Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Profil uživatele Lucka002

Lucka002

Lucka002Práva: ověřený přispěvatel

Reálné jméno: Lucie

Bydliště: Miskovice

Věk: 22

O mně: Moje motto: Není důležité vyhrát, ale nasrat toho, kdo vás porazil!

Je jen na vás, jaký obrázek si o mně uděláte. :D

P.S.: Pokud si mě budete přidávat na facebook nebo icq, prosím, napište mi, že jste ze Stmivani.eu. :)

Kontakt:

E-mail: Lucka002 (zavináč) stmivani.eu

ICQ: 398215456ICQ status

Facebook: www.facebook.com/profile.php?id=1851846308

Statistiky:

Moje články: 179

Moje komentáře

Datum registrace: 1. 6. 2010

Poslední přihlášení: 10. 9. 2019, 15:16

Shrnutí povídek:

 

Povídky od Lucka002

Povídky od Lucka002Jednorázové povídky:
- A stejně tě miluji!
- Padlý anděl, krásná Jane
- Svatební obavy
- Vábení moci (1. a 2. část)
- Pro krásu se musí trpět
Drabble:
- Samotná - tak mám zůstat
- Tati, jak jsi poznal maminku?
- Bude se vdávat...
- Sbohem, Charlie
- Kapka smutku

Kapitolové povídky:
- Nepřemožitelní (dokončená)
- Silná touha (dokončená)
- Because it's fantastic! (dokončená)
- Bella, dcera bohů (dokončená)
- Please, let me live (rozepsaná)

Spoluautorské povídky:

Soutěžní povídky:
- Přišla jsem do Volterry a...
- Vánoční dárek
- Zakázaná láska

Poezie:
- Edwardova báseň
- Bellin příběh
- Poslední usmíření
- Pravý čas
- Prokletá budoucností
- Štěstěna osudu

Články:

 

Haleluja

HalelujaAsi není třeba nic vysvětlovat. Bella zemřela po porodu, toto je její rozloučení se světem...
Lucka002

 

Just a friend

Just a friendJacob a jeho bolest pro ztrátu Belly... Doba někdy před svatbou, snad se bude básnička líbit. :)

 

Splněné naděje?

Splněné naděje?Měla jsem právě dlouho chvíli, když ke mně přišla myšlenka na tenhle drabble. Původně měl být ještě kratší, ale rozepsala jsem se. Snad to nebude na škodu... 300 slov o Jaredovi a Kim.

 

Tíha bolesti

Tíha bolestiKdyby všechno nebylo tak, jak to známe... Žila jedna dívka, která se zamilovala do nesprávného chlapce, jejich lásce nebylo přáno, ale co když bolest ze ztráty tu dívku ničí? Dokáže se najít někdo, kdo by jí pomohl, třebaže ona o pomoc nestojí?
Příjemné čtení...
P.S.: Radím Vám dobře, pusťte si potom písničku, je úžasná. ;)

 

Truchli, já s tím končím!

Truchli, já s tím končím! Další poezie, kterou vymyslela moje hlavinka... O čem bude tentokrát? Napsala jsem takové pojednání o Belle a jejím rozhodnutí. K čemu se rozhodla, když ji Edward opustil?
Příjemné čtení... :)

 

Štěstěna osudu

Štěstěna osuduPříběh o příběhu... I tak by se dala popsat poezie, která vypráví o osudu jednoho malého chlapce s bronzovými vlasy. Pravdou je, že tři sestry, které lidem do vínku nadělují nejrůznější osudy, se dostaly i k postýlce sladkého Edwarda.
Příjemné čtení, Vaše Lucka002

 

Prokletá budoucností

Prokletá budoucnostíPoezie, která vypráví o lidském životě Alice. Jak se dostala do blázince? Sepsala jsem takový dialog, který vedla se svou vlastní matkou, názor si udělejte sami...
Příjemné čtení, Vaše Lucka002

 

Kapka smutku

Kapka smutkuZačalo pršet, tak jsem si řekla, že je to vhodný čas pro psaní. Z mého snažení vyšel tento double drabble. Posuďte sami, jestli se mi alespoň trochu povedl...

 

Pravý čas

Pravý časJak to dopadá, když se někdo nudí o hodině? To je jednoduché, například já skládám básničky. :D Představte si, že by Bella nestihla zachránit Edwarda v New Moon. Jak se cítil, když žádal o smrt?
Příjemné čtení...

 

Pro krásu se musí trpět

Nedoporučujeme číst do 15 let.

Pro krásu se musí trpětTrudná nálada přišla na mou mysl, rozhlédla jsem se kolem, abych tak načerpala inspiraci. Ani nevím, jak mi právě toto téma přišlo na mysl, ale říkala jsem si, že by to nemuselo být marné. Jaké by to bylo, kdyby Bella po svém odchodu přišla na důvod, proč ji Edward opustil, i když byl ten důvod zcela špatný? Pro klid duše dávám omezení 15+.
Budu se těšit na Vaše připomínky, ale i kritiku.

 

Sbohem, Charlie

Sbohem, CharliePříběh o tom, jak Charlie přišel o svou rodinu. Co mu proběhlo myslí ve chvíli, kdy Renée s malou Bellou odjížděla z Forks? Double drabble. Uvítám každou kritiku.
Vaše Lucka002 ♥

 

Bude se vdávat...

Bude se vdávat...Popadla mě smutná nálada, tak jsem si řekla, proč toho nevyužít... 200 slov o Jakeovi, nad čím přemýšlel před Belly svatbou?
Vaše Lucka002

 

Tati, jak jsi poznal maminku?

Tati, jak jsi poznal maminku?Takový pokus o 300 slovech, snad vydařený. Myslím, že název mluví za vše. Renesmé má trošku zvědavou náladu, tak se ptá. :)
Vaše Lucka002

 

Samotná - tak mám zůstat

Samotná - tak mám zůstatMůj první pokus o drabble (300 slov). Snad je alespoň trošku povedený. Jak by se Bella vyrovnala se ztrátou druhé lásky?

 

Vábení moci - 2. část

Vábení moci - 2. částJsem tu s druhou částí jednorázové povídky Vábení moci. V první části jste se mohli dočíst o životě Isabelly. Krásné a mocné upírce, která kdysi milovala Edwarda. Co se stalo, to už víte, ale co se stane, když se bude Bella muset rozhodnout, zda má pomoci své bývalé rodině? Dokáže si vybrat správnou stranu, na kterém má stát. A jak bude na její rozhodnutí reagovat ten, který do ní vkládá své naděje?
Příjemné čtení...

 

Vábení moci - 1. část

Vábení moci - 1. částPřicházím s novou jednorázovou povídkou, která bude rozdělena do dvou částí. Je to velmi často opakované téma, kdy Edward opustil Bellu, ale tentokrát z toho zešílela. Victorie ji sice našla, ale netoužila po tom, aby to byla právě ona, kdo ji zbaví utrpení. A tak Bella dál žila svůj podivný život, kvůli svému pobláznění se dostala do psychiatrické léčebny a žila tam několik let. Nebyli by to však Volturiovi, kdyby neměli své lidi po celém světě, takže i v této léčebně se našel upír, který poznal Bellin dar. Odvedl ji do Volterry a z Bells se stala obávaná upírka. Spolu s přeměnou zapomněla na šílenství, které ji předtím popadlo, a stala se z ní ledová socha krutosti. A právě v této chvíli začíná náš příběh o Isabelle Volturi, kterou jednoho dne minulost dohonila…

 

Svatební obavy

Svatební obavyMá fantazie se opět probudila a začala pracovat. Doufám, že se Vám alespoň trošku bude líbit povídka o svatbě Edwarda a Belly. Jestli rádi čtete o svatbě těchto dvou, pak bude právě tato kapitolka šálkem kávy pro Vás. Jak se asi Bella bude cítit, když se Alice rozhodla uspořádat velkou svatbu v kostele? Nenechte si ujít přípravy a poslední dolaďování. Příjemné čtení...
Lucka002

 

Padlý anděl, krásná Jane

Padlý anděl, krásná Jane Teď usaďte se, přátelé,
já slibuji vám své vřelé přivítání veselé.
Kdysi dávno jsem radost viděl,
v očích jedné jediné.
Její trápení, to byl můj úděl,
zapomněla, ne, že ne.
Teď krátký příběh Aleca a Jane,
já bych vám tu říci chtěl.
Krátká vzpomínka, jen to,
co nikdo nevěděl.

Příjemné čtení, vaše Lucka002

 

Poslední usmíření

Poslední usmířeníZnovu mě popadla inspirace a pokusila jsem se o poezii. Pozměnila jsem celý Twilight příběh. Bella je už stará žena, Edward ji opustil a ona zůstala sama. Celou náplní mé básničky je její umírání. Doba, kdy vzpomíná a vlastně se loučí se svým životem. Snad se Vám to bude líbit. :-)

 

Bellin příběh

Bellin příběhZnáte to, když se hrozně nudíte a z ničeho nic vás napadne pár slov? Chvilku si s nimi hrajete a najednou je skládáte na papír do souvislého textu... Něco podobného se mi přihodilo, takže tady je básnička z Bellina pohledu. Ukazuje dobu od Stmívání, přes Nový měsíc až k Zatmění. Hezké počteníčko :-)

 

Edwardova báseň

Edwardova báseňMá první báseň na téma Twilight. Moc vás prosím, aby jste mě neukamenovali, pokud se vám to nebude líbit. :-) Báseň je z pohledu Edwarda, který se ohlíží za tím, co bylo. Budu ráda, pokud se tu objeví nějaké komentáře.

 

A stejně tě miluji!

A stejně tě miluji!První jednorázovka, kterou jsem napsala. Snad se bude líbit. :) Je to příběh o přeměně Belly.Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!