Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Profil uživatele Kikushinka

Kikushinka

KikushinkaPráva: ověřený přispěvatel

Reálné jméno: Kristýna

Věk: 15

O mně: Jsem obyčejná holka, která naprosto zbožňuje texty Stephenie Meyerové, hlavně ságu Stmívání.

Kontakt:

Skype: kikina.zverinova

Statistiky:

Moje články: 62

Moje komentáře

Datum registrace: 17. 9. 2009

Poslední přihlášení: 22. 6. 2011, 20:47

Shrnutí povídek:

 

Povídky od Kikushinky

Povídky od KikushinkyJednodílné povídky: Život je těžký a věčnost ještě těžší... Až navěky

Povídky na pokračování: Pomsta (dokončená) Život je nespravedlivý (rozepsaná) Cesta ke konci (rozepsaná) When the stars fade away (rozepsaná) Jako oni (připravuje se)

Články:

Dokončeno

When the stars fade away - 1. kapitola

When the stars fade away - 1. kapitolaBella Swannová je přesně taková milá a tichá dívka, jakou ji znáte z Twilight, jen s jedním rozdílem. Už jí není sedmnáct a ve Forks nikdy nepoznala ani Cullenovy ani Blackovy. Žila naprosto normální život, měla úplně obyčejné dětství, a teď je z ní dospělá žena. Od Charlieho se odstěhovala a pracuje jako učitelka v mateřské školce v New Yorku. Právě tam se také seznámila s na první pohled šarmantním a pohledným Gregem, se kterým si hned padli do oka a dali se dohromady. Jenže Greg není tak skvělý partner jak by se mohlo zdát. Je žárlivý a agresivní a netrpí Belle absolutně nic. Dělá si z ní jen loutku, hračku, do které se neustále naváží a bije ji. Bella ale jeho povahu trpí, i když by ho nejradši opustila. Jenže to nemá tak jednoduché. Aby se aspoň trochu odreagovala, začne chodit na kurzy francouzštiny. Tam se seznámí se sympatickým, milým a přívětivým Edwardem, do kterého se na první pohled zamiluje. Ale bude on její lásku opětovat? A co na to řekne Greg? Doufám, že se vám to bude líbit. Prosím zanechte upřímný komentář, každý, kdo si to přečte, vážně se mi pak snáz píšou další kapitoly. Děkuju předem, vaše Kikushinka :)

Dokončeno

Život je nespravedlivý - Prolog + 1. kapitola

Život je nespravedlivý - Prolog + 1. kapitolaAhoj, tak jsem začala s další kapitolovkou. Je to (jak jinak) zase o Belle a Edwardovi, jenže tentokrát Edward není upír, ale vlkodlak, stejně jako zbytek jeho rodiny. Edward Bellu nekonečně miluje a udělal by pro ni cokoliv, ale jednoho dne vstoupí do smečky pár nových členů a najednou je všechno naruby. Obstojí tedy láska Belly a Edwarda tuto neobyčejně těžkou zkoušku? Prosím o komenty a připomínky, ať vím, jestli mám vůbec pokračovat. Děkuji, přeji příjemné čtení... :)

Dokončeno

Pomsta - Prolog a 1. kapitola

Pomsta - Prolog a 1. kapitolaKratší kapitolovka z období mezi Eclipse a Breaking dawn. Bella jede o letních prázdninách ke Karibiku, kam za ní má brzy přijet její milovaný Edward. Mezitím ji však začne stíhat velmi podivný pocit. Jaký, to si přečtěte v článku. Tohle je zatím prolog a 1. kapitola - ta je kapku delší, ale snad vás to bude bavit. Moc prosím o komenty a přípomínky jestli mám vůbec pokračovat, děkuju.Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!