Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Profil uživatele Huny

Huny

HunyPráva: ověřený přispěvatel

Reálné jméno: Lenka

Bydliště: Vysočina

Kontakt:

E-mail: huny (zavináč) stmivani.eu

Statistiky:

Moje články: 454

Moje komentáře

Datum registrace: 3. 5. 2009

Poslední přihlášení: 17. 8. 2017, 18:37

Shrnutí povídek:

 

Povídky od Huny

Povídky od HunyKapitolové
Rozbřesk trochu jinak - dokončená
V zajetí osudu - dokončená
Cullenová bez násilí? Zapomeň! - dokončená
Naivita - dokončená
Holka nebo kluk? - dokončená
Za všechno můžou upíři - dokončená
Manželství na druhou aneb Upírská telenovela I, II - dokončená
Piráti! - dokončená
Práce je můj život - dokončená
Dostala mě mafie - dokončená
Spoluautorské
Love is Dead (kacikacka) - dokončená
Smrt je pouhý začátek, Jacobe Blacku (azeret) - dokončená
Tiše, rychle, spolehlivě I, II (kacikacka) - dokončená
Jednorázovky
Přistiženi při činu
Dobrou, jdu spát s Jacobem (napsala raty)
Osudný závod
Ona mi ho vypila
Kostlivec ve skířni? Ne, to je jen Bella
Nebezpečná hlubina.
A další...

Články:

Dokončeno

Dostala mě mafie 1

Dostala mě mafie 1Edward Cullen, majitel firmy C transport a velký boháč. Bella Swanová, lékařka na onkologickém oddělení a pracuje na výzkumu léků proti rakovině. Bohužel nemocnici dojdou peníze, a tak přichází na scénu velký pan podnikatel s finanční injekcí. Bellin život se rozsype jako domeček z karet a začíná tak nebezpečná hra plná špinavých peněz a zločinů, ze které už není úniku.

I já jsem se nechala trochu strhnout tím „zlým" Edwardem. Doufám, že se vám moje nová povídka bude líbit, protože já ji úplně zbožňuju. :D

Dokončeno

Piráti! Prolog

Piráti! PrologEdward a Bella. Poloupíři a ještě ke všemu piráti. Edward má rodinu, která ho podporuje, a skvělé zázemí. Bella nemá nic, a přesto mu dokáže celkem obstojně konkurovat. Jenže on má ty nejlepší prostředky k tomu, aby ji dokázal zlikvidovat. A co když zatouží po tom nejcennějším, co Bella má? Po svobodě? A bude požadovat tu nejvyšší cenu? Manželství! Najdou si k sobě cestu, nebo ho Bella pošle do háje hned na začátku? Vždycky je nějaká cesta zpátky, ale není nad to si pořádně zavařit.

Dokončeno

Manželství na druhou aneb Upírská telenovela II 1

Manželství na druhou aneb Upírská telenovela II 1Z Kate se stala krásná, téměř dospělá slečna, ale Misha se trochu nepovedla. Rovnátka, brýle, a do výšky jí taky moc dáno nebylo, Bella přestala stárnout a Cullenovi vůbec netuší, jakého původu vůbec je. Až jednou se všechno změní. Přede dveřmi se objeví pozvánka na ples a všechno praskne. Jenže nejen to. Všechno se začne trochu komplikovat.

Doufám, že se vám zalíbí i druhá série a najde si alespoň tolik čitatelů, kolik měla série první. Příjemné čtení.

Dokončeno

Tiše, rychle, spolehlivě II 1

Tiše, rychle, spolehlivě II 1Bella se Edwarda zbavila, ale zbavila se ho nadobro? Vždyť je to upír a navíc pěkný čmuchal. Jsem si jistá, že jí ještě pěkně zavaří. Bella se pokusila začít nový život, kde je pánem jenom ona sama a nikdo jiný. Jenže Edward nikdy nespí. S kacikackou Vám moc děkujeme za Vaši přízeň a doufáme, že i tahle série bude mít alespoň takový úspěch, jako měla ta předešlá. Moc děkujeme. Kacikacka a Huny

Dokončeno

Práce je můj život 1

Práce je můj život 1Ocitáme se uprostřed příprav na Silvestrovký večírek. Bella Swanová (25) vlastní bar v New Yorku. Práce je pro ni vše a vše jí obětuje. Práci má na prvním místě a je na nejlepší cestě se stát workoholičkou, ale ona si to samozřejmě nepřipouští. Večer se setká s jedním mužem jejího věku, a kdo by řekl, že tohle setkání bude osudové. Jeden úlet a všechno se změní. Bellu budou pronásledovat různé útrapy a problémy a její cesta ke štěstí bude dosti trnitá. Jak to všechno dopadne?

Dokončeno

Tiše, rychle, spolehlivě 1

Tiše, rychle, spolehlivě 1Bella Swanová, člověk s regenerační schopností. Edward Cullen, upír. Oba mají společnou pouze jednu věc a to práci. Oba pracují v utajené agentuře pro nájemné vrahy a vytrvale spolu soupeří. Kdo nakonec vyhraje a ukořistí větší skalp?
V povídce můžete najít podobnost s filmem Mr. & Mrs. Smith a i přesto doufáme, že se bude líbit. Vaše kacikacka a Huny.

Dokončeno

Manželství na druhou aneb Upírská telenovela 1

Manželství na druhou aneb Upírská telenovela 1Bella (25) je právnička, má manžela Viktora (30) a malou dceru Kate (4). Jednou za ní do kanceláře přijde Edward Cullen (28), který potřebuje rozvést, přeskočí jiskřička a půjde to všechno z kopce. Viktor navíc není nejvěrnější manžílek a má i kostlivce ve skříni, o kterém Bella nemá ani tušení. Bella je navíc poloupírka a její rodinné kořeny zasahují až do daleké Volterry. Viktor má předky v Quileutských legendách, ale u něj se geny neprojeví. Je tu ovšem někdo, kdo je nositelem a ten se objeví až později. Povídka bude samozřejmě B+E, jen si budete muset chvíli počkat. Ze začátku to bude trochu nuda, ale stačí pár kapitol a budou se dít pěkné zvraty, tak doufám, že si počkáte. Vaše Huny

Dokončeno

Smrt je pouhý začátek, Jacobe Blacku - prolog + 1

Smrt je pouhý začátek, Jacobe Blacku - prolog + 1Náš příběh začíná ve chvíli, kdy se mladý pár setkává v kostele při svatebním obřadu. Ženich ale na poslední chvíli řekne NE! On se zamiloval do jiné. Bella, tak se ona opuštěná nevěsta jmenovala, věděla o jeho podstatě.  
Nemohla snést tu potupu, že ji její snoubenec opustil. Vydává se na cestu po pomstě. Vyhledává mocnou skupinu, která na objednávku dělá vraždy, jejich jméno je tajné. Pomstí se Bella za tu potupu? Bude mít tolik štěstí, že potká opravdovou lásku?

Doufáme, že si tahle povídka najde své příznivce především v řadách Team Edward a příznivci Team Jacob nás neukamenují. Vaše Huny a Azeret

Dokončeno

Naivita - prolog

Naivita - prologBella jede se svými kamarádkami na školní výlet, který se poněkud zvrtne. Bude unesena a prodána do otroctví. Na jedné párty, kde bude muset sloužit, se potká s Edwardem, který se ji bude snažit vysvobodit, ale nebude to tak jednoduché. Bellin majitel má totiž spoustu prostředků, jak si ji u sebe udržet. Inspirovala jsem se jedním starým fotorománem v BG! Zdál se mi neukončený a prostě mi nedalo ho podle své fantazie ukončit.

Dokončeno

Za všechno můžou upíři - prolog + 1

Nedoporučujeme číst do 15 let.

Za všechno můžou upíři - prolog + 1 Moje v pořadí už šestá povídka a doufám, že bude tak úspěšná jako ty předchozí. Bude to o něco složitější, protože se bude míchat realita s fantazií. Pokračovat budu jen podle komentů!
Kapitola od 15+ let!
Bella je slavná modelka a její přítel Jamie je herec a zpěvák. Její kamarádka, Alice Cullenová je módní návrhářka a Bella s ní úzce spolupracuje. Už na začátku se do děje zamíchá Robert Pattinson jako herec a chvíli na to přijde i člověk Edward Masen, jako model. Edward si přímo libuje ve skandálech zvláště se svými milenkami a alkoholem, kdežto Bella je taková tichá a nenápadná. Později Jamie zjistí, že je spřízněný s upírskou rodinou a ty ho budou chtít, takže zmizí z povrchu zemského, ale Belly se jako žárlivý přítel vzdát nehodlá. To znamená, že Cullenovi jsou bez Edwarda a Volturiům chybí jedna část vladařské trojice. Jak to bude dál si budete muset přečíst a slibuju, že Robert i Edward se objeví mockrát.

Dokončeno

Holka nebo kluk? 1

Holka nebo kluk? 1Moje další povídka. Jak už jste si mohli přečíst ve shrnutí, bude to samozřejmě o Belle a Edwardovi a jejich společném manželském životě. Kdyby nebylo miminko, to už jsem úspěšně sepsala, takže tady máte ještě verzi, kdyby miminko bylo. Snažila jsem se být orginální, ale nevím, jestli se mi to povedlo ve všech směrech. Každopádně bych byla hrozně moc ráda, kdyby si tahle povídka našla alespoň tolik čitatelů jako Rozbřesk trochu jinak, i když jsem si na 100% jistá, že to tak dlouhé nebude.

Dokončeno

Cullenová bez násilí? Zapomeň! 1

Cullenová bez násilí? Zapomeň! 1Moje další povídka. Je to zatím jen takový kousek a uvedení do děje. Chci to sem dát hlavně na posouzení, jestli to má cenu psát, takže nevím, kdy přibyde další dílek, když se vám to bude líbit. Bella žije ve Volteře a opravdu si užívá své existence, jak jen může. Aro je její adoptivní otec a už mu doschází trpělivost, tak se chytá Bellu pěkně zpacifikovat. Nebojte se, bude i Edward, ale většina děje se bude odehrávat ve Volteře, tak doufám, že se vám to bude líbit.

Dokončeno

V zajetí osudu 1

V zajetí osudu 1Moje nová povídka a samozřejmě je o Belle a Edwardovi, ale POZOR!! Edward není upír, ale má s Cullenovýma hodně společnýho a to se po pár dílech dozvíte. Ještě jsem jí vypustit nechtěla, ale nedalo mi to a já chci vědět, jestli má vůbec cenu v tom pokračovat, abych se nepsala s něčím, co se Vám nebude líbit. Mám v plánu psát delší kapitolky než u Rozbřesku, ale tohle je teprve zahřívačka. Tak si to užijte a hlavně komentujte!!!

Dokončeno

Rozbřesk trochu jinak 1

Nedoporučujeme číst do 15 let.

Rozbřesk trochu jinak 1Bella se po svatbě rozhodne jít na Dartmouth ještě jako člověk. Není tu Renesmee ani Jacob, tak doufám, že se to bude líbit. Je to moje první povídka, tak buďte trochu ohleduplní.Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!