Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Profil uživatele KatarinaCullen

KatarinaCullen

KatarinaCullenPráva: přispěvatel

O mně: Čo Vám poviem?

Kontakt:

Facebook:

Statistiky:

Moje články: 92

Moje komentáře

Datum registrace: 23. 7. 2011

Poslední přihlášení: 7. 2. 2017, 22:58

Shrnutí povídek:

 

Poviedky od KatarinaCullen

Články:

 

Musí to tak byť

Musí to tak byťEdward je otrokom lady Swan. Ale ona má dcéru Isabell, ktorej sa Edward páči a Edwardovi sa páči mladá Isabell. Čo je medzi nimi? Kto zomrie? Kto bude trpieť? Bude to šťastný koniec? Prečítajte si! KatarinaC

 

Na ľade

Na ľadePo dlhej dobe ďalšie drabble (200 slov). Netradičné zoznámenie Edwarda a Bely.

 

Je pomsta sladká?

Je pomsta sladká?Hovorí sa, že pomsta je sladká. Je? (100 slov)

 

Fantasy (nie) je skutočné!

Fantasy (nie) je skutočné!Je fantasy skutočné? Môžu mať nadprirodzené bytosti na svedomí zmiznutia v malom mestečku Forks? Existujú v tejto poviedku nejaké nadprirodzené bytosti? Ak áno, dá sa pred nimi nejako uchrániť? Odísť? A čo ak sú to len vymyslené hlúposti? Verili by ste im? Odsťahovali by ste sa zo strachu z tohto mestečka? Nechali by ste tam všetko? Opustili by ste lásku? Rodinu? Priateľov? A čo ak budete donútení?

Pekné čítanie, KatarinaCullen.

 

Pozor! Je nadržaná!

Pozor! Je nadržaná!No myslím, že názov hovorí za všetko... ♥ Drabble 100 slov. Pekné čítanie...

 

Alec proti Volturiovcom

Alec proti VolturiovcomAký má Alec dôvod použiť svoje schopnosti proti Volturiovcom? Proti vlastnej sestre. A ako je do toho zapletená Bree? Drabble 300 slov.

 

Nie vždy je hádka na škodu

Nie vždy je hádka na škoduBella sa poháda s Jessicou... Jessice však tá hádka prinesie ovocie, no kým to zistí, rozklebetí o Belle rôzne klamstvá... Ale prečo nie je hádka na škodu?

 

Nabúrala si mi auto!

Nabúrala si mi auto!Pokračovanie môjho drabble Vytúrovala motor a... Je to z Edwardovho pohľadu. Dôležité je podotknúť, že Edward je už rozhodnutý, že Bellu miluje a dokonale sa ovláda. Dúfam, že sa vám to bude páčiť a necháte mi aj koment! KatarinaCullen.

 

Vek

VekĎalšie drabble (100 slov). Opäť o Belle a Edwardovi. Bella nechce ostať s Edwadom, chce sa s ním rozísť. Nemôže sa zmieriť s tým, že... Prečítajte si.

 

Autobusová zastávka

Autobusová zastávka Ahojte. Moje ďalšie drabble (100 slov) je opäť o Edwardovi a Belle. A autobusovej zastávke. No... Prečítajte si!

 

Prvý a posledný bozk

Prvý a posledný bozkÁno, prvý bozk Edwarda a Belly. A áno, z Edwardovho pohľadu. A prečo posledný bozk? Ale tento bozk vôbec nebude taký ako v knihe. Bude plný... No to si radšej prečítajte. KatarinaCullen

 

Pritláčanie!

Pritláčanie!A máme tu nové drabble. O kom? O Emmettovi. Čo bude robiť? S kým to bude robiť? Odpovede sú nižšie. Tak čítajte!

 

Bozk pred Jacobom

Bozk pred JacobomPodľa knihy sa Edward zasmial, keď skončil s bozkávaním Belly pred hranicou, kam ju doviezol. Premýšľala som prečo, a tak ma napadlo toto drabble (100 slov). Dúfam, že sa bude páčiť.

 

Jimmy Choo vs. Vera Wang

Jimmy Choo vs. Vera WangTento double drabble je chvíľkový zápal pomätenia. Napadlo mi to pri pohľade na still, kde si Bella skúša svadobné topánky. A s mojou novoobjavenou záľubou v topánkach vzniklo tento... ehm šialený drabble. :D KatarinaCullen

 

Na čo myslíš?

Na čo myslíš?Double drabble o Edwardovi a Belle. Kto čítal Midnight Sun určite vie, ako Edwarda hnevalo, že nevie čítať Belle myšlienky. No a raz sa neudrží a... Pekné čítanie, KatarinaCullen.

 

Hlas pre Bellu

Hlas pre BelluMôj ďalší drabble. Teraz o Jasperovi. Pri hlasovaní v New Moon povedal Jasper áno. Prečo jej povedal áno, keď sa pri nej ťažko ovládal? Prečítajte si. KatarinaCullen

 

Smrť Renesmee - 2. časť

Smrť Renesmee - 2. časťDúfam, že si niekto ešte spomenie na túto poviedku. Najskôr som to nechcela dopísať, lebo prvá časť sa mi zdala zle napísaná, ale spätne som si prečítala tie krásne komentáre a rozhodla som sa dopísať ako skončí Renesmee. Trvalo mi to dlho, ale predsa som to napísala. Tak ako skončí Renesmee? No musíte si to prečítať. Dúfam, že sa vám to bude páčiť, KatarinaCullen.

 

Čím ma omámila?

Čím ma omámila?Edwardove myšlienky. O čom? Samozrejme, že o svojej láske. Drabble 100 slov. Pekné čítanie, KatarinaCullen.

 

Fake

FakeMôj 10. drabble. Bella dostane darček. Od koho? Komu to bude vadiť? Je to drabble - 100 slov. Dúfam, že sa bude páčiť a možno vás aj trochu pobavím. Pekné čítanie, KatarinaCullen.

 

Zrkadlo neklame

Zrkadlo neklameToto double drabble venujem Paes, vďaka ktorej vlastne vznikol. Ďakujem, Paes. Bella stále nie je presvedčená, že je Edward upír. Potrebuje nejaký dôkaz. Aký? Pekné čítanie, KatarinaCullen.

 

Vybrala si zle

Vybrala si zleČo keby Rosaliina žiarlivosť na Bellu vyvrcholila? Rose sa stále nemôže preniesť cez to, že Bella chce byť upír. Čo bude chcieť urobiť Rose? Pekné čítanie, KatarinaCullen.

 

Vosk na nohy

Vosk na nohyMoje ďalšie double drabble. Napadlo ma to, keď som pozerala na sviečku. Rose a Emm sú sami doma. Rosalie požiada Emmetta, aby jej niečo doniesol. A Emmett jej namiesto toho prinesie... Pekné čítanie, KatarinaCullen.

 

Nedobytná

NedobytnáIsabella, poloupírka, je slávna herečka. Každý muž, upír, či človek po nej túži, ale ona každého odmieta. Prečo? Tanya je upírka, ktorá ju našla a prakticky vychovala, ale Isabela mala sen stať sa herečkou. Za jej prvý a jediný film získala ocenenia a Tanya pre ňu pripravila večierok, na ktorý prídu aj Cullenovci. Bella sa s nimi poznala už dávnejšie a Edward sa jej vždy páčil, ale on ňu nemal záujem. Až do večierka. Čo sa stane na večierku? Prejaví Edward nejaké sympatie k Belle? Dúfam, že sa bude páčiť, pekné čítanie. KatarinaCullen

 

Už môže prísť koniec sveta

Už môže prísť koniec svetaToto double drabble ma napadlo na hodine fyziky. Bella ešte nemá nič s Edwardom. Čo ak príde koniec sveta a Bella... No, prečítajte si sami, čo by chcela urobiť. Pekné čítanie. KatarinaCullen

 

Polnočné slnko

Polnočné slnkoMoja prvá poézia, tak prosím, berte ohľad. Je to vlastne dej Polnočného slnka. Prosím o komentáre. Pekné čítanie, KatarínaCullen.

 

Vytúrovala motor a...

Vytúrovala motor a...Určite si každý pamätá scénu z knihy Súmrak, keď Bella túrovala motor a chcela poškodiť Edwardovi metalízu na aute. No nestihla to. V tomto drabble však áno. Ako bude reagovať Edward? Pekné čítanie, KatarinaCullen.

 

Zabijem ho!

Zabijem ho!Môj ďalší drabble. Trošku z Charlieho pocitov, keď Bella v NM odišla do Talianska. Pekné čítanie. KatarinaCullen

 

Smrť Renesmé - 1. časť

Smrť Renesmé - 1. časť50 rokov po Bellinej premene a Renesméinom narodení. Tretie svetová vojna upírom nemôže nijako ublížiť. Ale Renesmé ja poloupír a smrteľná. Čo sa stane Renesmé? Stihnú ju zachrániť? Pekné čítanie. KatarinaCullen

 

Tma

TmaMoje ďalšie drabble (100 slov). Bellin pôrod. Čo ak by nastali komplikácie a Edward nestihol Bellu zachrániť? Alebo stihol? Pekné čítanie. Vaša KatarinaCullen.

 

Čo ak sa objaví niekto nový?

Čo ak sa objaví niekto nový?Drabble o Edwardovi a Belle. Bella sa bojí, že sa objaví niekto, kto bude Edwardovi voňať lepšie ako ona a on ju preto opustí. Čo jej na to Edward povie? Pekné čítanie.

 

Nová hra pre Edwarda

Nová hra pre EdwardaJe to tripple drabble (300 slov) o Edwardovi a Belle, po Breaking dawn, keď je Bella už upírka. Bella je na Edwarda nahnevaná tak ho chce trocha potrápiť. Dúfam, že sa bude páčiť a zanecháte nejaký komentár. Pekné čítanie

 

Jacob, zlomil si mi srdce!

Jacob, zlomil si mi srdce!Bella si v Eclipse vybrala Jacoba. Sú šťastní, ale Jacob sa po roku pripúta k inému dievčaťu. Dopredu varujem, že sa to neskončí šťastne, ani ja som vlastne nevedela, ako sa to skončí a keď som to dopísala, bola som prekvapená. Je to double drabble. Vlastne moje prvé drabble. Dúfam, že sa vám to bude páčiť, aj keď to neskončí dobre. Pekné čítanie.

 

Ako Emmett zbadal anjelaUživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!