Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Profil uživatele domcamerci

domcamerci

domcamerciPráva: ověřený přispěvatel

Reálné jméno: Mrs. Tkačová

Bydliště: Ústí nad Labem

Věk: 20

O mně: Jen autor FanFiction, zubní technik, člověk věrnej Twilight až do konce jeho dní a hrdá přítelkyně nejlepšího chlapa na světě.

Kontakt:

E-mail: domcamerci (zavináč) seznam.cz

ICQ: 342708085ICQ status

Facebook: www.facebook.com/profile.php?id=1605247771

Web: https://www.facebook.com/ff.domcamerci

Statistiky:

Moje články: 422

Moje komentáře

Datum registrace: 8. 5. 2011

Poslední přihlášení: 20. 1. 2015, 13:05

Shrnutí povídek:

 

Povídky od domcamerci

Povídky od domcamerci

Kapitolové povídky
Alkoholička - dokončená
Čtyři kamarádky z NY - dokončená
Odpočívej v pokoji - dokončená
ShanShu - dokončená
WTF? - dokončená
Pod hladinou - dokončená
System of a down - dokončená
Sladké sny, Bello - dokončená
Toskánské prázdniny - dokončená
Péčko - dokončená
Zelená karta - dokončená
Meluzína - dokončená
Hippokratova přísaha - dokončená
Virus mrtvých - rozepsaná
Cause... I love blood.

Články:

Dokončeno

Hippokratova přísaha - 1. kapitola

Hippokratova přísaha - 1. kapitolaEdward je soudní psychiatr - díky svému daru nejlepší v oboru. Nikdy se nemýlí a na jeho hlavu tak nikdy nepadne žádná krvavá katastrofa následkem špatné analýzy, protože ve svých pacientech se vyzná lépe, než oni sami. Tohle se ale změní, když dostane na starost případ spisovatelky Isabelly Swanové - možné psychopatické, patologické lhářky , kterou podezřívají z několika vražd od prvního do třetího stupně. Vztah pacient - doktor se brzy zvrtne v šílenou hru. Kdo nakonec vyjebe s kým a dá mu ochutnat peklo? Povídka plná extrémů, tužeb a situací, při kterých si říkáte, že už nemůže být hůř, ale někdo z hlavních hrdinů vás brzo vyvede z omylu. Genialita Isabelly Swanové totiž nezná mezí. Příjemné čtení přeje domcamerci.

Dokončeno

Meluzína - 1. kapitola

Meluzína - 1. kapitolaEdward neměl v lásce štěstí. Jeho první lidská přítelkyně Serena s ním otěhotní po první noci a při porodu jejich dcery Sarah umírá. Edward ji ale nemiloval, a tak se dává po pár letech dohromady a potkává Juliu, o které si myslí, že by mohla být ta pravá. Dřív, než to stačí zjistit, mu Julia porodí syna Conora. Podruhé už Edward zvládne Juliu proměnit. Vezmou se, ale v manželství není ani jeden z nich šťastný. Po rozvodu se Edward setká s veselou a srdečnou fotografkou Bellou, do které se konečně zamiluje tou pravou upíří láskou. Jenže Bella se bude muset vypořádat nejen s Edwardovou exmanželkou, která ke svému bývalému stále chová jistou náklonnost, ale taky s dvěma poloupířími caparty - šestnáctiletou Sarah, se kterou mlátí puberta, a sedmiletým Conorem. Dokáže tohle člověk zvládnout a neskončit z toho hubou na podlaze?

Dokončeno

Zelená karta - 1. kapitola

Zelená karta - 1. kapitolaAlice má dobrou, lidskou kamarádku, a to Bellu ze Švédska, kterou ovšem nikdo kromě Alice nedokáže vystát, a která bydlí a pracuje v Americe. Jenže jak na to, když ji chtějí vyhostit? Alice vymyslí brilantní plán - vezmeš si mého bratra. Nic netušící Edward tak dostane prsten a konej, chlapče. Zbytek Cullenovy rodiny nebude vědět, jak skvělá je Alice kamarádka, a že z Edwarda je nedobrovolně dobrá víla, co Belle splní sen. Jenže Edward a Bella - která neví, že se zasnoubila s upírem - si absolutně nesednou, a to mají uhrát na imigrantský úřad a rodinu, že jsou šťastně zamilovaní. Příjemné čtení přeje domcamerci.

Dokončeno

Péčko - 1. kapitola

Péčko - 1. kapitolaBella je prokletá výjimečnosti chuti svojí krve. Okusit UB - Uniciate blood - mohou jen vyvolení. Kdo i přes vypálené znamení na jejím krku ochutná, čeká ho pravá smrt. Bella je věnovaná jako dar upírovi Isaacovi. Setkání s ním přežije a kromě života si odnese i závislost na upířím jedu, který je novodobou exotickou drogou, která posiluje fyzické a psychické vlastnosti lidí, ale taky způsobuje tvrdou závislost. Isaac a Bella budou mít spolu zvláštní, nevyrovnaný vztah a kartami ještě zamíchá, když ji Isaac seznámí s Cullenovými. Edwardovi se nebude líbit, jak si mladá žena ničí tělo i duši polykáním podstaty upírů, a to jejich jedu (poison) - Péčka. To je ale jen špička ledovce. Politická, upíří kampaň vrcholí. Povídka, kde teče krev po litrech a kamenná těla se obrací v prach. Kde láska stvořitele ke svým dětem nezná hranic a touha po pomstě může zničit celý svět. Příběh bez eufemismů a cenzury. Jen vůle nestačí. Příjemné čtení přeje domcamerci.

Dokončeno

Toskánské prázdniny - 1. kapitola

Toskánské prázdniny - 1. kapitola Povídka se umístila na 3. místě v anketě o Nej povídku srpna, proto ji dáváme na titulní stranu. Gratulujeme!
Vhodím vás rovnou do děje a Bellu do slunného Toskánska. Bella se vsadí se svým otcem, že přežije dva měsíce v Itálii - ve světě za velkou louží. Dostává se k brigádě v sídle Edwarda Cullena, o kterém se ve městě tradují divné zvěsti. Nehledejte v tom žádné mysteriózní drama a ani epická vyvrcholení - pouze lásku a horké, italské noci. Příjemné čtení u oddechové, zamilované povídky s nádechem upířího temna přeje domcamerci.

Dokončeno

System of a down - 1. kapitola

System of a down - 1. kapitolaBella bude mít nehodu a v její hlavě něco zkratuje, což zjistí až ve chvíli, kdy jí Edward přesně odříká její myšlenky. Ve chvílích, kdy ztrácí koncentraci, má její myšlenky Edward na talíři. A komu z nás by se líbilo, aby mu jeho partner četl myšlenky? Upíři si zvyknou, ale když jste lidé, není to nic příjemného. Stephanie Bellu ušetřila, ale já ne. Příjemné čtení přeje domcamerci.

Dokončeno

Sladké sny, Bello - 1. kapitola

Nedoporučujeme číst do 15 let.

Sladké sny, Bello - 1. kapitolaBella má práci, přítele - poklidný život. Plánuje a raduje se ze života. Ale všechno se změní, když začne ve spánku potkávat Edwarda, kterého ale předtím nikdy neviděla - i přesto se jí o něm zdá dál. Jenže sny jsou natolik živé, že se začnou proplétat s realitou a Bella ztrácí všechno, na čem jí záleží. A lidský mozek potřebuje spát, jenže mu v tom brání Edward, který využívá Belliny sny k tomu, aby ochutnal pravou slast z milování s člověkem. Co uděláte, když víte, že nesmíte usnout? Příjemné čtení přeje domcamerci.

Dokončeno

Pod hladinou - Prolog + 1. kapitola

Pod hladinou - Prolog + 1. kapitolaTo Edward je vždycky ten, který má svět plný fantastických schopností a tajemství. Jenže narazí, když potká mořskou pannu Bellu. Nejen, že je drzá, překypuje sarkasmem a angličtina jí nejde zrovna dvakrát nejlíp, ale taky je hrdá. Bella ukáže Edwardovi vodní svět a lásku, ale jejím rodičům se nebude moc líbit, že si jejich dcera nabrnkla upíra, protože s ním žádné jikry plodit nemůže. Dva světy, které se protnou ve třetím. Příjemné čtení přeje domcamerci.

Dokončeno

WTF? - Prolog + 1. kapitola

WTF? - Prolog + 1. kapitolaPovídka se umístila na 1. místě v anketě o Nej povídku března, proto ji dáváme na titulní stranu. Gratulujeme! :)
Povídka bez velkých epických vyvrcholení, ale za to snad s horou vtipu a trapných situací. Bella a Edward po školním plese podlehnou hormonům a touze po fyzickém uspokojení. Čtrnáct dní spolu nepromluví, až jednou na sebe narazí a už v tu chvíli bude jasné, že mezi nimi se bude všechno sypat, protože zákon schválnosti opravdu existuje. Oddechová povídka o střední škole a dvou lidech, kteří v tomhle malém světě žijí a neustále do sebe narážejí. Příjemné čtení přeje domcamerci.

Síň slávy

ShanShu - Prolog + 1. kapitola

ShanShu - Prolog + 1. kapitolaBella a Edward byli nejlepší přátelé. Spokojený upír Edward pomáhal Belle najít ztracenou legendu, která jí dává naději, že se stane opět člověkem. Jenže pak se Edward zamiloval do člověka a všechno se změnilo. Navzájem se budou chtít zničit a soupěřit o jedinou možnost, která jim splní sen. Bella má po boku lidského génia, Hanka. Akční povídka o přátelství, lásce, nenávisti a nebezpečí. Příjemné čtení přeje domcamerci.

Dokončeno

Odpočívej v pokoji - Prolog + 1. kapitola

Odpočívej v pokoji - Prolog + 1. kapitolaBella zemře, ale k její smůle zůstává na tomto světě jako duch. Není ani tady, ale ani tam. Pro okolí je neviditelná až na syna doktora, který se ji snažil zachránit. Bella začne Edwardovi pekelně znepříjemňovat život, protože se nudí a on ji jako jediný vidí. Dokáže nakonec mrtvá a nemrtvý koexistovat? A co když dokážou víc než to? Oddechová povídka o dvou světech, smutku, ale hlavně legraci a lásce.

Dokončeno

Čtyři kamarádky z New Yorku - Prolog + 1. kapitola

Čtyři kamarádky z New Yorku - Prolog + 1. kapitolaČtyři kamarádky, co žijí zábavou, sexem a módou. Každá je jiná, ale tyhle věci mají společné. Rosalie, úspěšná právnička toužící po dítěti. Esmé, sexuální bohyně, co skloubila obchody a vztahy. Alice, módní guru a pořadatelka společenských akcí. A nakonec Bella. Podnikatelka s klubem Vanity. Všechny jsou svobodné a krásné. Všechny mají kamarádky za všechny peníze. Prožívají spolu strasti i radosti. Co se stane, když se jim do života připletou krásní a tajemní Cullenovi. Co když každá z nich bude mít něco, čeho se nebude chtít vzdát. Oddychová povídka od domcamerci.

Dokončeno

Alkoholička - 1. kapitola

Alkoholička - 1. kapitolaPotom, co jsem napsala Drabble na toto téma, jsem se pustila do kapitolovky. Bella sáhla po tišících prostředcích, když Edward odešel. Nyní se vrátil. Jak se vyrovná s tím, co z Belly zbylo? První kapitola je z Edwardova pohledu.Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!