Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Profil uživatele kacuk


kacuk

Práva: přispěvatel

Věk: 14

O mně: Twilight sagu jsem nejdřív odmítala, ale pak mě dohnala a já jí naprosto propadla... Dneska bez ní nedám ani ránu... Vždy, když dočtu Rozbřesk ( moje nejoblíbenější kniha ), chci ji znovu otevřít na začátku a znovu se začíst... Náměty mě napadají často v autobuse, když jedu domů, nebo když jsem s kámoškou o přestávce( to jsou hlavně parodie ), většinou jí u povídek budu uvádět jako Ťamana. :-) Přeji, ať se Vám tu líbí

Kontakt:

E-mail: kacuk-smivani.eu (zavináč) seznam.cz

Statistiky:

Moje články: 3

Moje komentáře

Titulek článku Text

Datum registrace: 9. 1. 2011

Poslední přihlášení: 28. 12. 2017, 22:56

Články:

 

Báseň smutku

Báseň smutkuJacobova báseň, ve které vzpomíná, co mohlo být, bylo a nebylo. Myslím, že je jasné, že mluví o Belle... Přeji příjemné počtení. Je to můj první pokus o poezii, tak, prosím, pište komentáře, je jedno, jestli kladné, nebo záporné. Uvítám každý.

 

Bella vs. Volterra

Bella vs. VolterraPovídka volně navazuje na moji předchozí Nejkrásnější líbanky... Bella si vzala Jacoba a spolu jedou na svatební cestu do Itálie. Až když je pozdě, se Bella dovídá, že má následující dny strávit ve Volteře. Jde o tripple drablle a doufám, že se Vám bude líbit.

 

Nejkrásnější líbánky

Nejkrásnější líbánkyVarování! Tahle povídka měla být vážná, ale tak trochu mi z toho vznikla parodie. :-) Pište prosím komentíky. Pokud se vám to bude líbit, přidám další části. Jo, a je to povídka double drabble. Co když se Bella s Edwardem pohádá natolik, že ze svatby sejde? Jacob se ihned chytne šance a s Bellou se ožení. Co bude s Edwardem? Pojede opět do Volterry a přidá se ke gardě? A co Jane? Svede konečně svého idola Edwarda?Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!