Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Profil uživatele zuzinecckaa

zuzinecckaa

zuzinecckaaPráva: Profi přispěvatel

Reálné jméno: Zuzka

Věk: 21

O mně: Jsem bláznivý člověk, jak mě tady již někteří znají, taky jsem však člověk hádavý, když se mi něco nelíbí.
Ráda čtu a ráda píšu. Mám mnoho jiných zálib, ale o těch si pokecáme až tehdy, když si prostě pokecáme. :D Říkám, nejsem normální.
Mé nejoblíbenější knihy? Tak rozhodně sága Vampýrská akademie, Harry Potter, Meč pravdy a jiné, u nichž si už, bohužel, nepamatuji názvy.
A tady? Píšu různé povídky na různé styly, tedy, snažím se.
A pokud budete chtít s čímkoliv pomoci, ať už s dějem nebo s opravou, níže máte kontakty, na které se nebojte napsat. Já vám vždy ráda pomůžu.
Tak zatím pá... ;)

Kontakt:

E-mail: zuzuk.k (zavináč) seznam.cz

ICQ: 395201706ICQ status

Statistiky:

Moje články: 132

Moje komentáře

Datum registrace: 24. 1. 2011

Poslední přihlášení: 14. 5. 2020, 18:07

Shrnutí povídek:

 

Povídky od zuzinecckaa

Povídky od zuzinecckaaKapitolovky: A rovnou dvakrát!!! (rozepsaná)
Dokončené: Zázračný svit luny - Třpyt Měsíce <-> Zázračný svit luny - Záře Slunce <-> Bezdomovkyně (swanbellacullen) <-> 50x a stále poprvé (Lenusilka) <-> Need for speed <-> Bruslařské sólo
Jednorázové povídky: Všechno je jinak aneb Lidský život I., II., III. <-> Dokonalý den versus naprostý propadák <-> Pozdní valentýnka (omezení 18+) <-> Tango, tanec hříchů <-> Protancuj se s tangem, tancem hříchů <-> Přej si, co chceš... <-> Město andělů <-> Upřímnost nade vše I. <-> Minulé životy (kolekce) <-> Kouzlo za úplňku <-> Vnitřní drama <-> Znova a od začátku <-> Sláva Vám vstoupila do hlavy? <-> Ne, sláva Ti do hlavy nestoupla <-> Láska moja (sk) <-> Osladíme si život, kámoško! <-> S láskou, navždy Tvá Renesmé <-> Listopadová romance <-> Není to souzeno... <-> Impossible <-> Král a královna plesu
Drabble povídky: Všechno je jinak aneb Lidský život - Alice a Jasper (200) <-> Všechno je jinak aneb Lidský život - Jane a Demetri (300) <-> Kouzelné (100) <-> Zklamání před smrtí (300) <-> Proč ne já, ale ona? (100) <-> Mé myšlenky patřily jen jí... Bree... (200) <-> Realita je někdy krutá (200) <-> Verejný nepriateľ (100) <-> Nie ty a ja - len ja (300) <-> Goldcard (300)
Poezie: Ve spárech zvířete <-> Méďa, Béďa... Zdechlina! (parodie) <-> Krása nic neznamená <-> Olympiáda I <-> Bezmocnost
Parodie: Vláček

Soutěžní povídky: Kouzlo vánoc (100 slov) <-> Jako tisíc a jedna noc <-> Neposuzuj dle obalu, nevíš, oč přicházíš <-> I láska třeba čeká za rohem <-> Dotek Slunce

Články:

Dokončeno

Bruslařské sólo 1

Bruslařské sólo 1Přináším vám další kapitolovou povídku. Alice Brandonová je velice známá sólová krasobruslařka. Jasper zase známý není, ale dost toho umí. A jednou jeho otce Carlislea napadne, že by ti dva mohli vytvořit pár... Bude to fungovat? A hlavně... Popadne je láska? Příjemné počtení přeje vaše zuzinecckaa.

Dokončeno

Need for speed (Prolog)

Need for speed (Prolog)Přicházím s novou povídkou... Jak už název napovídá, jedná se hlavně o závody. V této kapitolce vám trochu nastíním malý příběh, co se odehrál před nějakou dobou...

Dokončeno

50x a stále poprvé - Prolog

Tak... Co tu v prologu... Edward odešel a Bella už nechtěla zůstat ve Forks... Více si přečtete níže. Přejeme pěknou zábavu, zuzinecckaa a lenusilka.

Dokončeno

Zázračný svit luny - Záře Slunce (Prolog)

Zázračný svit luny - Záře Slunce (Prolog)Druhé pokračování povídky Zázračný svit luny. Kdo nečetl první část, některé souvislosti nepochopí. V první sérii se jednalo o Jacoba a Renesmé. Tu v prologu bude jejich dohra... Z pohledu Setha. Přeji příjemné počtení.

Dokončeno

Zázračný svit luny - Třpyt Měsíce Prolog

Zázračný svit luny - Třpyt Měsíce PrologBella se s Edwardem odstěhuje do Evropy, respektive na sever Norska. Co je k tomu vedlo? To vám řekne má první kapitolka této povídky. Čtěte, až nebudete moct... :-D Je to extrémně krátké, ale brzy, už brzy bude 1. kapitolka. Pište mi komenty, mám z nich opravdu velkou radost, jako ostatně všichni spisovatelé. :DUživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!