestli mají (Carolyn s Jazzem a Emmettem) sázku uzavřít nebo ne. Nakonec jsem si řekla, proč to nezkusit? A nechala je vsadit se.

 

Krvavá romance - Prolog

Krvavá romance - PrologPovídka je o docela obyčejné dívce jménem Alex, která si užívá klidný život se svojí rodinou v Itálii. Bydlí na pobřeží v městě Livorno, nedaleko od proslavené Volterry.
Jednoho dne se vrátí ze školy domů a zjistí, že je tam sama. Tuší, že se děje něco podezřelého a ani trochu se jí to nelíbí. Pro potvrzení jejího špatného pocitu jí zavolá únosce její rodiny. Kdo je tím únoscem? A proč zrovna její rodina?
V jednom má Alex jasno. Za každou cenu musí rodiče i se sourozenci zachránit, proto se rozhodne vyhovět únosci.
Alex se ocitá ve Volteře. Potom, co se jí Volturiovi rozhodnou proměnit (pro její dar), stává se z ní chladná a necitelná upírka. Její nejlepší kamarádkou je Jane a spolu jsou jako jedny z nejobávanějších upírek - a to nejen ve Volteře.
Jednou bude vyslána na výpravu i s ostatními nadanými členy gardy, aby zničili Cullenovy. Jejich úkolem je však zničit jen ty bez daru, kteří by se Arovi nehodili. Z celého rodu Cullenů přežijí jen Edward, Alice a Jasper, kteří jsou donuceni stát se členy gardy. Jaký je zpočátku vztah Alex k novým členům? A jak to nakonec dopadne? Podaří se někomu opět odkrýt dobrou stránku Alex? (V této povídce se vůbec nevyskytuje Bella. Omlouvám se, ale prostě se mi sem nehodila.)Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!