Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Profil uživatele PetraCullen

PetraCullen

Práva: přispěvatel

Reálné jméno: Peťul

Bydliště: Nový Jičín

Věk: 23

O mně: Rozhodla jsem se vrátit a vše pozměnit.

Kontakt:

E-mail: petravasutova (zavináč) seznam.cz

Statistiky:

Moje články: 61

Moje komentáře

Datum registrace: 3. 2. 2011

Poslední přihlášení: 14. 12. 2019, 11:01

Shrnutí povídek:

 

Povídky od PetraCullen

Povídky od PetraCullen

Kapitolové

Již brzy...

Jednodílné

Kuolema Tekee Taiteilijan Zrádce End of Jacob Black Ve víru duhy Museli jsme se rozdělit Tenhle svět není pro tebe, Bello Swanová Vnímat učitele! Téměř žádná naděje

Články:

 

Prohra?! Vítězství jménem Damon...

Prohra?! Vítězství jménem Damon...Je to naše spoluautorská jednodílná povídka s Break. A o čem vlastně je? Je to zkombinované Stmívání s Upířími deníky. ;) Je to o tom, že Edward se nevrátil a žádná Volterra se nestala. Bella je nezadaná a odvážnější, než se zdá. V baru narazí na Damona a ona se do něj zamiluje. Pozná, co je on zač. Jak to dopadne? :) Uvidíte sami. ;) Příjemné čtení přejí PetraCullen a Break. ;)

 

Miluji tě, Damone!

Miluji tě, Damone!Drabble (100 slov). Bella, Damon a Edward. Co dodat?! =D PetraCullen. :)

 

Téměř žádná naděje

Téměř žádná nadějeJe to samovolné pokračování na jednorázovou povídku Museli jsme se rozdělit. Musím vás předem upozornit. Je to má další depresivní jednodílná povídka. A o čem vůbec je? Carlisle si všechno vyčítá, že před třemi roky přinutil svoji rodinu, aby se rozdělili kvůli Volturiovým. Vzpomíná na ně a hlavně na to, jak ho Esmé opustila. Je nešťastný a zoufalý do té doby, než mu zavolá Jasper. Od Jaspera dostane špatné zprávy a zhroutí se. Nakonec se k němu vrátí jen pár členů jeho rodiny. Proč?! To si budete muset přečíst. Příjemné čtení přeje vaše PetraCullen.

 

Nemáš pravdu, Brumbále!

Nemáš pravdu, Brumbále!Vražedná kombinace Stmívání a Harryho Pottera podaná v mém drabblu. (100 slov) A o čem vůbec je? Carlisle se o něčem hádá s Brumbálem. :D Víc se dočtete uvnitř. PetraCullen.

 

Vnímat učitele!

Vnímat učitele!Všichni víme, že dnešní doba je vhodná pro změnu povolání. Carlisle učí na střední škole dějepis, kde má učit jednu třídu. Jenže dvě holky se začnou bavit a on je bude chtít nachytat, že nedávaly pozor. Podaří se mu je nachytat? A nechají si to holky líbit? Víc se dočtete v této povídce. Bez VeruLOSTdaae a mojí třídy by tato povídka nemohla vzniknout, proto bych ji vám chtěla tuhle povídku věnovat. ♥ Příjemné čtení přeje vaše PetraCullen. ;-)

 

Zradil mě!

Zradil mě!Bella a technika. :D To si budete muset přečíst. (100 slov) :D

 

Musíš jít s námi, maličká

Musíš jít s námi, maličkáLidi, chtěla bych se vám všem omluvit, že jsem dlouho nic nepřidala, ale profesorům ve škole přeskočilo. :) Tady je jako omluva můj další double drabble (200 slov). Vím, že ten drabble je zmatený, ale dlouho jsem nic nepsala, tak mne omluvte. ;) A o čem je? :) Je z pohledu Jane. Volturiovi nevěděli o Renesmé do té doby, než se o ní nedozvěděli Alec s Jane. To si budete muset přečíst. Vaše PetraCullen. ;)

 

Tenhle svět není pro tebe, Bello Swanová

Tenhle svět není pro tebe, Bello SwanováTady vám přináším další jednorázovou povídku, která mě napadla v noci. Je o Belle, které je patnáct roků. Dřív, než se odstěhovala do Forks, poznala ve Phoenixu poloupíra Joshe. Ti dva se hodně spřátelili. Josh jí řekl své tajemství a stal se jejím nejlepším přítelem. Jenže Josh se chce odstěhovat na klidnější místo. Bella chtěla odejít s ním a po nějaké době se chtěla stát upírem, ale Josh odmítl. Josh ale zůstavá jejím přítelem. Příjemné čtení přeje Petracullen. ;)

 

Praštil jsem se do zdi, drahá

Praštil jsem se do zdi, draháTady vám přináším další svůj drabble. (100 slov) Je to o tom, že Carlisle políbí Jane a řekné Esmé jednu lež. Uvěří mu Esmé? :D To si budete muset přečít. ;) Hezké čtení přeje vaše PetraCullen. ;)

 

Mé city se nezmění

Mé city se nezměníJe to má další poezie. Tentokrát o Carlisleovi a Esmé. Je o tom, že Carlisle musel opustit Esmé. Esmé bylo v té době šesnáct a byla člověk. Hezké čtení přeje PetraCullen. ;)

 

Museli jsme se rozdělit

Museli jsme se rozdělitJe pár let po Rozbřesku a Carlisle má strach, že se Volturiovi jednoho dne vrátí, aby se pomstili. Navrhne své rodině, že se musí rozdělit a Volturiovi je nebudou považovat za povědomou hrozbu. Jenže ostatní se snaží něco namítnout, ale marně. Nakonec se rozdělí a oni odejdou. Kdo odejde jako poslední? Jak to skončí? Jak to ponese Carlisle? To si budete muset přečíst. K tomuhle nápadu mě přivedla VeruLOSTdaae takže bych jí chtěla moc poděkovat a celou tuhle povídku jí věnovat. ;) Příjemné čtení přeje vaše PetraCullen. ;)

 

Není to tvoje vina, Jacobe

Není to tvoje vina, JacobeTento drabble je o tom, že Jacob chce chodit s Bellou po odchodu Edwarda, ale Bella to tak necítí a něco mu řekne. Jaká bude Jacobova reakce? Příjemné čtení přeje PetraCullen. :-)

 

Jenom auto

Jenom autoBella se ještě nepodívala na své auto na potom, ale zvědavost jí přece nedá a podívá se. Jenže pro ni to bude jenom auto nebo ne? Změní se to? Příjemné čtení přeje PetraCullen. ;) Drabble (100 slov).

 

Byl to jenom klam, Edwarde

Byl to jenom klam, EdwardeTady je další můj double drabble (200 slov). Je to o tom, že Bellu zabili ve Volteře před Edwardovýma očima, a on je smutný a běhá po lese. Pak ho někdo začne pronásledovat a začnou se dít věci...

 

Nemůžeš mít vše, Bello

Nemůžeš mít vše, BelloChtěla bych se vám všem moc omluvit, že jsem dlouho nic nepřidala, ale neměla jsem čas, protože ve škole píšeme samé písemné práce a profesoři zkouší. ;) Po dlouhé době přidávám alespoň krátký drabble. Je o Belle, která chtěla mít vše. Bella se prostě nemůže rozhodnout, koho si má vybrat a Charlie jí něco řekne. Příjemné počtení přeje vaše PetraCullen. ;)

 

Neplač, Renesmé

Neplač, RenesméPřínáším vám další drabble (100 slov). Tentokrát je o Jacobovi a Renesmé. Renesmé pláče. Její rodina neví, co jí je, a neví si s ní rady. Proč Nessie pláče? Ale víc neprozradím. :) Vaše PetraCullen.

 

Ve víru duhy

Ve víru duhyTady vám přináším svoji další jednorázovou povídku. Je o tom, jak Bella s Edwardem traví prázdniny a jsou na jejich louce. Jsou to začátky jejich vztahu podle mě, jak to mohlo vypadat. Dějově povídka zasahuje do Stmívání. Berte to s nadhledem, psala jsem tuhle povídku v noci. :D Příjemné počtení přeje vaše PetraCullen. :)

 

Sázka s Emmettem

Sázka s EmmettemTuhle poezii jsem zase vyhrabala v noteboooku, ale byla nedokončená a já ji úspěšně dokončila. Jak už název vypovídá, je to poezie o Belliné sázce v Rozbřesku s Emmettem. Bella pořád vyhrává a jak se zachová náš milovaný Emmett? Příjemné počtení přeje vaše PetraCullen. :)

 

Nedolízej za mnou, Mikeu Newtone!

Nedolízej za mnou, Mikeu Newtone!Tady vám přináším další svůj double drabble (200 slov) A o čem je tentokrát? O Mikeovi, který dolízá za Bellou. Bella se naštve a řekne mu něco pěkného! :D Příjemné čtení přeje vaše PetraCullen. :-)

 

Dej ty ruce pryč, Jacobe Blacku!

Dej ty ruce pryč, Jacobe Blacku!Když už jsem psala drabble Nezírej na mě, Edwarde Cullene, tak jsem si řekla, proč by nemohl být drabble Dej ty ruce pryč, Jacobe Blacku! Odehrává se někde v Zatmění. Je to drabble o 100 slovech. Opakuji, Bella není taková, jaká se na první pohled zdá. Příjemné počtení přeje vaše PetraCullen. :D

 

End of Jacob Black

End of Jacob BlackTady vám přináším poněkud trochu depresivnější jednorázovou povídku, ze své dílny. Je o Jacobovi a jeho bolesti, kterou cítil, když se Bella rozhodla pro Edwarda. Jacob nakonec uteče ve vlčí podobě pryč do lesa a chová se nezodpovědně, protože mu je všechno jedno a chce jediné, a to zemřít rukou upírů. Nakonec se do cesty Jacobovi postaví čtyři upíři a uráží ho. V Jacobovi se najde ta stará odhodlanost a chce si probojovat cestu ven. Jak to skončí? Příjemné počtení přeje vaše PetraCullen.

 

Zrádce

ZrádcePo dlouhé době přináším další jednorázovou povídku. A o čem bude? Bella čeká na Edwarda. Krátí si dlouhou chvíli čtením své oblíbené knihy Na Větrné hůrce. To by nebylo nic neobvyklého, kdyby Bellu někdo nezradil. Kdo Bellu zradí? Edward, Jacob, nebo snad někdo úplně jiný? To si budete muset přečíst! :D Chtěla bych poděkovat dcvstwilight za tak originální název a za tak originální perex obrázek! ;D Mockrát Ti děkuji a tímto bych ti chtěla tuto jednorázovou povídku věnovat. :-) Příjemné počtení přeje vaše PetraCullen. :)

 

Demetriho slabá chvíle

Demetriho slabá chvíleI jeden z řad Volturiových může mít slabou chvíli. Tím myslím Demetriho. Budete mít jedinečnou příležitost nahlédnout do jeho myšlenek a jeho jednoho velkého přání a snu. Příjemné počtení přeje vaše PetraCullen. :-)

 

Beze změny

Beze změnyTady vám přináším další poezii. :-) Jelikož depresivní nálada New Moon na mě znovu dopadla, rozhodla jsem se sepsat další poezii na toto téma. A o čem to je? Cullenovi odešli. Belle chybí Alice. Jak to snáší Bella? Snaží se jakkoliv kontaktovat Alici. Příjemné počtení přeje vaše PetraCullen. :-)

 

Die alive

Die alivePosledních pár minut lidského života Rileyho Bierse. Když Riley šel z baru zahlédl ji, Victorii jdoucí proti němu. Trochu mu popletla hlavu. Co kdyby Rileymu trochu došlo, že stojí proti nesmrtelné, krásné upírce? Co se mu honilo hlavou? Příjemné počtení přeje vaše PetraCullen. :-)

 

Never than just his

Never than just hisTady vám přináším svoji nově napsanou poezii, kterou jsem nikde nehledala. :D Nějak mě teď chytlo psaní poezií a já to zkusila. :D Takže o čem tahle ta poezie je? Bella a její pocity po odchodu Edwarda. Jak to vypadá po jeho odchodu? Kdo Belle neustále nadbíha? Její myšlenky a nehynoucí láska.

 

New beginning

New beginningTady vám přináším svoji další rok starou poezii, kterou jsem náhodně objevila v notebooku. Chtěla bych ji věnovat mojí kamarádce Markétě, která mi pomohla vymyslet druhý název, jelikož ten původní, který jsem měla vymyšlený, byl už zadaný. Děkuji Ti. :-) Bella po proměně v upíra. :-) Příjemné počtení přeje vaše PetraCullen. :-)

 

Nezírej na mě, Edwarde Cullene!

Nezírej na mě, Edwarde Cullene!Double drabble (200 slov). Edward na Bellu kouká. Co když se Bella naštve a něco mu řekne? Bella není taková, jak se na první pohled zdá. Jak to vydýchá náš Edward? :D Vaše PetraCullen. :D

 

Zradila jsi nás

Zradila jsi násTady vám přináším double drabble (200 slov). Bella je krásná a nádherná upírka, které něco chybí. Není žádná Renesmé. Žádný otisk. Edward chce jediné, pomstu. Proč se Bella rozhodla jít za Jacobem? Vaše PetraCullen.

 

Jak to bylo dál?!

Jak to bylo dál?! Je to má první poezie na tomto webu. Dlouho se mi válela v notebooku a já ji náhodou objevila, a tak jsem si řekla, že se s vámi o ni podělím. Je rok stará, berte to prosím s nadhledem. Dějově je zasazená do New moon a pak Breaking Dawn. Je z pohledu naší Bells. Vaše PetraCullen.

 

Rozbalíš mi to, prosím tě?

Rozbalíš mi to, prosím tě?Co kdyby se Bella v New Moon nepořezala o balíček a požádala by Edwarda, aby jí ho otevřel? Jaká by byla jeho odpověď? Vaše PetraCullen :-).

 

Kuolema Tekee Taiteilijan

Kuolema Tekee TaiteilijanV překladu znamená Smrt si nás vybírá. Je to má další jednorázovka z mé dílny, i když je poněkud depresivnější. Naše řady by prořídly, jejich taky, všichni známe tuto Bellinu myšlenku z Rozbřesku, kdy má dojít na boj. Co kdyby na něj došlo, jak by to vypadalo po dvanácti letech? Může upír uronit slzu? To si musíte přečíst. Vaše PetraCullen.Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!