Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Profil uživatele dcvstwilight

dcvstwilight

dcvstwilightPráva: ověřený přispěvatel

Reálné jméno: A :)

Bydliště: Liberecký kraj

Věk: 19

O mně: Ráda bych řekla, že jsem normální holka, která chce jen v klidu prolézt život, ale tím slovem normální si nejsem tak úplně jistá. Mám vysněný svůj život do posledního detailu, a vždycky mám ráda, když vím, do čeho přesně jdu. Nemám ráda improvizaci, neboť to také neumím, takže děj každé povídky se snažím mít pečlivě vymyšlený, i když mi to občas nevyjde tak, jak bych chtěla.
Na první pohled jako Twilighter nevypadám, ale když se do toho zažeru, skáču dva metry vysoko. ;) I přes svou lásku k příběhu nemám ráda Bellu, prostě ne, mám k tomu své důvody. Naopak nejradši mám Renesmee a Jacoba.
Pokud by vás něco zajímalo, napiště mi. Budu ráda. ;)


A friend is one who knows all about you and likes you anyway. Christi Mary Warne

:)

Kontakt:

E-mail: anna.sleierova (zavináč) email.cz

Skype: dcvstwilight

Statistiky:

Moje články: 143

Moje komentáře

Datum registrace: 28. 12. 2010

Poslední přihlášení: 24. 6. 2018, 22:45

Shrnutí povídek:

 

Povídky od dcvstwilight

Povídky od dcvstwilight Rozepsané >
NEPÍŠU!
Kapitolové >
Označená ♫ NNN! ♫ Pane, pojďte si hrát! ♫ 2v1 aneb Silný kafe ♫ Srážka s Blbcem ♫ „Neřeknu ti sbohem..." ♫
Jednodílné >
Mami, nic nemůže být lepší, než ty! ♫
Drabble >
Lituji ♫ Vzala bys mu duši? ♫ Napráskala nás! ♫ Z růže květ ♫ Only you! ♫ Moc bledé ♫ Přeřek aneb Otvor ♫ Přeřek aneb Otvor aneb Jak to bylo dál? ♫ Slepá ulička ♫ Objev mého srdce ♫ Soutěžní drabble ♫ Stále je to ona ♫ Historie se opakuje ♫ Už je řada na mně ♫ Když se dítko zeptá ♫ A dítko se zeptalo ♫ Odteď už se dítko radši neptá ♫
Parodie >
Carlisleova zlost má děsivé následky ♫ Apríl u Cullenů ♫ Já čaruji aneb Jak se Emmett vyznamenal ♫ Nůžky u Cullenů aneb Jak si Emmett ochočil nůžky ♫ Carlisleho psycho deník ♫ Momentky z upířího života ve Forks ♫ Skákal Jake ♫ (S)ex, drogy a alkohol ♫ Cullenovic klan ♫ BUM! ♫ Baličky upírů s. r. o. ♫
Poezie >
Život s tebou ♫ Dýka emocí ♫ Paprsky v závoji šedi ♫ Odolané pokušení ♫
Poslední aktualizace >
16.7. 2015 ♫

Články:

Dokončeno

„Neřeknu ti sbohem…“ 1

„Neřeknu ti sbohem…“ 1Má nová povídka o Renesmé a Jacobovi. Doufám, že se vám tento příběh o nešťastné lásce plné hezkých i nehezkých překvapení bude líbit. Všechno jednou prostě končí - buď dnes, anebo zítra.

Dokončeno

Srážka s Blbcem Prolog

Srážka s Blbcem PrologBylo pondělí a začínal nový školní rok. Šla jsem toho roku do třeťáku, do úplně nové školy, o které jsem nevěděla ani ťuk, neznala jsem tu vůbec nikoho a nejvíc mě děsil můj orientační smysl. Za pár dní to tu budu znát jako vlastní boty, ale dneska to bude trochu obtížné.
Má nová povídka o Renesmé, Jacobovi a žárlivém příteli. Snad se bude líbit. ;) Dcs

Dokončeno

2v1 aneb Silný kafe 1

2v1 aneb Silný kafe 1Belle a Edwardovi se narodily dvě dcery, Renesmé a Abell. Zatímco Renesmé bude normální poloupír, tak jak jej známe, Abell se začne měnit na vlka, který bude naprosto totožný jako Quileuté. Když to Cullenovi zjistí, přestěhují se zpátky do Forks a požádají jednoho člena smečky o pomoc. Jacobovi se to nebude dvakrát zamlouvat, ale přesto přijme a bude Abell pomáhat zvládat její přeměnu.
Víte, jaká je nevýhoda jednovaječných dvojčat? Jsou navlas stejné! A víte, jaká je nevýhoda vlkodlaků? Otisk.

Dokončeno

Pane, pojďte si hrát! 1

Pane, pojďte si hrát! 1Přináším vám svou novou kapitolovou povídku. Povídka vypráví o Belle a Renesmé, které žijí samy ve Forks po tom, co je Edward opustil, aniž by vůbec věděl, že je Bella těhotná. Při jedné návštěvě městského parku Renesmé narazí na jednoho moc smutného pána. Kdo to asi bude a jak jim jedna jediná věta zkomplikuje život? Pusťte se do čtení první kapitoly a možná to zjistíte. ;)
Dcs. :)

Dokončeno

NNN! 1. kapitola

NNN! 1. kapitola Když to ze sebe vyrazil, bylo to jako ostrá, řezavá a nesnesitelně pálivá bolest, co projela mým srdcem. Jako rozžhavený šíp, kterým se trefil přímo do jeho středu. Nikdy jsem netušila, že něco může tolik bolet, ale teď, když mi probodl mé srdce, jsem poznala, že i slovo ne, dokáže být osudové.
Vítám vás u své druhé kapitolové povídky. ;) Příjemné čtení přeje Dcs.

Dokončeno

Označená - Prolog + 1. kapitola

Označená - Prolog + 1. kapitolaTak první část povídky je na světě. Renesmé žije už od narození ve Volteře. Nikdy nevěděla, kdo je její rodina. Jednou se Renesmé odstěhuje do města jménem Carlisle ve Velké Británii. Nastoupí zde na střední školu Mountain, kde potká záhadnou rodinu Cullenů. Renesmé bude mít už od narození na ruce náramek se znakem lva. Jednou v jídelně bude Renesmé sedět u stolu a kolem ní bude procházet tato záhadná rodina. Všimnou si jejího náramku, zděsí se. Dají se do řeči? Řeknou Renesmé, kdo je její rodina? PS: Tuto povídku chci věnovat Shindeen za to, že mi kontroluje články.Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!