Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Profil uživatele Jarusinka

Jarusinka

JarusinkaPráva: ověřený přispěvatel

O mně: http://www.stmivani.eu/37-shrnuti-povidek/poviedky-od-jarusinky/

100% TEAM EDWARD !!!!
:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D
!!!nekompromisne!!! xD

Kontakt:

E-mail: twilight_h (zavináč) post.sk

Statistiky:

Moje články: 69

Moje komentáře

Datum registrace: 9. 6. 2009

Poslední přihlášení: 8. 7. 2011, 17:54

Shrnutí povídek:

 

Poviedky od Jarusinky

Poviedky od Jarusinky------Ty si anjel?-Nie, ja som len Bella ------ V okovách moci ------ P.S. I love you ------ Vládnoucí Coven- spisovateľská hra( prevzatá s Nikol18) ------ Cullenovi a vzteklina (jarusinka, ZabZa, Nikol18, ejdriana)

Články:

Dokončeno

Keep Out 1

Keep Out 1Prachom zapadnutá autorka sa preberá k životu a chytá druhý dych xD Zdravím... koniec kecov... hlásim sa s novou poviedkou, ktorú som dlho nemohla pomenovať- tak vzniklo toto xD O čo pôjde???- Príbeh rozpráva o krvilačnej no zároveň civilizovanej upírke Belle a jej dvoch sestrách Alice a Rose. Bella teda vegetariánizmus neuznáva, narozdiel od jej sestier... čo sa teda stane, ak v jeden večer stretne v klube Edwarda? Ako to zmení ich životy? Či naopak nezmení...? Ako sa Bella zachová, keď sa dozvie, že jej sestry ju dobrovoľne nasilu sťahujú do Forksu? Žeby si našla nových priateľov? Alebo nie?... a tá najpodstatnejšia otázka... Aké tajomstvo skrýva Edward? Odpovede na tieto otázky sa dozviete časom, keď budete čítať túto poviedku:) Venovanie patrí predovšetkým: Twigirl, ZabZe, Nikol18, Ree, Gaudi, Muche a všetkým ostatným čitateľkám(aj čitateľom ak sa nejakí nájdu)

Síň slávy

P.S. I love you 1

P.S. I love you 1Nová poviedka:) Bella s otcom žije vo Forks a už ako malá spoznala Cullenovcov, ktorí jej neskôr prezradili ich tajomstvo. Edward je už od mala jej najlepší priateľ, ako brat.V deň jej 17. narodenín sa ale niečo pre oboch možno zmení...alebo len pre jedného z nich?

Dokončeno

V okovách moci

V okovách mociTu je úvod k mojej novej poviedke---nebudem ju tu opisovať--v zhrnutí nájdete popis a úryvok z inej kapitoly,,,hádam len toľko, že dúfam, že sa vám to bude páčiť, chvíľku to asi bude nuda ale potom to už bude akčnejšie ;) !!!PÍŠTE KOMENTY s KRITIKOU PROSÍM!!! ďakujem:D:D::D:D

Síň slávy

Ty si anjel?-Nie ja som len Bella

Ty si anjel?-Nie ja som len Bellamoja prvá jednorázovka:) dufam ze sa bude pacit Edward je človek,,,,časovo sa príbeh odohráva v dnešnej dobe,,čiže rok 2009 :D ,,,,,Carlisle a Bella sú upíri, ktorí pracujú v nemocnici a pomáhju všetkým ktorý to potrebujú,,,,,, k začiatku si pustite túto pesničku http://www.youtube.com/watch?v=9obk0zk-EYU&feature=related tak trochu ma aj táto pesnička inšpirovala,,,,potom k zaverečnej časti trebárs toto: http://www.youtube.com/watch?v=ubCv-kHUQ-o&feature=related ----dalej by som chcela podakovat mojej naj naj sesternici ktorej zazitky ma velmi casto inspiruju:D:D vieme svoje ze moja:D:D---- komenty by potešili samozrejme:)Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!