Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Profil uživatele Kejkej

Kejkej

KejkejPráva: ověřený přispěvatel

O mně: Tak co o mně napsat? Jsem malá velká fanynka Lord of the rings, Star wars a podobných filmů a knížek. Momentálně jsem zažraná do Hry o trůny, díky které jsem přišla na to, jaký team vlastně jsem - team Stark, ale Tyrion má taky něco do sebe. Mezi další závislosti patří Doctor Who (a jeho desátý představitel David Tennant). Nemám ráda egoisty, narcisty, falešné přátele, zvuk budíku, zkouškový...

Kontakt:

Statistiky:

Moje články: 15

Moje komentáře

Datum registrace: 26. 2. 2009

Poslední přihlášení: 28. 9. 2015, 22:45

Shrnutí povídek:

 

Povídky od Kejkej

Povídky od KejkejKapitolovky:
Figurka, Osud karty tvé míchá

Jednorázkovky:
Ty jsi sen, on je skutečnost, On your wings, Show must go on (songfic), Píseň samotářky (songfic), Princezna nebo růžička?, Doteky tvých řas (songfic), Pro vyšší dobro (spolupráce s Deedee), Závěrní (spolupráce s Deedee), Malleus maleficarum

Stmívání COOL (spolupráce s Deedee):
Mezi námi medvědy (dokument), Faktor strachu (reality show), Vydrž, Bello, vydrž (pilot), Rodina k pohledání (sitcom), Film o seriálu: Rodina k pohledání

Magazín Lesk (spolupráce s Deedee):
Film o Cullenových nebude, Kauza Island: za vším hledej Cullenovi, Prolezli s odřenýma ušima, Znáš Rodinu k pohledání? (speciální příloha)

Články:

 

Ty jsi sen, on je skutečnost

Ty jsi sen, on je skutečnostNěkolik krátkých okamžiků dvou příběhů. Nebo snad jen jednoho?
Na jedné straně dívka zamilovaná do upíra, na straně druhé obyčejná studentka historie. Jak se protnou jejich příběhy?
Tato povídka je takové mé vyznání, ale pořád se jedná o povídku, fantazii. Tak ji, prosím, berte s rezervou. I když - možná se v této povídce také někdo najdete. :) Kej

 

On your wings

On your wingsPravděpodobně poslední jednorázovka z mé skromné dílničky.
Jasper a Emmett slouží u Ara a spol. Jednoho dne dostanou za úkol zničit nepřítele. Jenže najdou něco, co nečekali. A to něco jim existenci pořádně zkomplikuje. Pro více informací si tuto povídku budete muset přečíst. :)
Příjemnou zábavu při čtení přeje Kejkej.

 

Show must go on

Show must go onDalší songfic z mé dílničky, tentokrát na písničku Show must go on od Freddieho Mercuryho (Queen). Tato písnička vyšla necelý rok před jeho smrtí, takže ji psal v době, kdy už měl AIDS. Její hlavní poselství je, že život jde dál, show musí pokračovat. To si v této jednorázovce uvědomí i Jasper. Příjemné počtení. :)

 

Píseň samotářky

Píseň samotářkyKdyž vám někdo ukradne to, po čem velmi toužíte, není to zrovna lehká situace. Toto je moje představa, co asi mohla cítit jistá upírka. Songfic - Píseň samotářky a Tanya, čekají jenom na vaše přečtení a komentáře. Tak si to hezky užijte. :)

 

Princezna nebo růžička? - 2. část

Princezna nebo růžička? - 2. částMěla svůj život. Každý den se probouzela vedle něj, ale osud jí ho vzal. Jak se s tím vyrovná? Změní někdo její život? A co když se osud rozhodne si s ní pohrát, a vrátí jí ho? Jak se rozhodne? Bude princeznou nebo růžičkou?
Druhá a zároveň poslední část z dvoudílné jednorázovky.
Příjemné čtení přeje Kejkej.

 

Princezna nebo růžička? - 1. část

Princezna nebo růžička? - 1. částMěla svůj život. Každý den se probouzela vedle něj, ale osud jí ho vzal. Jak se s tím vyrovná? Změní někdo její život? A co když se osud rozhodne si s ní pohrát a vrátí jí ho?
První část z dvoudílné jednorázovky.
Příjemné čtení přeje Kejkej.

 

Závěrní 2/2

Závěrní 2/2Deedee a Kejkej Vám přinášejí druhou a zároveň poslední část Závěrných.
V minulé části jste zjistili, jak se daří našim závěrným. Ale zůstanou Rosalie a Jasper pouze závěrní? Nebo tomu druhému podlehnou?
Příběh možná ukrytý za oponou Stmívání. Jak už asi každý pozná, Dee zavinila pohled Rosie (normální písmo) a Kej se postarala o Jazze (kurzíva).
Snad se bude líbit a něco nám k tomu napíšete. S láskou Vaše Deekej Kejdee.

 

Doteky tvých řas

Doteky tvých řasDokáže jediná nabídka změnit Váš život? Co když tu nabídku nemůžete odmítnout? Songfic Doteky tvých řas a Edward Cullen.Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!