Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - FanFiction jednodílné » Drabble povídky » Bella vs. Volterra

vecicka7


Bella vs. VolterraPovídka volně navazuje na moji předchozí Nejkrásnější líbanky... Bella si vzala Jacoba a spolu jedou na svatební cestu do Itálie. Až když je pozdě, se Bella dovídá, že má následující dny strávit ve Volteře. Jde o tripple drablle a doufám, že se Vám bude líbit.

„Celkem sranda, ne? Jmenuje se jako ty pijavice - Volturiovi. Budeme bydlet v jednom hotelu s výhledem na moře. Někdy se tam půjdem mrknout, jo?" Zůstala jsem stát jako zkoprnělá. To snad není možné. Ze všech měst v Itálii jedeme zrovna sem. Zrovna, když se chci s upíry setkávat co nejmíň. Na to znám Jaka až moc dobře.

„Bello? Posloucháš mě?" Stáli jsme v letištní hale, Jake byl ode mě asi 30 metrů a celou tu dobu, co mluvil, do mě vráželi lidé. Mám mu říct pravdu a zkazit si tak líbánky? Ne, to fakt ne. Super, jsme svoji teprve pár hodin a už tu máme první novomanželskou lež. To to hezky začíná.

„Jo, jasně, už jdu."

Z letiště do hotelu jsme jeli meziměstským courákem dvě hodiny. Autobus byl narvaný k prasknutí, a tak jsem seděla vedle jedné stařenky, která vezla kohouta. Ten mě celou cestu kloval, až jsem byla opuchlá jak meloun. Jacob zase seděl vedle chlapa s bernardýnem. Ten se k němu lísal a celou tu dobu ho olizoval.

Na hotelu jsem si okamžitě dala horkou sprchu, abych ze sebe smyla krapet stresu z cesty a poté, co se přidal i Jake, ze mě opadl úplně.

„Miluju tě."

„Vždyť já tebe taky. Nepůjdem se projít? Město ve svitu zapadajícího slunce teď musí být překrásné."

„Jasně, Bells, jenom se obleču."

Procházeli jsme se podvečerními ulicemi města. Všude byl klid a mír. Povečeřeli jsme v restauraci, procházeli se po promenádě a po cestě na pokoj si Jake všiml zvláštní vůně.

„Pijavice. Cítim ji. Smrdí jako..."

„Edward." V tu chvíli jsem začala tu krásnou a omamnou vůni cítit.

„Bello, Bello, lásko. Tolik jsi mi chyběla. Ty moje sluníčko. Moc tě miluju a všechno mě moc mrzí. Odpustíš mi?"

„Edwarde, ne pusť mě, já ne..."

„Pracky pryč, pijavice, varuju tě..." Ach, Edwarde, lásko moje...Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek Bella vs. Volterra:

 1
6. Cora
12.08.2011 [17:42]

Cora Emoticon

12.08.2011 [17:33]

Kika57Souhlasím.. Chvilkami uspěchané, ale jinak dobré. Hezky jsi Bellu zamotala zpět do milostného trojúhelníku. Docela by mě zajímalo, koho by si vybrala... Podle drabblu nezněla moc šťastně po Jacobově boku... Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

11.08.2011 [23:04]

monacullen Emoticon Emoticon

10.08.2011 [20:12]

Veubella Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

10.08.2011 [18:58]

DarkFirefliesDrabble je pěkný... ale přijde mi trošku uspěchaný, chvilkami až chaotický. Měl vtipný nápad a chvilkami jsem se smála. Ale celkově je pěkný Emoticon Emoticon Emoticon

10.08.2011 [17:09]

VeruuuuAhoj, článek jsem ti opravila, ale vyvaruj se příště následujících chyb:

* ji/jí, moji/mojí - platí stejné pravidlo, vždy ve 4. p. - "Koho, co?" - bude krátké i.
* Píšeš špatně čárky, vždy se podívej, kolik je v souvětí sloves, podle toho budeš vědět, kolik je tam čárek.
- Okolo oslovení se píšou čárky.
- Čárkami také oddělujeme např. jasně, ano, prosím, atd.
* Za znamínkem se vždy dělá mezera!
* Mělas tam dost překlepů.
* Je drabble, ne drrable.
* Mimo PŘ by bylo vhodné psát spisovně.
* S upíry, ne upírama.
* Bernardýnem, ne berardýnem.

Hlavně si příště dávej pozor na přesně 300 slov, spojila jsi např. 2 slova atd. Tak jsem ti třeba jedno umázla. Emoticon Díky.

 1

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.ei.]smile41[./ei.] [.ei.]smile34[./ei.] [.ei.]smile33[./ei.] [.ei.]smile06[./ei.] [.ei.]smile01[./ei.] [.ei.]smile08[./ei.] [.ei.]smile19[./ei.] [.ei.]smile10[./ei.] [.ei.]smile17[./ei.] [.ei.]smile22[./ei.] [.ei.]smile25[./ei.] [.ei.]smile09[./ei.] [.ei.]smile07[./ei.] [.ei.]smile32[./ei.] [.ei.]smile35[./ei.] [.ei.]smile40[./ei.] [.ei.]smile24[./ei.] [.ei.]smile23[./ei.] [.ei.]smile16[./ei.] [.ei.]smile11[./ei.] [.ei.]smile18[./ei.] [.ei.]smile29[./ei.] [.ei.]smile20[./ei.] [.ei.]smile27[./ei.] [.ei.]smile12[./ei.] [.ei.]smile15[./ei.] [.ei.]smile04[./ei.] [.ei.]smile03[./ei.] [.ei.]smile36[./ei.] [.ei.]smile31[./ei.] [.ei.]smile38[./ei.] [.ei.]smile14[./ei.] [.ei.]smile13[./ei.] [.ei.]smile26[./ei.] [.ei.]smile21[./ei.] [.ei.]smile28[./ei.] [.ei.]smile39[./ei.] [.ei.]smile42[./ei.] [.ei.]smile30[./ei.] [.ei.]smile37[./ei.] [.ei.]smile02[./ei.] [.ei.]smile05[./ei.]


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!