Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Profil uživatele AfroditaAliceCullen

vngdhjte


AfroditaAliceCullen

AfroditaAliceCullenPráva: přispěvatel

Reálné jméno: Isabella Elizabeth Eliška

Bydliště: Tady. Není tady domov všech fanoušků s nenaplněnými sny?

O mně: Lidé už od nepaměti touží po nesmrtelnosti, ale jen pár se to podařilo. Do této malé skupiny "nesmrtelných" osobně zařazuji Stephenie Meyer, která se svojí fantazií a nadpřirozeným světem zapsala do dějin literatury, fantasy, upírů a mého srdce.

Tady se docela dost rozkecávám, takže pokud se nechcete nudit, tak to radši přeskočte. Mám ráda skoro všechny barvy, ale asi nejvíc fialovou. Jedinou, kterou nenávidím z hloubi duše je růžová kvůli té bych i vraždila. Nejdůležitější jsou však o mě dvě věci za knížku bych dala duši(TWILIGHT 4EVER!=oDD) a umění je můj smysl života.=oDD


Ale klidně si to přečtěte


Jsem team Edward, to je asi to první, co bych o sobě řekla, i když nemám ráda Roberta Pattisona. Samozřejmě mám ráda i spoustu dalších postav z Twilight Setha, Alice, Jaspera, Emmetta, Esmé, Emily, Leah, Angelu, Renné a tak bych asi mohla pokračovat dál a dál.
Hraju na klavír a kytaru, taky ráda zpívám. Na klavír devátým a na kytaru druhým rokem, i když na kytaru jsem samouk. Díky mé rodině zpívám už od mala, ale teprve až od minulého roku krákorám ve sboru.
Výtvarné umění je můj život! Mám ráda, jak klasiku, tak třeba Pop art nebo Mangu. V klasice preferuji kreslení a v Manze okultní, černou magii. Teď se pokouším udělat v klasice další krok, tudíž se pokouším naučit malovat. Kvůli přijímačká totiž musím zvládnout základy jak v kresbě tak v malbě. Chci se dostat na umělecko-průmyslovou školu na Žižkově, tam vystudovat na střední a vyšší, pak si udělat gastronomickou nástavbu v oboru cukrář. Chci pracovat jako umělecká cukrářka.
Na začátku července 2011 jsem vyhrála fanart soutěž s Egmontem o autogram Stephenie Meyerové.
Před rokem jsem začala tancovat Zumbu.

K Twilight jsem se dostala přes kamárádku, která mě doslova dokopala, abych se na to podívala a já se do toho tak zažrala, že se ze mě stal největší maniak ve třídě. Pamatuju si to jako dnes bylo 6.1.2011, kdy jsem se podívala na první díl Twilght ságy, pak to pokračovala, tak že jsem se vždycky ráno ve škole zeptala Tekízy, jestli bude v následujícím dílu něco strašidelného, nebo drastického, abych se připravila a potom jsem se na to koukla večer.
Abych řekla pravdu, nechtěla jsem se na to koukat, říkala jsem si, že to bude nějaká totální blbost nebo slátanina, když tam dali hodný upíry. Ha, ha, na to se v životě nekouknu. Pak jsem se smála sama sobě, protože jsme s Tekízou k Twilight dokopali i zbytek třídy( teda holek, kluci se nám smáli) a rozšířili tak Twilight mor. Zajímalo mě, jak to bude pokračovat, tak jsem si přečetla Rozbřesk, ale pak jsem se v nějakých nesrovnalostech ztrácela, tak jsem si přečetla i zbývající díly.
S Domínou( v pořadí třetí nakaženou) jsme maniaci do knížek, takže jsme se zabouchli do všemožný upírský literatury, která jen byla v naší knihovně k dispozici. Je to skvělá holka a nejen, že se třeba hádáme, kdo je lepší, jestli Damon nebo Stefan, tak spolu i kreslíme mangu a sledujeme anime.

Pro pořádek (=oD): Nakonec jsem skončila na umělecko-průmyslové škole v Plzni a Zumbu dávno netancuji, protože mi nevycházel čas. Místo Zumby jsem si našla street dance a street art k čemuž samozřejmě patří i graffiti.

Z knížek se mi líbí:
Twilight sága, Kronika rodu zaklínačů, Upíři deníky, Škola Noci, Potěšit dámu, Percy Jackson a pořád se snažím přelouskat Bratrstvo černé dýky

Mám ráda seriály - Futuramu, Simpsonovi, The Big Bang Theory, Čarodějky, Šmouly, Chůva k pohledání, Námořní vyšetřovací služba, Sběratelé kostí, Scooby Doo, Kouzelníci z Waverly place, Upíří deníky a Vampire knight( to je anime).

O muzice se raději nebavím, jelikož já poslochám doslova vše( teda až na dechovky). Opravdu mám širokej rozlet. Od metalu, přes rock, pop až po contry, na kterym jsem mimochodem vyrostla.

Filmy sem psát nebudu, jelikož bych odsud nikdy neodešla, ale hlavně Let´s dance 1., 2., 3., Romeo a Jůlie, Pýcha a předsudek, Percy Jackson, Nezapoměň na mně, Wather for elephants( sice nemám Roba ráda, ale líbí se mi jak hraje) a samozřejmě TWILIGHT SÁGU!

Snad se Vám něco bude líbít.

Kontakt:

E-mail: afrodita.alice.cullen (zavináč) gmail.com

Skype: aksile997

Statistiky:

Moje články: 58

Moje komentáře

Datum registrace: 24. 8. 2011

Poslední přihlášení: 27. 12. 2014, 02:57

Shrnutí povídek:

 

Povídky od AfroditaAliceCullen

Povídky od AfroditaAliceCullen

Jednorázové

Věty života = Jedna věta mi změnila celý život - 1. díl, Jedna věta nám změnila celý život - 2.díl, Změnila mi celou věčnost - 3. díl

Smrt v náručí úsměvu

Drabble

Tvrdé, bílé, chladné = dokonalost sama

Kapitolové

Omlouvám se - rozepsaná

Kapky Lásky - rozepsaná

Sny v Zahradách - rozepsaná


Články:

 

Kapky Lásky - 12. kapitola

Nedoporučujeme číst do 15 let.

Kapky Lásky - 12. kapitolaDalší článek, trochu trvalo opravování, ale psaní ještě déle, teď bych snad mohla přidávat rychleji, i když mám pořád dost úkolů. Ale už ke kapitole... Bella se musí s Edwardem stavit ještě pro věci a uvidí... Opět oddechovka... no, i když se vám bude trochu dech tajit. =oDD AfrAC

 

Kapky Lásky - 11. kapitola

Kapky Lásky - 11. kapitolaKoukala jsem, že se vám líbila Edíkova světlá stránka, jo? Tak tady si ji užijete až až... Ale nebojte, dlouho mu to nevydrží. AAC

 

Kapky Lásky - 10. kapitola

Kapky Lásky - 10. kapitola„,Už jsi? Nebo chceš, abych ti pomohl?' Starý špatný Cullen se ozval. ,Už jdu,' zamrmlala jsem potichu s povzdechem. Otevřela jsem dveře a jako první se mi naskytl zadek Cullena, který se opíral o zábradlí a čekal, až vylezu. ,Pěkný…' řekl nechutně Cullen. ,To sis vzala kvůli mně?'“

 

Kapky Lásky - 9. kapitola

Kapky Lásky - 9. kapitolaJo, jo, já vím je to dlouho, co jsem nic nenapsala, přesněji tři měsíce. Ale teď už k příběhu. Dnes takové malé pošťuchování mezi Bellou a Edwardem. Pořád jsem si říkala, že kapitola není ukončená, ale nakonec...

 

Kapky Lásky - 8. kapitola

Kapky Lásky - 8. kapitolaJeště než cokoliv jiného napíšu, musím poděkovat hele1007 za to, že mi vnukla úžasný nápad, který se objeví v dnešní kapitole. Ale co nás dneska čeká... Důležitá noc. Jak to všechno proběhne? Vleze Edward Belle do pokoje, nebo se Bells skutečně zamkne? Nebo to dopadne úplně jinak?Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!