Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Shrnutí povídek » Povídky od AfroditaAliceCullen

Povídky od AfroditaAliceCullen

Jednorázové

Věty života = Jedna věta mi změnila celý život - 1. díl, Jedna věta nám změnila celý život - 2.díl, Změnila mi celou věčnost - 3. díl

Smrt v náručí úsměvu

Drabble

Tvrdé, bílé, chladné = dokonalost sama

Kapitolové

Omlouvám se - rozepsaná

Kapky Lásky - rozepsaná

Sny v Zahradách - rozepsaná


Shrnutí povídek od AfroditaAliceCullen

 

 

Vítejte

 

Ve psaní jsem nová, ale přečetla jsem už hromady povídek, a to nejen na této stránce. Bohužel je čeština můj odvěký nepřítel, takže pod mou rukou se gramatika mění v noční můru každého korektora a admina. Sice se pokouším svůj dar ničit a kažení pravopisu usměrňovat, ale někdy se prostě nedá nic dělat, než si nechat poradit, proto prosím o solidaritu, nejen v opravování, ale i ve čtění. Vím, že asi nebudu nejoriginálnější, ale mně se na tomto webu líbilo spoustu povídek, ale přeopravila bych je. Snad se alespoň někomu pár mých vět zalíbí. A snad mě odsud nevyloučíte a zachráníte tak moje kamarádky, které musí povinně číst moji tvorbu.

 

Aktuálně

 

Kapky Lásky - 10. kapitola  100% - vydává se

 

 

 


 

kapitolové

 

Omlouvám se

 

Isabella Elizabeth Swan je dcerou populární zpěvačky Renée Dwyerové a rozhlasového moderátora Charlieho Swana. Kvůli matčiným turné žije Bella u otce. Díky postavení jejich rodičů se nechtěně stala nejbližší kamarádkou Caroline Brownové, kterou zrovna moc v lásce nemá, ale bohužel tu není nikdo, kdo by se odhodlal a vzbouřil se. Jediné dvě duše, kterým věří a má s nimi nejpevnější pouto, je Alexandra Alex Lexie Davisnová a Stefan Stev Steve Smith.

Do školy nastoupí nová rodina, Bella se s nimi spřátelí. A dokonce v jednom najde i zalíbení. Pokud ale nechce skončit na společenském dně, tak musí poslouchat Caroline, a tudíž dát ruce pryč od jejího nového cíle.

Edward se ale Belle nevzdá, a tak překonají alespoň první překážku jménem Carol, ale objeví se další a další.

Co se stane Renée, že kvůli tomu za ní musí Bella odjet? Kdo je ten muž, co objímá Bellu? Proč se z něžného a hodného Edwarda stal hnusný sukničkář? A co když je někdo mnohem všímavejší, než je Bella? Zůstane tajemství Cullenů utajeno před světem?

Postavy: Cullenovi, Swanovi, Renée Dwyerová, Caroline Brownová, Alexandra Davidsnová, Stefan Smith, Jacob Black, obyvatelé Forks

Počet kapitol: neznámý

Pohled: Bella (místy Edward). Nerada střídám pohledy a když nemusím, tak to nedělám.

Hlavní věta povídky: "Omlouvám se, že jsem Tě kdy milovala!"

 

1. kapitola Drb

2. kapitola Seznámení

3.kapitola Přistižena při činu

4.kapitola První ztrapnění

5.kapitola Nález

6. kapitola Pokračování včerejšího večera

7. kapitola Nákupy

8. kapitola Božské tělo

9. kapitola Sen a zpoždění

10. kapitola První otázky

11. kapitola Dál nezajdem

12. kapitola Hrdličky

13. kapitola Prohraná sázka

14. kapitola Prázdná chodba

15. kapitola Kumbálové přiznání

16. kapitola Mysli na mě

17. kapitola Principy hádek a usmiřování

18. kapitola Ty už patříš mezi Cullenovi

19. kapitola Srážka s královnou

20. kapitola Princ na bílém koni

21. kapitola Domácí nuda

22. kapitola Teď už to bude jenom dobré, pořád a navždy

23. kapitola Jako matka a dcera

24. kapitola Emmette, vypadni!

25. kapitola Konec Krásného Výkedu

26. kapitola Sundej to

27. kapitola Sundej si toho Supermana!

28. kapitola Je mi líto

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kapky Lásky

 

Bella sportovně plave a má i dobré výsledky. Po roce studia na prestižní sportovní škole se vrací zpátky do Forks. Před tím, než odešla, tu patřila mezi nejlepší plavce a vyhrávala pro školu ceny. To se ale změnilo, protože když se vrátí, tak uvidí náhradu, jakou škola našla. Arogatní, egoistický a nádherný Edward sukničkář Cullen nahradil Bellu jako školní plavecký reprezentant. Jí se to ale samozřejmě nelíbí, a tak se ho snaží sabotovat. Edward zase touží ji svést, protože patří mezi to malinké procento dívek, se kterými ve zdejším městě nespal. Bella ho však odmítá a snaží se ho předhonit nejen v bazénu, ale i mezi přáteli a ve škole. Nejdříve mezi nimi vládne soutěživost a záleží jen na nich v co přeroste.

 

Postavy: Isabella Marie Swan, Reneé Dwyer, Phil Dwyer, Charlie Swan, Cullenovi, Susan Craelová, obyvatelé Forks

Pohled: Bella

Kapky Lásky

 

Prolog - 1. kapitola - 2. kapitola - 3. kapitola - 4. kapitola - 5. kapitola - 6. kapitola - 7. kapitola - 8. kapitola - 9. kapitola - 10. kapitola - 11. kapitola  - 12. kapitola - 13. kapitola

 

 

 

 

 Sny v zahradách

Soutěžní povídka na téma Tajemství letní lásky

Edward Anthony Masen žije ve starém rodinném sídle už přes sto padesát let. Užívá si s nespočtem dívek a vůbec ho to nemrzí. Ale jen do chvíle, než potká ji - tichou plachou holku, která si chce u něj vydělat na studia a neví čím, ale připomíná mu ženu kvůli které už přes století a půl trpí. Že by konečně našel vysvobození v podobě Isabelly Swan?

Postavy: Edward Anthony Masen, Iris Avital Arningová, Isabella Swan, Chloe, Erich, Freya Gloria Arningová, Aya

Pohled: převážně Edward

1. kapitola - 2. kapitola - 3. kapitola - 4. kapitola - 5. kapitola - 6. kapitola - 7. kapitola - 8. kapitola - 9. kapitola - 10. kapitola


drabble

 

Tvrdé, bílé, chladné = dokonalost sama

O kom Bella tajně sní? Že by jiný upír?

 


 

Jednorázovky

 

 

 

 

 

 

proměna

Věty života

 

 

Bella je nemocná, kvůli nemoci se rozešla s přítelem a jde do baru, aby utišila svůj bol. Koho nám tam nepotká! Ano, nějakého ožralu, který se ji pokouší svádět, ale samozřejmě to by nebyl Edward, aby se nám tam v tu chvíli neobjevil a nezačal zachraňovat dámu v nesnázích.

Nejdříve to byla jen taková oddechovka, ale pak jsem dostala nápad a ...


Jedna věta mi změnila celý život

 

Jedna věta nám změnila celou věčnost

 

Změnila mi celou věčnost

pohled: EdwardSmrt v Náručí Úsměvu

Trochu drastická jednorázovka z období NM, kdy se Bella snaží vypořádat se svojí emociální slabostí po rozchodu s Edwardem.

 

Smrt v náručí úsměvu 

 


Nápady

 


  

 

Láska na Vozíku / Zmrzačená Láska

 

Jednorázovka

Jak jste už určitě pochopili, tak je Bella ochrnutá.

Příběh vypráví o tom jak se Bella ubíjí svým životem a tím, že skončila upoutaná na vozíku a hlavně kvůli komu.

Dostane se až na magicky krásnou louku a tam někoho potká.

Co se stane? Potká Bella na louce svou osudovou lásku nebo naopak svého vraha?

stav : koncept


 

 

 

Vzpomínky na smrt

 

Jak už jsem napsala, VnS už píši, ale asi by Vás zajímalo, o čem to je.

 

Elena je úplně normální šestnáctiletá puberťačka. Zná Twilight ságu a je její velká fanynka, ale samozřejmě nevěří, že by něco jako upíři existovalo, nebo snad že by nějakého upíra mohla potkat. Ovšem vztah ke svým rodičům není moc kladný. Je jasné, že žádný teenager se se svými rodiči pohádá, na to nemusí být člověk ani dospívající, ale Elena svoje rodiče z hloubi duše nenávidí a není den, kdyby se s nimi nepohádala, nebo si nepřála, aby už byla daleko pryč od nich. Vše se změní jednoho krásného slunečného dne, krásného ne pro každého. Elen se opět pohadala s rodiči, ale po tom, co se jako vždy zavřela v pokoji, uslyšela křik svých rodičů. Když seběhla dolů spatřila... Upíra.

Elena se stane upírkou, ale nebude si pamatovat nic z posledních dvou let svého života.

Postavy: Elena, Leonardo Alechandro Diego de Rodriguez a samozřejmě Cullenovi

Počet kapitol: neznámý

Pohled: Elena

Hlavní věta povídky: Proměň mě!


 

 

 

 

Medailón EAMSC

Edward Anthony Masen vyrůstá v sirotčiny, jelikož ho tam jeho matka uložila už týden po jeho narození. Byla bezdomovkyně, ale pocházela z mocné rodiny. Bohužel, či snad bohudík, ji vyhnali, když jsi zvolila nesprávného muže a otěhotněla s ním. Ocitla se na ulici a znovu otěhotněla, tentokrát ale nechtěla zahodit život svého dětátka, a tak se ho raději vzdala, než aby ho nechala opět zemřít. I když svoji rodinu nenáviděla, pořád ctila její tradice a tento chlapec, ač o něm nikdo z rodiny neví a ona je vyhnancem, je desátý Masen, což znamená, že se musí jmenovat Edward Anthony, podle jejich zakladatele rodu. Tím ale chlapcova neobvyklost nekončí, on je ke všemu desátý z desátých. Matka sama si je vědoma toho, že její chlapeček vykoná velké věci a že jeho život skončí dříve, než začne, ale taky, že najde neobyčejnou lásku, přátelství a rodinu lepší, než jakou by mu byli Masenovi. Vše sděluje v dopisu, který byl u Edwarda přiložen, když přišel do domova, a zároveň ještě přidala noviny, které vyšly v den jeho narození a medailión, jedinou věc, kterou kdy vlastnila, darovala Edwardovi a on ji již od útlého věku nosil na krku a nikdy nesundaval.

V deseti letech si pro Edwarda přijde jedna rodina. Jmenují se Swanovi a jsou strašně krásní. Mají jednu krásnou dceru a jsou strašně hodní a milí. Ač je Isabelle devatenáct, Edward se od ní na první pohled zamiluje. Nakonec si Swanovi malého Masena adoptují a vychovají jako vlastního, ale Edward si po několika letech začíná něčeho všímat. Nestárnou, pořád se stěhují, jedí strašně málo a když už jedí, tak se strašnou nechutí. Když se však na něco zeptá, tak se to rychle zamluví, tudíž to taky ignoruje, ovšem láska k Belle ho stále neopouští, naopak se ještě více stupňuje. Ona ho ale bere pouze jako mladšího brášku, aspoň on to tak vidí. Tím pádem mu Bella svými drobnými románky láme srdce na čím dál tím víc kousků a tajemství jejich rodiny se pro něj stává ještě lákavější.

Edward vyrůstá do krásy. Ve svých devatenácti po něm každá dívka vzdychá, ale on stále miluje jen tu jedinou. Isabellu. Už to nevydrží a začne na celou rodinu naléhat, ať mu svoje tajemství řeknou, že jej nikomu nepoví, Charles svolí, a tak se Edward dozvídá krutou pravdu o osudu rodiny Swanových. Když však ale chce, aby z něj udělali také upíra, odmítnou. Všichni. Ač ho Renata s Charlesem prosí, aby to nedělal, ta, od které by to chtěl, jen tiše přihnlíží, a tak odejde ke svému příteli.

Snaží se z hlavy vyhnat tu, která ho očarovala, v náručích krásných dívek, které se mu díky jeho galantnosti a kráse nestraní, ale marně. Jednou, když se pozdě v noci vrací od jedné utěšovatelky, ho napadne krásná mladá dívka, bílá, chladná a upírka. Dívka se v jeho přítomnosti přestane ovládat a zakousne se mu do krku. Pozdě, ale přece, přijde její rodina, která ji od Edwarda odtrhne, ale on má už jen chabou naději na přežití, tudíž ho promění.

Když se Edward probere z příšerných muk proměny, všichni se diví, že ví o upírech a že je nadšený z proměny. On se zase diví, že slyší myšlenky ostatních.

Jak zareagují Swanovi, když zjistí, že je Edward upír? Co Isabella? Najde Edward někdy svoji matku? Jak se projeví dědictví v krvi Masenů? Kam půjde Edward ke svojí biologické rodině, k rodině, která ho vychovala, k rodině jeho stvořitele, nebo najde svojí matku?

To zatím nevím ani já.

Postavy: Edward Anthony Masen Swan Cullen, Swanovi, Cullenovi, Masenovi, EBM - matka EAMSC

Počet kapitol: neznámý

Pohled: Nevím, asi určitě Edward, i když bych ráda zkusila vypravěče, protože nevím, jestli kluka zvládnu, obojí je výzva.

 

 

 

 

Odejděte!

Bella je už dlouho upírkou, ale už od svého narození žíje ve Forks, má dohodu s místními vlkodlaky a dokonce se s některými i přátelí, jinak žije v lesích v utajení a společně s Quileuty chrání město. Je vegetariánka. Jelikož nemůže chodit na veřejnosti, je v kontaktu pouze se svojí biologickou rodinou, která drží její „pravou identitu" v tajnosti. Prvních deset let vydržela sedět pokojně doma a trénovat sebeovládání, po nějakém čase se jí to omrzelo a ona potřebovala něco dělat. Začala psát knihy od románů až přes sci-fi, má několik literárních totožností a přes svoji rodinu knihy vydávala. Přece jenom ale měla s vlkodlaky rozdělené území, protože jí někteří starší nevěřili. Jednoho dne přijdou do Forks upíři, o Belle nevědí, cítí sice její pach, ale myslí si, že je to nomádka a že jenom procházela, ona je ovšem bedlivě sleduje. Byla zvyklá na kočovníky, a proto ji zaujme takto velká smečka, která se navíc stravuje stejně jako ona. Nikdy se nehnula dál, jak do Port Angeles či Seattlu, a tak není moc zcestovalá. Snaží se chránit svoji rodinu a celé město, spolu s vlkodlaky se dohaduje, co s nově příchozí smečkou podniknout. Nakonec se Bella odhodlá a setká se s Cullenovými  tváří v tvář a bude požadovat, aby odešli. (Cullenovi jsou poprvé na Olympském poloostrově, tudíž žádná smlouva s Quileuty neexistuje.)

Ano, inspirovala jsem se Renatou Volturi, která žila v podobné rodině, za doby, kdy byla ještě člověkem.

 

 

 

 

 

 

Tak my odcházíme

Belle je patnáct let, když se jí zabijí oba rodiče při autonehodě. Jelikož nebyl nikdo, kdo by se o ni postaral, tak musela do sirotčince, tam si ji přijde prohlédnout jeden nádherný pán a ač je abnormálně stará na adobci, tak ji ten muž spolu se svojí ženou adoptují. Když si však pro ni ten pán přijede, odveze ji do Itálie, do jednoho města, do starého hradu. Žije zde mnoho lidí a všichni vlastní příjmení Volturiovi, jsou všichni vzdáleně příbuzní, vzhledem k tomu, jak je jeden ze tří bratří solidární a adoptoval už spoustu osiřelých. Potká i toho muže Eleazara, co ji adoptoval, jeho ženu Carmen i dcery Tanyu, Irinu a Kate a jeho dobré přátele jménem Cullenovi. Seznámí se s Alice a padnou si do oka. Esmé se k ní bude chovat jako matka a Carlisle jako otec, i přes to že si ji sami neosvojili. Spřátelí se i třeba s Demetrim, Renatou, Alecem a Sulpicií, ale s nikým tak blízko, jako s Cullenovími a Denalijštími, přesněji s Alice a Kate. Po dalším půl roce přijede do jejího nynějšího domova nový člen jménem Edward. Bellu oslňuje jeho krása i iteligence, ale on se od ní narozdíl od jeho rodiny drží dál. Po pár dnech příjezdu Edwarda se přijdou Cullenovi s Bellou rozloučit, že odjíždějí, ale možná se někdy ještě setkají. Bella si ovšem Cullenovy velmi oblíbila, a tak se je snaží přemluvit, aby ji vzali sebou. To však zase nechce schválit Aro, pravý adoptivní otec, který s ní nikdy neprohodil víc, jak chabé seznamovací věty. Teď si na ni dělá nárok a požaduje, aby s ním zůstala ve Volteře. Bella samozřejmě striktně odmítá, v čemž jí i pomáhá její prudká povaha po rodičích, a uteče z hradu. Ne že by nebyli upíři z hradu schopní ji najít, ale Aro ví, že by utíkala pořád, jelikož je šťastná právě jenom u Cullenových. Nakonec jí tedy dovolí dostudovat střední školu spolu s Cullenovýmí pod dozorem chápavé Esmé a hodného Carlislea. Vyvstává však nový problém. A to problém pro Edwarda. Je pro něj velice těžké vyskytovat se v přítomnosti nové oblíbenkyně jeho rodiny, ač se jí snaží vyhýbat, tak ona jako kdyby ho spíše vyhlédávala a neměla vůbec žádný pud sebezáchovy. K tomu všemu mu nepomáhá ani jeho jinak ohleduplná rodina, která ho tlačí do poznání Isabelly a jeho milovaná sestřička Alice, která mu básní o tom, jak spolu budou celou věčnost. Edward se natolik bojí své přirozenosti, že ač se snaží seč může, začne sám od sebe vyhledávat Isabellu a zjistí, že je mu v její přítomnosti, i když musí trpět při každém nádechu její vůně, velmi dobře. Pomalu začíná chápat, že ten pocit přerostl nejen v pouho pouhé přátelství. Znovu se v něm probojuje strach, ale tentokrát strach mnohem mocnější a silnější, jelikož to už není strach pouze o svojí rodinu, život, nebo mstu od Volturiových, ale hlavně o Bellu, nový smysl jeho života. Začne ji ochraňovat pro něj rozhodně ne nejlehčím možným způsobem, a to tak že ji začne ignorovat, ale Bella je vytrvalá, zvláště potom, co se jí otevřel, tudíž musí přitvrdit a začně se k Belle chovat nadřazeně a povýšeně, nikdo z rodiny ho nechápe, ale všichni blízcí se ho snaží přesvědčit, aby se tak přestal chovat.

Isabella si užila své a ještě užije.

 

 

Asi je Vám divné, nebo Vám vadí, že většině mých ppvídek zabiji rodiče, neznamená to, že bych svoje nesnášela, ale pouze se mi to do mých povídek hodí. Mám ještě pár nápadů, ale ještě nejsou zformulované na papíře, takže zatím pouze toto.


Edwardsmus

Úsměv je světlo, které v oknu tvé duše naznačuje, že srdce je doma. Nebo tvé oči právě vidí Edwarda.

1. Každý den se minimálně pětkrát podívej na jeho fotku (plakát).

2. Každá myšlenka musí patřit jemu (jen každá dobrá).

3. Do tvého životního cílu musí patřit vražda Belly a následovné sbalení Edwarda.

4. Miluj ho.

5. Nepodváděj ho!

Jsi taky závislá na Edwardovi a chceš se k nám přidat k nám? Písni do komentářů, budeme rády!Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek Povídky od AfroditaAliceCullen:

 1 2 3 4 5 6   Další »
01.09.2013 [9:49]

martina946Trochu opožděně děkuji za info. Další kapitolu si počtu moc ráda, ať už jí přidáš kdykoliv. Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

07.08.2013 [22:34]

martina946Ahoj, jen se chci optat, kdy bude další díl povídky: Kapky lásky? Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon
Je to skvělé a já se na ní moc těším Emoticon Emoticon Emoticon

26.05.2013 [13:48]

martina946ahoj, jen jsem ti chtěla napsat, že jsem strašně ráda, že se tahle povídka zas vratila. Moc se těším na další díl, tedy hlavně na Edovo chování. Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

52. LeahCc
25.05.2013 [7:33]

LeahCcAhoj, jsem ráda že zas vydáváš Emoticon Emoticon
Jdu právě na 11. kapču KL, takže určitě nechám koment ;)

51. NeliQ
29.11.2012 [10:59]

NeliQAhoj, som rada že sa ti prvá časť poviedky Začni žiť, Bella! páčila. Prosila si druhú časť. Tá už je tiež zverejnená, tak dúfam, že sa ti bude páčiť rovnako :)

50. LeahCc
30.09.2012 [13:14]

LeahCcTak to tjo :-D Emoticon
S tím omezeným netem s tebou docela souhlasím, je to na houby. Já jsem teď psaní taky dost zanedbávala, škola je škola Emoticon Jinak se už těším alespoň na KL

49. LeahCc
28.09.2012 [22:10]

LeahCcAhoj, byla jsem se tu kouknout a vážně mě zaujala ta plánovaná povídka Medailón Emoticon Emoticon
Máš už nějaké takové zhruba datum nebo je to ještě v nedohlednu?

48. LeahCc
18.09.2012 [22:38]

LeahCcDíky, žes to pro mě udělala. Poslala jsem ti odpověď a prá dotazů (zase) tak jestli by ses na to mrkla Emoticon

47. LeahCc
15.09.2012 [22:26]

LeahCcAfrac: Ahoj, máš to znovu poslaný. Asi nejsi jediná komu blb kompl Emoticon protože to není poprvé, co nějaký můj mail nepřišel. Ale došla ti alspoň KL?

46. LeahCc
15.09.2012 [14:02]

LeahCcHoj, jenom se chce zeptat, jestli ti to teda přišlo Emoticon

 1 2 3 4 5 6   Další »

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.ei.]smile41[./ei.] [.ei.]smile34[./ei.] [.ei.]smile33[./ei.] [.ei.]smile06[./ei.] [.ei.]smile01[./ei.] [.ei.]smile08[./ei.] [.ei.]smile19[./ei.] [.ei.]smile10[./ei.] [.ei.]smile17[./ei.] [.ei.]smile22[./ei.] [.ei.]smile25[./ei.] [.ei.]smile09[./ei.] [.ei.]smile07[./ei.] [.ei.]smile32[./ei.] [.ei.]smile35[./ei.] [.ei.]smile40[./ei.] [.ei.]smile24[./ei.] [.ei.]smile23[./ei.] [.ei.]smile16[./ei.] [.ei.]smile11[./ei.] [.ei.]smile18[./ei.] [.ei.]smile29[./ei.] [.ei.]smile20[./ei.] [.ei.]smile27[./ei.] [.ei.]smile12[./ei.] [.ei.]smile15[./ei.] [.ei.]smile04[./ei.] [.ei.]smile03[./ei.] [.ei.]smile36[./ei.] [.ei.]smile31[./ei.] [.ei.]smile38[./ei.] [.ei.]smile14[./ei.] [.ei.]smile13[./ei.] [.ei.]smile26[./ei.] [.ei.]smile21[./ei.] [.ei.]smile28[./ei.] [.ei.]smile39[./ei.] [.ei.]smile42[./ei.] [.ei.]smile30[./ei.] [.ei.]smile37[./ei.] [.ei.]smile02[./ei.] [.ei.]smile05[./ei.]


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!