Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Profil uživatele Jane006

Jane006

Jane006Práva: ověřený přispěvatel

Reálné jméno: Jana

Bydliště: Plzeň

Věk: 19

O mně: Co o sobě říct... No, na tomhle webu už píšu pět let... tedy skoro, dost jsem to teď flákala kvůli škole a vůbec nebyla nálada, ale musím říct, že bych se k psaní ráda vrátila, protože je to jedna z mála věcí, která mi dělá radost a dokáže mi zvednout náladu i když jsem totálně v koncích. Za to, že jsem začala psát, vděčím tomuhle webu, takže to pro mě bude vždycky taková srdcovka. Stmívání mi prostě změnilo život :)

Popravdě jsem se na upírech asi stala závislá - viz moje nejoblíbenější seriály:
Upíří Deníky
Buffy
Angel
Moonlight
Once upon a Time
Teen Wolf
Beauty and the Beast
Lovci Duchů :D

Moje nejoblíbenější knížky kromě Twilight ságy, jsou:
Nástroje smrti
Eragon
Upíří Deníky
Percy Jackson
Krvavá romance
Rudá Pyradmida
Jezdci Časem
Škola Noci
Říše Temnot
Harry Potter
Narnie
A spousta dalších...

No a nakonec bych opravdu ze srdce chtěla poděkovat těm, kdo čtou a komentují mé povídky. Bez vás bych v psaní nepokračovala a přišla tak o svého největšího a milovaného koníčka :)

Největší změnou v mém životě bylo potkání mé sestřičky a skvělé spisovatelky, AndyBCullen. Nikdy jsem moc nevěřila internetovému seznamování, ale potom, jak mi tahhle skvělá holka zasáhla do života, ale nejen mě, i lidem kolem mě, musím říct, že vůbec nelituji toho, že jsem to tenkrát riskla. Andy je skvělá, vždy mě podpoří a pomůže mi, ať už jde o povídky nebo osobní problémy. A za to, bych jí chtěla složit poděkování. Mám tě ráda, sestři ;)

Kontakt:

E-mail: jana-251996 (zavináč) seznam.cz

ICQ: 490643428ICQ status

Statistiky:

Moje články: 275

Moje komentáře

Datum registrace: 26. 6. 2010

Poslední přihlášení: 17. 4. 2018, 14:15

Shrnutí povídek:

 

Povídky od Jane006

Povídky od Jane006

Kapitolové: ♥ Čarodějky  Nemůžeš nám bránit, Rose ♥ Musíš si vybrat, Jane!  Láska, nebo přátelství?  Nerozluční! ♥ Psychiatr  Psychiatr II. ♥ Můj bratr = Můj nepřítel?! ♥ Substitution ♥

Spoluautorské: ♥ Čarodějky II.  Girls Diaries  Proti své vůli  Edó kai Tóra ♥

Parodie: ♥ Týden u Cullenů  Dny ve Volteře  Emmettek u Bati ♥ Planety na scéně 

Jednodílné: ♥ Jen ještě jedno objetí  Rozhlédni se! 

Články:

Dokončeno

Psychiatr - prolog

Psychiatr - prologA je tu má nová povídka. Je o Belle. Edward ji, jak jinak, opustil v lese. Bella to nevydržela a řekla jejich tajemství Angele. Ta by to nikomu neřekla, ale co když je slyšela její matka? A řekla to Charliemu? Charlie už to neunese a nechá Bellu zavřít do psychiatrické léčebny. Na koho tam Bella narazí?

Dokončeno

Nerozluční! - Prolog

Nerozluční! - PrologA je tady prolog k vámi vymodlené povídce, snad se vám bude líbit... Povídka vypráví o Belle, která je dcerou Marcuse a Jasperovi, synovi Ara. Jsou to nástupníci trůnů, ale jednou už je život ve Volteře omrzí a oni se rohodnou, žít jinde a jinak...

Dokončeno

Nemůžeš nám bránit, Rose! - 1. kapitola

Nemůžeš nám bránit, Rose! - 1. kapitolaNo a je tady má další kapitolovka, která se zaměří na vztah mezi Jasperem a Alicí, a také na vztah mezi Edwardem a Bellou. Samozřejmě tady uvidíte i to, jak na vztahy mezi nimi budou reagovat Emmett s Rose. Tato kapitolka jen popisuje, jak to všechno začalo.

Dokončeno

Čarodějky - 1. kapitola

Čarodějky - 1. kapitola Tohle je moje první povídka, tak se moc omlouvám za případné chyby v textu. Jak už jste si asi všimly podle názvu, inspirovala jsem se seriálem Čarodějky. Tento díl jen vypráví příběh tří sester: Bells, Rose a Alice, jak se z nich staly čarodějky. Za případné komentáře moc děkuji!Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!