Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - FanFiction poezie » Báseň smutku


Báseň smutkuJacobova báseň, ve které vzpomíná, co mohlo být, bylo a nebylo. Myslím, že je jasné, že mluví o Belle... Přeji příjemné počtení. Je to můj první pokus o poezii, tak, prosím, pište komentáře, je jedno, jestli kladné, nebo záporné. Uvítám každý.

Jsme jak stejný póly,

taky se navzájem odpuzujem.

Co se stalo?

Proč jsme si tak ublížili?

 

Chci to vrátit zpátky,

kéž by to šlo...

Mám na mysli tisíce nadávek a zároveň omluv.

 

Všechno bylo v pohodě,

vzpomínám, jak jsem byl s tebou šťastný,

pak přišel on,

a štěstí bylo pryč.Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek Báseň smutku:

 1
17.08.2011 [8:48]

YrissTéda ... To je ale báseň . Rýmy žiadne a predsa je to pekné . Také Jackobovské . Chudák zamilovaný . Ešteže potom prišla Nessie . Ale to už je iný príbeh takže späť k básničke . Dala sa ešte rozpísať ale aj tak je pekná . Ešte niečo napíš . Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

11.08.2011 [22:40]

SaDiabloZvláštní, když se tak nad tím zamyslím, jako by to vážně Jacob psal. Kdybych ho měla ráda, bylo by mi ho chvilkami i líto. Toto byl určitý druh poezie, který mi přijde zajímavý, protože jsem z toho cítila, že ses z veršů vůbec verše nepokoušela udělat. Možná to záměr nebyl, ale co si budeme říkat, o rýmech tu nemůže být řeč (což mnoha lidem vadí, ale já jsem zastáncem toho, že se poezie rýmovat nemusí).
Na začátku byly použité nespisovné výrazy (stejný, odpuzujem), která k Jacobovi jistě ladí, ale do poezie to není nic moc, takže to je tak asi jediné, co bych osobně v mém komentáři považovala za kritiku. Z ohledu na délku textu se toho až tak moc najít nedá, to je další věc. Rozhodně by tomu přispělo víc informací; jak by Jacob uvažoval o dané situaci dál? K přemýšlení toho měl jistě hodně.
Lehce neohrabané, ale fajn, příště to zkus třeba více rozvinout, ale drž se dál svého stylu, myslím si, že není vůbec špatný. :)

11.08.2011 [16:54]

WhiteTieAhoj, článek jsem ti opravila. Dávej si příště pozor na čárky a ostatní diakritická znaménka.

 1

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.ei.]smile41[./ei.] [.ei.]smile34[./ei.] [.ei.]smile33[./ei.] [.ei.]smile06[./ei.] [.ei.]smile01[./ei.] [.ei.]smile08[./ei.] [.ei.]smile19[./ei.] [.ei.]smile10[./ei.] [.ei.]smile17[./ei.] [.ei.]smile22[./ei.] [.ei.]smile25[./ei.] [.ei.]smile09[./ei.] [.ei.]smile07[./ei.] [.ei.]smile32[./ei.] [.ei.]smile35[./ei.] [.ei.]smile40[./ei.] [.ei.]smile24[./ei.] [.ei.]smile23[./ei.] [.ei.]smile16[./ei.] [.ei.]smile11[./ei.] [.ei.]smile18[./ei.] [.ei.]smile29[./ei.] [.ei.]smile20[./ei.] [.ei.]smile27[./ei.] [.ei.]smile12[./ei.] [.ei.]smile15[./ei.] [.ei.]smile04[./ei.] [.ei.]smile03[./ei.] [.ei.]smile36[./ei.] [.ei.]smile31[./ei.] [.ei.]smile38[./ei.] [.ei.]smile14[./ei.] [.ei.]smile13[./ei.] [.ei.]smile26[./ei.] [.ei.]smile21[./ei.] [.ei.]smile28[./ei.] [.ei.]smile39[./ei.] [.ei.]smile42[./ei.] [.ei.]smile30[./ei.] [.ei.]smile37[./ei.] [.ei.]smile02[./ei.] [.ei.]smile05[./ei.]


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!