Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - FanFiction na pokračování » Zúfalá - 1. kapitola

Zúfalá - 1. kapitolaKaždý skrýva nejaké tajomstvo a výnimkou nie je ani Bella. Vo Forks žije len pár mesiacov so svojím otcom ako drzá, odvážna nepriateľka všetkých ľudí. Má chlapca, avšak on nie je tým, kto trávi noci v jej izbe...

1. kapitola

 

„Sklapni, Cullen!“

„Ale, Swanová, čo zase tak nabrúsená?“ spýtal sa pobavene a podišiel ku mne bližšie. Zlaté oči mi prešli pohľadom po tele a spokojne sa usmial. Trištvrte školy sledovalo našu roztržku, ktorá bola pre nás fantastickou hrou. Prebehlo mnou vzrušenie, keď na mňa tak pozeral a zároveň mal na tvári spokojný výraz s náznakom hrdého úsmevu.

„Problém, Cullen? A pozor na vlasy, práve sa ti pohol jeden vlas na hlave, tak aby si to prežil.“ Spokojne som sa usmiala, keď prižmúril oči a bezslov som sa vybrala do školy. Cítila som za sebou pohľady, ale pokojne som kráčala podľa zvuku lesklých čiernych lodičiek, ktoré som mala na nohách.

Zazvonilo na hodinu, pán Lesley bude už určite na v učebni. Bez klopania som vošla dnu a išla na svoje miesto.

„Už zvonilo, slečna Swanová,“ ozval sa hlas toho starého chlapa. Znudene som sa otočila a zabodla doňho pohľadom.

„Asi pred dvadsiatimi sekundami, pán Lesley. A pochybujem, že ste stihli medzitým prebrať nové učivo alebo povedať niečo, čo by mohlo byť zaujímavé pre nás. Čo nevidíte nikdy tie znudené ksichty?“ Prekvapene sa mu rozšírili zreničky a už išiel vybuchnúť. Ale zastavil to a prstom mi ukázal, nech si sadnem. Už ho asi nebavilo rozčuľovať sa po toľkých mesiacoch môjho odvrávania a absolútneho nezáujmu.

Sadla som si na miesto a hneď som ucítila na sebe pohľad môjho zaostalého spolusediaceho menom Jeff. „Nečum mi do výstrihu, ty šašo,“ odvrkla som a hneď zapichol pohľad do lavice.

Tak si vravím, nie som príliš hnusná? Myslím, že nie, matka ma to všetko naučila a byť dobrou v tomto svete je maximálne zbytočné. Načo byť milá, skromná, obetavá či neviem aké podobné hovadiny, keď sa mi to nikdy nevráti? Keď to nakoniec ľudia zneužijú vo svoj prospech. Už budem aj ja sviňa a musím uznať, posledné mesiace mi to ide skvelo. Nikto ani len netuší, čo bolo pred príchodom do tohto otrasného mesta menom Forks. Ale veľmi zaujímavého a tajuplného...

V rifliach mi zavibroval zrazu mobil, sms-ka.

 

Dobré ránko, miláčik. Už sme v hale, drž nám palce. Po zápase ťa počkám na parkovisku. Ľúbim ťa, Bells. :*


Hm, neviem, či nezačína byť už príliš otravný. Matt – môj frajer, jediný predpoklad na to, aby som vyzerala normálne medzi ľuďmi so slušným a obľúbeným chlapcom. Mám ho rada, ale skôr ako len kamaráta. Za to, on to berie nejako moc vážne. Tri mesiace sme spolu, taký zvláštny vzťah ste ešte určite nevideli. Ale je mi s ním fajn. Ľudia stále nechápu, ako sa mohol dať so mnou dokopy, vyžívam sa v tých ich pohľadoch.

Nechcelo sa mi mu odpisovať teraz, tak som sa snažila aspoň počúvať nudné reči fyzikára. Myšlienkami som zablúdila ku Cullenovi. Ten bronzovlasý upír mi stále nemôže dať v myšlienkach pokoj. Zbožňujem to naše provokovanie na verejnosti, nie je väčšie vzrušenie, ktoré sa môže odohrávať priamo pred nič netušiacimi ľuďmi. Keby len vedeli...

Takto to išlo celé hodiny, len som čumela do blba a premýšľala. Už len obed a domov. Zobrala som si vegetariánske menu a sadla si.

„Dobrú chuť, dračica,“ ozval sa nado mnou hrubý hlas Emmetta Cullena.

„Aj tebe, ty obluda dvojmetrová. Ale radšej sa so mnou nerozprávaj, lebo budeš bez sexu mesiac.“ Pobavene som sa pozrela na Rose, ktorá sedela s ostatnými pri stole a vycerila na mňa zuby. Jasne, už len teba sa zľaknem, ty nádhera. Vyplazila som na ňu jazyk, Jasper ju musel chytiť za rameno, chcela sa asi po mne rozbehnúť. Edward pri stole nebol, ale bolo mi to jedno v tejto chvíli. Už som tušila, že ma vonku čaká Matt, nemala som naňho teraz náladu, ale čo už.

Najedla som sa rýchlo a išla von. Už čakal pri svojom polorozpadnutom aute s hrdým úsmevom na perách. Bol kapitánom miestneho baseballového tímu, hnedé oči, krátke havranie vlasy a v tvári bol veľmi pekný. Bol samý sval, ale keď ho porovnám s božskými svalmi Edwarda Cullena a hlavne s jeho zadkom, je oproti nemu ako trpaslík

Podišla som k nemu, nahol sa, aby mi dal pusu, ale uhla som, keď som práve pred sebou uvidela Edwarda, ktorý sa na nás nepozeral príliš príjemným pohľadom.

„Deje sa niečo?“ spýtal sa zmätene Matt.

„Hm, prepáč, nemám dnes náladu.“ Nasadla som na miesto spolujazdca. Celú cestu k nám sme boli ticho, cítila som jeho pohľad na tvári, ale ja som bola myšlienkami niekde úplne inde.

„Vieš, že sa mi môžeš zdôveriť so všetkým,“ šepol do ticha a pousmial sa, keď som sa naňho pozrela. Tuším na mňa ide už aj pocit viny, zaslúžil by si iné dievča.

„Viem, Matt. Ale teraz nie, dobre?“

„Oukej.“

A zasa bolo ticho, kým sme neprišli k nám. Charlieho auto tu nebolo, asi je ešte v práci. Išli sme hneď do mojej izby, kde sa mi rozvalil na posteľ a asi hodinu rozprával o dnešnom víťazstve ich tímu, snažila som sa tváriť, že ho počúvam. Už mi fakt nedával zmysel tento vzťah.

Keď skončil s dlhým rozprávaním, pritiahol ma k sebe, otočil ma pod seba a ležal mi medzi stehnami. Hneď som uvidela jeho napnuté nohavice.

Prisal sa na moje pery, jazykom mi vnikol do úst a rukami sa ma dotýkal všade, prišlo mi to zrazu nechutné, nepríjemné, neprirodzené, akoby sa ma dotýkal brat. Rozopol mi nohavice a snažiť sa dostať ďalej, ale odtiahla som sa rýchlo od neho. Zamračil sa a pokrivil celkom roztomilo obočie.

„Prepáč, ale nie som na to ešte pripravená,“ šepla som a nahodila výraz nevinného dievčatka. Ale tentoraz to nezabralo.

„Bella, ja ťa nechcem do ničoho nútiť, ale... myslím, že už máme dosť vyvinutý vzťah, tak by sme to mohli skúsiť. Veľmi po tebe túžim.“ Znovu sa na mňa vrhol, ale odtiahla som sa a jednu mu vrazila.

„Vypadni odtiaľto!“ skríkla som. Prekvapene otvoril ústa, povzdychol si a bezoslova odišiel. No, to by bolo. Idem urobiť niečo mne a Charliemu na jedlo a pôjdem si ľahnúť, pripadám si dnes tak divne.

Keď prišiel Charlie, snažil sa so mnou naviazať konverzáciu, ale veľmi sa mu to nedarilo. Nachystala som pred neho jedlo, z chladničky mu vytiahla plechovku piva a išla do izby, pre istotu som sa zamkla.

Vonku sa už pomaly stmievalo, pootvorila som okno a išla sa vyzliecť z tých príšerne tesných riflí. Zohla som sa a za mnou sa ozvalo jemné vrčanie. Spokojne som sa usmiala, zohla sa ešte nižšie, a keď som sa zdvihla, už bola jeho pevná a chladná hruď natlačená na mojom chrbte. Telom mi prešla vlna vzrušenia a ďalšia... Zvieral ma okolo pása a jemne mrnčal. Chytil mi ramienka na podprsenke a stiahol ich dole.

„Celá horíš,“ šepol mi do ucha tých svojím krásnym, intenzívnym hlasom. Nevládala som povedať ani slovo, keď ma vyzliekol, chytil ma do náručia a nežne ma položil na posteľ...

 

Pokračovanie nabudúce...


Ani neviem, čo prvé napísať. Myslím, že som už trošku vyšla z cviku, ale snáď sa to dalo čítať. Začala som priamym vstupom do deja, žiadnym úvodom, ktoré nemám príliš v láske. Bude to oddychová poviedka... Možno máte teraz veľa otázok, ale všetky budú zodpovedané v ďaľších kapitolách. :)
Ďakujem za akýkoľvek názor. :) 


Následující díl »


Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek Zúfalá - 1. kapitola:

 1 2 3   Další »
05.06.2013 [20:07]

kachnullkaTý jo, For, to jsou mi ale novinky! Emoticon Emoticon Chvíli tady nejsem, nepodívám se na tvůj profil a ty už si zpět a dokonce píšeš novou povídku! Bože, jak já tě mám ráda! Emoticon Strašně moc mi ty tvoje povídky chyběly, byla jsem zklamaná z toho, že si nemůžu přečíst žádnou další tvou tvorbu..
A teď k povídce. Emoticon I když je to teprve první kapitola, strašně moc se mi zalíbila! A to myslím smrtelně vážně. Emoticon Takovéhoto Edwarda nebudu mít nikdy dost totiž.. Emoticon Emoticon

22. Nell
30.05.2013 [10:19]

NellSlyšela jsem o tobě dobrou recenzi a musím uznat, že tentokrát klepy nelhaly. Opravdu píšeš zajímavě, má to děj, umíš navnadit a takovej Edward se mi rozhodně líbí. Uvidíme, jak to bude vypadat dál.
Zbavila se ho ale krásně. ;-)

25.05.2013 [11:02]

mima19974 Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

20. Pegi
25.05.2013 [0:02]

Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

19. Andreabn
24.05.2013 [21:51]

Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

18. DyDy
24.05.2013 [20:45]

DyDyKoukám na hlavní stránku s otevřenou pusou... Forevergirl zase něco napsala! Vážně, jsem byla v šoku ;). Kapitola dobrá.. uvidíme, co z toho zase vykouzlíš ;). Taky jsem odmaturovala v úterý ;). Není to prostě úleva ? :).

24.05.2013 [16:42]

NattyXOXOZajímavé, kdo to asi bude? Že by Edward?? Těším se na další kapitolu,číst se to určitě dá! Emoticon Emoticon Emoticon

24.05.2013 [16:30]

jesikata Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

15. Seb
24.05.2013 [14:47]

Super začátek. Emoticon Emoticon Emoticon

24.05.2013 [12:49]

daslli141 Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

 1 2 3   Další »

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.ei.]smile41[./ei.] [.ei.]smile34[./ei.] [.ei.]smile33[./ei.] [.ei.]smile06[./ei.] [.ei.]smile01[./ei.] [.ei.]smile08[./ei.] [.ei.]smile19[./ei.] [.ei.]smile10[./ei.] [.ei.]smile17[./ei.] [.ei.]smile22[./ei.] [.ei.]smile25[./ei.] [.ei.]smile09[./ei.] [.ei.]smile07[./ei.] [.ei.]smile32[./ei.] [.ei.]smile35[./ei.] [.ei.]smile40[./ei.] [.ei.]smile24[./ei.] [.ei.]smile23[./ei.] [.ei.]smile16[./ei.] [.ei.]smile11[./ei.] [.ei.]smile18[./ei.] [.ei.]smile29[./ei.] [.ei.]smile20[./ei.] [.ei.]smile27[./ei.] [.ei.]smile12[./ei.] [.ei.]smile15[./ei.] [.ei.]smile04[./ei.] [.ei.]smile03[./ei.] [.ei.]smile36[./ei.] [.ei.]smile31[./ei.] [.ei.]smile38[./ei.] [.ei.]smile14[./ei.] [.ei.]smile13[./ei.] [.ei.]smile26[./ei.] [.ei.]smile21[./ei.] [.ei.]smile28[./ei.] [.ei.]smile39[./ei.] [.ei.]smile42[./ei.] [.ei.]smile30[./ei.] [.ei.]smile37[./ei.] [.ei.]smile02[./ei.] [.ei.]smile05[./ei.]


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!